0

0.

série

FbC Pohořelice - Orel Dolní Bojanovice 2:3pn
branky: 31. Nicolas Vicente Marquez, 33. Patrik Souček - 19. Viktor Fiala, 35. Filip Pazderka, N František Jansa; rozhodčí: Tomáš Kašík - Petr Vystrčil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Brabač ? - Filip Hubačka ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Pohořelice hráč #5 Patrik Souček , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Dolní Bojanovice hráč #14 František Jansa a vstřelil rozhodující gól (2:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Pohořelice hráč #13 Tobiáš Keznikl a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Dolní Bojanovice hráč #14 František Jansa a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Pohořelice hráč #98 Martin Mlýnek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Dolní Bojanovice hráč #11 Filip Pazderka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Pohořelice hráč #5 Patrik Souček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Dolní Bojanovice hráč #6 Lukáš Fialka a vstřelil gól.
39:00 Zahájena trestná střílení
39:00 Ukončení prodloužení
39:00 Zahájení prodloužení
39:00 Ukončení 3. části
34:15 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 2:2
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #11 Filip Pazderka, asistoval #18 Jiří Košutek (2:2)
32:41 GÓL FbC Pohořelice! 2:1
Branku družstva FbC Pohořelice vstřelil #5 Patrik Souček, asistoval #13 Tobiáš Keznikl (2:1)
30:37 GÓL FbC Pohořelice! 1:1
Branku družstva FbC Pohořelice vstřelil #10 Nicolas Vicente Marquez, asistoval #13 Tobiáš Keznikl (1:1)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
18:14 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 0:1
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #20 Viktor Fiala, asistoval #14 František Jansa (0:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:03 Vyloučen hráč #88 Tomáš Straka družstva FbC Pohořelice na 2 minuty za hrubost