Michal STRACHOTA
  • 60 59:28
    Pardubice

FB Hurrican Karlovy Vary - SOKOLI Pardubice 4:3
branky: 11. Petr Torma, 20. Michal Klápa, 41. Jan Zavadil, 55. Michal Klápa - 38. Adam Šmíd, 40. Lukáš Kučera, 42. Martin Zozuĺák; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 366; zásahy brankářů: Daniel Váradi 50 - Martin Haleš 32; po třetinách: 2:0, 0:2, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 16:20
59:35 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #78 Michal Strachota.
59:28 Timeout SOKOLI Pardubice
57:56 Vyloučen hráč #23 Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
57:29 Vyloučen hráč #21 Tomáš Navrátil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za držení
57:29 Pardubice mají přesilovou hru a tudíž velkou šanci na vyrovnání
56:28 Hostům se povedlo ubránit oslabení, které dostali za neúspěšnou trenérskou výzvu
54:27 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #10 Daniel Nicklas (4:3)
54:27 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Klein družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zdržování hry
41:51 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #47 Adam Šmíd (3:3)
40:25 Vynikající nástup do závěrečné třetiny, Hurt našel křižnou přihrávkou Zavadila a proti jeho střele se Haleš nestačil přesunout
40:24 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #93 Ondřej Hurt (3:2)
40:01 Úvodní buly tentokrát pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 7:18
39:51 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #15 Martin Zozuĺák (2:2)
39:00 Hosté si zahrají druhou přesilovku v zápase
38:59 Vyloučen hráč #70 Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
37:43 Parádní přihrávka Zozuláka na Šmída, který poprvé překonává Váradiho
37:42 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #15 Martin Zozuĺák (2:1)
35:45 Po trochu divoké pasáží domácí uklidňují hru
33:54 Přesilová hra Pardubic zůstává nevyužita
32:19 Domácím se teď povedlo ukrojit několik cenných vteřinek
31:51 Vyloučen hráč #21 Tomáš Navrátil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
30:42 Po krátké úpravě hrací plochy rozehrávají domácí
29:23 Rodící se přečíslení Pardubic skončilo velmi rychle, jelikož Šmídovi ujel míček
20:00 Střely v 1. části: 13:16
19:46 Osvědčená spolupráce opět zafungovala, Klápa zůstal volný na pravém křídle, kde dostal přesnou přihrávku od Strachoty a domácí krátce před první sirénou zvyšují na 2:0
19:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (2:0)
18:15 Váradi teď vytáhl dva výborné zákroky
17:53 Zozulák prázdnou branku netrefil
16:55 Zahraj se mohl během svého prvního střídání zapsat mezi střelce, míček mu však sjel
15:33 Druhá domácí lajna teď zamkla svého soupeř, ke gólu to bohužel pro ně nevedlo
14:38 Pakosta a Zozulák mimo
13:21 Hostům zatím chybí přesnost v zakončení
10:28 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #82 Petr Torma, asistoval #33 Ivan Tomčo (1:0)
10:28 Domácí střílejí svůj první superligový gól, Tomčo našel na křídle volného Tormu, který tak otevírá skóre
08:38 Zeman s Kalašem se teď nedohodli, kdo vystoupí proti Pakostovi a do akce tak opět musel Váradi
06:53 Kučera ani Nicklas na druhé straně se svými pokusy neuspěli
05:36 Ďopan na poslední chvíli vyškrábl pokus Klápy, který by jinak mířil do branky
04:23 Torma to zkoušel zpoza branky, Haleš byl u tyčky včas
03:40 Rozvážná rozehrávka ze strany domácích
02:50 Váradi úspěšný proti ráně Šmída
01:51 Domácí pod tlakem za vlastníá brankou, vše však ukončuje píšťalka rozhodčího
00:01 Vítáme vás u prvního utkání Livesport Superligy mezi domácími FB Hurrican Karlovy Vary a hostujícími Sokoli Pardubice. Oba týmy jsou již připravené, tak se pohodlně usaďte protože právě začínáme