• 38 37:50
    4:6
    (Šmarda)

TJ SOKOL LETOVICE B - Hornets Brno ZŠ Horní C 4:6
branky: 6. František Kadlíček, 14. Petr Pospíšil , 25. Petr Pospíšil , 37. Marek Jílek - 9. Lukáš Vašínek, 18. Ondřej Dobrovolný, 29. Tomáš Macalík, 34. Lukáš Vašínek, 35. Ondřej Bartoška, 38. Ondřej Dobrovolný; rozhodčí: Matěj Otáhal - Matěj Kroča; vyloučení: 0 + Jan Ondruš 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Kořístek ? - Kamil Zelený ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:4
39:00 Ukončení 3. části
39:00 je konec,zápas skončil vítězstvím hornetů,za mě velice zajímavé utkání
37:50 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 4:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #14 Ondřej Dobrovolný, asistoval #87 Lukáš Šmarda (4:6)
36:59 GÓL TJ SOKOL LETOVICE B! 4:5
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE B vstřelil #21 Marek Jílek, asistoval #55 Matouš Čanda (4:5)
36:59 letovice dávají gól,jak řekl kapitán letovického A týmu "nastávají 2 minuty pekla"
35:50 horneti v 5,letovice ve 4
34:41 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 3:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #11 Ondřej Bartoška bez asistence (3:5)
33:40 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 3:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #43 Lukáš Vašínek, asistoval #87 Lukáš Šmarda (3:4)
33:40 Vyloučen hráč #12 Tomáš Macalík družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:40 hrotyhrotyhroty HROTY
32:58 Vyloučen hráč #14 Ondřej Dobrovolný družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za nesportovní chování
32:58 Vyloučen hráč #64 Jan Ondruš družstva TJ SOKOL LETOVICE B na 2+2 minuty za hrubost
31:18 vypadá to že se zápas začína vyhrocovat
28:34 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 3:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #12 Tomáš Macalík, asistoval #11 Ondřej Bartoška (3:3)
28:34 horneti dávají vyrovnávací gól, stav 3:3
26:00 Zahájení 3. části
26:00 a máme tu 3, čáast
26:00 Ukončení 2. části
24:37 GÓL TJ SOKOL LETOVICE B! 3:2
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE B vstřelil #11 Petr Pospíšil , asistoval #86 Miroslav Španiel (3:2)
24:37 ...klička kolem hráče a modrá 11 sřílý svůj dnešní 2. gól,stav 3:2
17:41 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #14 Ondřej Dobrovolný, asistoval #4 Jakub Vašek (2:2)
17:41 hornetská 4 střílý gól přes 3 hráče,stav 2:2
13:08 GÓL TJ SOKOL LETOVICE B! 2:1
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE B vstřelil #11 Petr Pospíšil bez asistence (2:1)
13:08 horneti vyhráli buly,ale to jen  nahrálo do karet Petru Pospíšilovi který střílí gól, stav 2:1 pro domácí
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
13:00 v 1. části mohli návštěvníci haly pozorovat velice vyrovnanou hru
08:42 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 1:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #43 Lukáš Vašínek, asistoval #32 Tomáš Vašek (1:1)
08:42 žlutí srovnávají na 1:1
05:29 GÓL TJ SOKOL LETOVICE B! 1:0
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE B vstřelil #2 František Kadlíček, asistoval #64 Jan Ondruš (1:0)
05:29 letovice dávají 1. gól zápasu,stav 1:0 pro letovice
00:48 rozhodčí pískl trestuhodný přestupek na straně hornetů,rozhodčí se zmýlil, obě družstva stále v 5
00:01 první buly vyhrál tým hornets