2

1

3.

Bulldogs Brno Orange - Hornets Brno ZŠ Horní 4:3pn
branky: 18. Jan Mrva, 24. Matěj Hél, 25. Radim Svatoň, N Jan Baláč - 10. Jiří Šafránek, 44. Patrik Neterder, 45. Patrik Neterder; rozhodčí: Tomáš Slabý - Jan Gistr; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Antonín Vopálka -3 - Adam Kottas -3; po třetinách: 0:1, 3:0, 0:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #39 Matouš Slováček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno Orange hráč #41 Jan Baláč a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #88 Jiří Šafránek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno Orange hráč #9 Matěj Hél a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #19 Patrik Neterder a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno Orange hráč #43 Jakub Zachoval , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:10 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 3:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 Patrik Neterder, asistoval #88 Jiří Šafránek (3:3)
43:49 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 3:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 Patrik Neterder, asistoval #26 Lukáš Flídr (3:2)
39:46 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
39:46 Vyloučen hráč #77 Jakub Červený družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra bez florbalky
35:03 Vyloučen hráč #88 Jiří Šafránek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
31:57 Vyloučen hráč #39 Matouš Slováček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
24:35 GÓL Bulldogs Brno Orange! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #14 Radim Svatoň bez asistence (3:1)
23:10 GÓL Bulldogs Brno Orange! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #9 Matěj Hél, asistoval #28 Jan Mrva (2:1)
17:10 GÓL Bulldogs Brno Orange! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #28 Jan Mrva, asistoval #9 Matěj Hél (1:1)
09:18 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jiří Šafránek, asistoval #19 Patrik Neterder (0:1)