0

2

2.

K1 Florbal Židenice B - FBC Sokol Adamov 4:5pn
branky: 1. Filip Zelníček, 2. Ondřej Vývoda, 8. Jakub Skopal, 16. Marek Drápal - 15. Dominik Moser, 19. Radek Valášek, 22. Lubomír Lukáš, 24. Radek Valášek, N Josef Zouhar; rozhodčí: Dominik Papp - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Dostál ? - Martin Novotný ?; po třetinách: 3:0, 1:4, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Sokol Adamov hráč #13 Dominik Moser a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice B hráč #37 Filip Zelníček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Sokol Adamov hráč #27 Josef Zouhar a vstřelil rozhodující gól (4:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice B hráč #35 Jiří Kraus , ale gól nevstřelil.
39:00 Zahájena trestná střílení
39:00 Ukončení 3. části
34:43 Vyloučen hráč #13 Dominik Moser družstva FBC Sokol Adamov na 2 minuty za bránění ve hře
34:15 Timeout K1 Florbal Židenice B
27:17 Vyloučen hráč #23 Ondřej Vývoda družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za hrubost
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
23:55 GÓL FBC Sokol Adamov! 4:4
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #29 Radek Valášek, asistoval #13 Dominik Moser (4:4)
21:24 GÓL FBC Sokol Adamov! 4:3
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #11 Lubomír Lukáš, asistoval #29 Radek Valášek (4:3)
18:57 GÓL FBC Sokol Adamov! 4:2
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #29 Radek Valášek, asistoval #11 Lubomír Lukáš (4:2)
15:08 GÓL K1 Florbal Židenice B! 4:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #48 Marek Drápal, asistoval #37 Filip Zelníček (4:1)
14:50 GÓL FBC Sokol Adamov! 3:1
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #13 Dominik Moser, asistoval #29 Radek Valášek (3:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
07:02 GÓL K1 Florbal Židenice B! 3:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #17 Jakub Skopal, asistoval #37 Filip Zelníček (3:0)
01:48 GÓL K1 Florbal Židenice B! 2:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #23 Ondřej Vývoda, asistoval #48 Marek Drápal (2:0)
00:33 GÓL K1 Florbal Židenice B! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #37 Filip Zelníček, asistoval #17 Jakub Skopal (1:0)