• 36 35:46
    1:6
    Lota NAJSROVÁ

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Bulldogs Brno 1:6
branky: 31. Valentýna Nedělová - 9. Karolina Bartoňková, 20. Anna Sládková, 25. Karolina Bartoňková, 30. Klára Pilařová, 32. Karolína Čižmárová, 36. Lota Najsrová; rozhodčí: Petr Pagáč - Jakub Lejček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lea Raidová ? - Anna Hodová ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:4
36:00 Střely ve 3. části: 3:8
36:00 Ukončení 3. části
35:46 GÓL Bulldogs Brno! 1:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová, asistoval #98 Nikol Kovárníková (1:6)
33:53 Špatný výhoz Raidové žádná z hráček Bulldogs nepotrestala
31:32 GÓL Bulldogs Brno! 1:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #37 Karolína Čižmárová, asistoval #9 Kateřina Konečná (1:5)
30:48 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #92 Valentýna Nedělová, asistoval #68 Lucie Tesaříková (1:4)
30:48 Tesaříková hezky našla Nedělovou a ta zakončuje do pravého horního rohu
29:25 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
29:24 GÓL Bulldogs Brno! 0:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #24 Klára Pilařová, asistoval #41 Karolina Bartoňková (0:4)
26:50 Hattrick teď v přečíslení, ale golmanka Bulldogs chytá
24:15 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #88 Lota Najsrová (0:3)
24:05 Na úvod poslední třetiny měla první šanci Najsrová, ale míček jí nešťastně sjel z čepele
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 2:4
24:00 Ukončení 2. části
20:57 Hattrick měl teď mnoho krásných šancí, ale snížit brankový rozdíl se mu nepodařilo
19:47 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Anna Sládková, asistoval #19 Natálie Kocáková (0:2)
19:47 Dorážka Sládkové končí za zády Raidové
17:19 Zaváhání v rozehrávce Bulldogs, Hattrick nepotrestal žádnou nebezpečnou akcí
15:35 Střela Bartoňkové ze středu pouze mimo bránu
13:37 Bulldogs už drží míček pod kontrolou stejně, jako tomu bylo skoro po celou první třetinu
12:29 Druhou třetinu začal Hattrick pěknou šancí
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 1:5
12:00 Ukončení 1. části
08:28 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #98 Nikol Kovárníková (0:1)
04:44 Krásná narážečka v podání hráček Bulldogs, ale míček končí za mantinelem
01:05 První nebezpečná střela Končelíkové mimo
00:01 Právě začalo 2. utkání dnešního dne mezi týmy Brna, a to Bulldogs a Hattrick