3

2

3.

T.J. Sokol Břeclav - Florbal Hodonín 7:6pn
branky: 8. Šimon Havel, 15. Damián Cypris, 31. Filip Konečný, 36. Michael Helešic, 38. Damián Cypris, 45. Šimon Havel, N Damián Cypris - 5. Samuel Matula, 7. Samuel Matula, 29. Lukáš Kolínek, 33. Benjamin Buraj, 40. Tomáš Grof, 45. Lukáš Kolínek; rozhodčí: Ondřej Braha - Martin Kozáček; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Vojtěch Julínek ? - Vojtěch Drobeček ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 4:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Hodonín hráč #15 Lukáš Kolínek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #35 Damián Cypris a vstřelil rozhodující gól (7:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Hodonín hráč #8 Benjamin Buraj a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #21 Lukáš Krejčiřík a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Hodonín hráč #11 Viktor Běloch a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #4 Filip Konečný a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:39 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 6:6
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #13 Šimon Havel, asistoval #21 Lukáš Krejčiřík (6:6)
44:11 Timeout T.J. Sokol Břeclav
44:11 GÓL Florbal Hodonín! 5:6
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #8 Benjamin Buraj (5:6)
39:31 GÓL Florbal Hodonín! 5:5
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #6 Tomáš Grof, asistoval #68 Tomáš Vrbík (5:5)
37:29 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 5:4
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #35 Damián Cypris bez asistence (5:4)
35:21 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 4:4
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #32 Michael Helešic, asistoval #21 Lukáš Krejčiřík (4:4)
32:16 GÓL Florbal Hodonín! 3:4
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #8 Benjamin Buraj, asistoval #6 Tomáš Grof (3:4)
30:29 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 3:3
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #4 Filip Konečný bez asistence (3:3)
29:23 Vyloučen hráč #8 Benjamin Buraj družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:25 GÓL Florbal Hodonín! 2:3
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #7 Teodor Žďárský (2:3)
21:25 Vyloučen hráč #4 Filip Konečný družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:09 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 2:2
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #35 Damián Cypris, asistoval #4 Filip Konečný (2:2)
07:25 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 1:2
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #13 Šimon Havel, asistoval #4 Filip Konečný (1:2)
06:23 GÓL Florbal Hodonín! 0:2
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #10 Samuel Matula, asistoval #55 Pavel Vrbík (0:2)
04:25 GÓL Florbal Hodonín! 0:1
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #10 Samuel Matula, asistoval #15 Lukáš Kolínek (0:1)