10:2
    Šimon HATALA
    (Fukala)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FB Hurrican Karlovy Vary 10:2
branky: 2. Marek Matejčík, 5. Rostislav Gattnar, 7. Rostislav Gattnar, 11. Rostislav Gattnar, 24. Adam Delong, 28. Jan Šebesta, 32. Ondřej Jankovský, 43. Lukáš Fukala, 48. Rostislav Gattnar, 56. Šimon Hatala - 26. Michal Zeman, 35. Michal Klápa; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 183; zásahy brankářů: Denis Jasiok 8 - Jan Eckhardt 23; po třetinách: 4:0, 3:2, 3:0
60:00 Pozápasové ohlasy zde.
60:00 Střely ve 3. části: 12:5
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:25 Besta zkoušel střelu od mantinelu, ani dorážka ale v brance neskončila.
57:00 Právě probíhají poslední 3 minuty 3. části.
55:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 10:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #47 Šimon Hatala, asistoval #14 Lukáš Fukala (10:2)
54:52 Rozhodčí posuzovali možnou branku domácích na videu, záběry však byly neprůkazné.
54:22 Hosté se dostali do úniku, šance ale skončila neproměněná.
52:23 Nečekaná střela domácích škončila na tyčce!
49:58 Nejdříve skončila střela hostí po brejku na zadním mantinelu,pak se dostali do brejku také domácí, jejichž střelecký pokus po skvělé kombinaci vyrazil brankář.
47:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #86 Marek Matejčík (9:2)
47:35 Domácí využili chyby v rozehrávce soupeře a Rostislav Gattnar se po skvělé přihrávce od Besty nemýlil.
45:23 A další těsný pokus hostí, kterým se teď daří na soupeřově polovině.
45:11 Další šance hostí, ani tato akce ale brankou neskončila.
44:33 Zajmavá standartka hostích před brankou soupeře, míček však skončil po teči za brankou.
42:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #30 Ondřej Jankovský (8:2)
42:16 Lukáš Fukala se dostal ke své první střele v utkání, kterou proměnil a navýšil náskok domácích, který už činí 6 branek.
41:18 Matejčík byl po rychlé rozehrávce v zajímavé šanci, střela ale byla tečována mimo hřiště.
40:01 Úvodní vhazování třetiny vyhráli hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 10:3
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé části.
38:28 Domácí v gólové šanci, ze zajímavé situace před brankou ale branka nepadla.
37:29 Galia ve střeleckém pokusu, míček však konči za mantinelem.
36:38 Dnešní utkání sleduje 183 diváků.
35:00 Toto utkání sleduje 183 diváků děkujeme.
34:04 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (7:2)
33:12 Besta zkoušel zajímavé nahození, míček ale skončil po teči mimo hřiště.
31:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #71 Adam Palčinský (7:1)
30:05 Domácí v zajímavé kombinaci, ke střele se však nedostali.
27:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #72 Adam Delong (6:1)
27:59 Domácí rychle využívají přesilovku a zvyšují na rozdíl 5 branek.
27:46 Vyloučen hráč #93 Ondřej Hurt družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
27:08 Domácí drží hosty zamčené v obraně.
25:44 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #28 Michal Zeman, asistoval #55 Matyáš Velc (5:1)
25:44 Hosté při odloženém vyloučení vstřelují první branku, prosadil se Michal Zeman, asistoval Matyáš Velc.
23:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #27 Michal Pažák (5:0)
21:59 Hosté měli zajímavou šanci, která skončila brejkem domácích, ani tato šance ale brankou neskončila.
20:01 Úvodní vhazování třetiny vyhráli domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:2
18:55 Vyloučen hráč #53 Martin Koubek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
18:55 Druhé vyloučení hostů, Vítkovice si zahrají druhou přesilovku utkání.
18:17 Odložené vyloučení hráče hostů, Vítkovice v 6.
16:54 Hostí se po krásné kombinaci domácích dostali do brejku, hra byla však přerušena kvůli zásahu rozhodčího do hry.
15:50 Domácí zaváhali v rozehrávce a hostí se dostali do brejku, obránce si však se situací poradil.
13:05 Domáci jsou zatím jednoznačně silnější na balónku a nepouštějí soupeře do žádných větších šancí.
10:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #17 Jan Šebesta (4:0)
10:20 Rostislav Gattnar po asistenci Šebesty uzavírá hattrick a domácí vedou již o 4 branky.
10:17 Matejčík zajímavě nabízel Rostislavu Gattnarovi, brankář ale vyráží.
06:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #72 Adam Delong (3:0)
06:57 Domácí rychle využili početní výhody a Rostislav Gattnar druhým gólem v zápase zvyšuje vedení na 3:0. Asistoval mu Adam Delong.
06:45 Vyloučen hráč #23 Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za držení
06:01 Odložené vyloučení hráče hostů, Vítkovice hrají v šesti.
04:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:0
04:25 V čase 4:25 zvýšuje náskok domácích Rostislav Gattnar, asistoval mu Marek Matejčík.
01:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík bez asistence (1:0)
01:31 V čase 1:31 vstřelil úvodní branku hráč domácích Marek Matejčík.
00:01 Úvodní vhazování vyhráli hosté.