2:10
    Marek FRYŠ
    (Ježek)

FB Hurrican Karlovy Vary - BLACK ANGELS 2:10
branky: 8. Daniel Nicklas, 53. Ondřej Hurt - 13. Matouš Burian, 23. Jakub Hromada, 26. Jakub Hromada, 31. Jakub Renčín, 32. Tomáš Čáslava, 38. Jakub Boček, 39. Jakub Renčín, 55. Marek Fryš, 59. Filip Neklan, 60. Marek Fryš; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 262; zásahy brankářů: Daniel Váradi 18 - Ondřej Matiášek 19; po třetinách: 1:1, 0:6, 1:3
60:01 Pozápasové hodnocení trenérů a nejlepších hráčů obou týmů najdete na odkazu zde
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:37 GÓL BLACK ANGELS! 2:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #77 Vojtěch Ježek (2:10)
58:54 Domácí se nestihli vrátit a po rychlé kombinaci střílí Neklan do prázdné branky
58:53 GÓL BLACK ANGELS! 2:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #69 Filip Neklan, asistoval #29 Vladimír Bačinský (2:9)
58:25 Většina domácích střel končí v bloku, stejně jako teď pokus Korbela
57:45 Hosté hrají v plném počtu
56:30 Velc trefil míček špatně, ten tak skončilo daleko mimo branku
55:31 Vyloučen hráč #11 Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
54:35 GÓL BLACK ANGELS! 2:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #34 Tomáš Čáslava (2:8)
53:00 Domácí korigují, Zahraj prostrčil míček na Hurta, který nekompromisně uklidil míček pod břevno
52:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #19 Adam Zahraj (2:7)
52:32 Čáslava cpal míček na vzdálenější tyč, branku však těsně minul
50:49 Zahraj byl sám před brankářem, ani on však neuspěl
49:43 Parádní sólo Strachoty přes celé hřiště gólem neskončilo
48:59 Kalaš pálí vysoko nad
48:38 Oba týmy hrají v plném počtu
46:21 Přesilová hra domácích velmi rychle skončila, Strachota odchází vzápětí rovněž na trestnou
46:20 Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
46:02 Vyloučen hráč #26 Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
45:14 Domácím se po delší době podařilo zaměstnat Matiáška, ten tlaku odolal
43:18 Hurt se dral hodně agresivně do zakončení, ani on však úspěšný nebyl
42:15 Tečovaná střela Blacků končí mimo
41:14 Domácí zamíchali se sestavou, tak uvidíme, zda jim to pomůže
40:00 Střely ve 2. části: 6:14
38:16 Domácí absolutně nestíhají a hosté postupně navyšují své již tak pohodlné vedení
38:15 GÓL BLACK ANGELS! 1:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #26 Daniel Ludvík (1:7)
37:36 GÓL BLACK ANGELS! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #14 Martin Obuškevič (1:6)
36:50 Klápa dorážel na malém brankovišti, kromě míčku však trefil i Matiáška a rozehrávat tak budou hosté
36:11 Renčín v dobré pozici promáchl
34:35 Domácí z ojedinělého útoku prověřili Matiáška, ten byl na místě včas
31:18 Další branka v domácí síti a to už z pohledů Varů vypadá na velký problém
31:17 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #17 Matouš Burian (1:5)
30:29 Domácí v prostřední části vůbec nestíhají a Renčín po další pěkné kombinaci zvyšuje na 4:1
30:28 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
28:05 Hosté ani tentokrát přesilovku nevyužili
25:58 Vyloučen hráč #70 Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
25:44 Ve skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval Hromada a zvyšuje na 3:1 pro hosty
25:43 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #14 Martin Obuškevič (1:3)
24:51 Hosté ve druhé třetině zatím hrají prim a Váradi má tak plné ruce práce
22:31 Jakub Boček narýsoval krásnou přihrávku na Hromadu, kterému už nezbývalo nic jiného než trefit odkrytou domácí klec
22:30 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #71 Jakub Boček (1:2)
22:01 Několikrát tečovaná střela a Matiášek se musel hodně natahovat aby neinkasoval, následně na druhé straně střílel nebezpečně Straka
12:20 Hosté srovnali a nyní mají šanci dostat se do vedení
12:19 Vyloučen hráč #53 Martin Koubek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
12:04 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #16 Vojtěch Novotný (1:1)
11:20 Tomčo pálil pouze do bloku
09:42 Domácí se teď drželi na míčku, o další šanci je však připravil faul
07:29 Chyba hostí za brankou, kde získal míček Tomčo, který ho předložil volnému Nicklasovi a domácí útočník otevírá skóre
07:28 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #33 Ivan Tomčo (1:0)
07:00 Schovaná střela Obuškeviče branku minula
06:07 Velc hledal místo u levé tyče hostující branky, Matiášek jeho pokus vytáhl mimo
04:20 První zákrok také pro Váradiho, rovněž úspěšný
02:55 První střelu zápasu zapisuje Kalaš, Matiášek připraven
01:17 Black Angels uklidňují hru a střídají
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí
00:00 Vítáme vás u sledování utkání 3. kola Livesport Superligy mezi Karlovými Vary a Black Angels. Oba týmy mají na svém kontě zatím tři body a v dnešním duelu tak budou chtít přidat další. Do zápasu nám zbývá hodina a než to vypukne můžete si přečíst náš elektronický předzápasový program. Odkaz najdete zde