3:11
    Jakub MATULA
    (Kozák)

TROOPERS MAH Košér C - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 3:11
branky: 23. Martin Valihrach, 35. Patrik Adámek, 43. Patrik Adámek - 1. Tomáš Dvořák, 3. David Novák, 13. Sebastian Bajgar, 13. David Novák, 18. Václav Tesař, 20. Sebastian Bajgar, 23. Tomáš Dvořák, 28. Jakub Ruč, 31. Jakub Ruč, 32. Lukáš Demek, 44. Jakub Matula; rozhodčí: Radim Jílek - Tomáš Olbert; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Ott ? - Matyáš Krupa ?; po třetinách: 0:4, 1:4, 2:3
44:00 Matula na po čtvrté přece!!!
43:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #41 Filip Kozák (3:11)
43:15 Matula v rychlém sledu nedal 3 tutáče, je z něj cítit v zakončení flustrace z vyřezení Gullivers z play off 1. ligy.
42:10 Gregor nasadil gajdy a předložil do prázdné Adámkovi, který už se z tisíciprocentní šance nemílil.
42:01 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 3:10
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #97 Patrik Adámek, asistoval #34 Jakub Gregor (3:10)
38:33 Mimo hřiště vidíme rozcvičující se hráče Dragons, které dnes čeká v posledním zápase turnaje na Camp Nou Křenovice právě souboj o všechno s Gulls B.
34:56 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 2:10
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #97 Patrik Adámek, asistoval #61 Václav Tesař (2:10)
34:56 Domací se přece jen dočkali a snižují na 2:10.
34:15 Košér, konkrétně Martin Depay Valihrach nyní nedal milionovou šanci.
31:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #10 Lukáš Demek, asistoval #71 David Novák (1:10)
30:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:9
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #95 Jakub Ruč, asistoval #41 Filip Kozák (1:9)
30:55 Vojta Ott bere zápas s nadhledem, jak jsme u něj zvyklí, ale tento goal si za rámeček nedá. Řekněme, že tento goal patří do kategorie velmi laciných branek, což je u Oťáka nevídané.
30:01 Košér na balonku, určují tempo hry.
27:26 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #95 Jakub Ruč, asistoval #5 Sebastian Bajgar (1:8)
27:26 Gulls B posílení o prvoligové trio Krupa - Novák - Matula potvrzují kvalitu a vypadá to, že si připíší 3 body do velmi napressované tabulky, kde se o 2. postupovou příčku pere hned 6 týmů. Košer nemají přiliš sil na zvrat.
22:44 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 1:7
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #26 Martin Valihrach, asistoval #88 Ondřej Synek (1:7)
22:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #68 Tomáš Dvořák, asistoval #71 David Novák (0:7)
19:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #5 Sebastian Bajgar, asistoval #9 Aleš Pokorný (0:6)
17:37 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 0:5
Vlastní branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #61 Václav Tesař (0:5)
16:26 Vyloučen hráč #41 Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za vysoká florbalka
12:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #71 David Novák, asistoval #15 Jakub Matula (0:4)
12:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:3
05:01 Vyloučen hráč #37 Eduard Štěrbák družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za sekání
02:14 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #71 David Novák, asistoval #37 Eduard Štěrbák (0:2)
00:47 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #68 Tomáš Dvořák, asistoval #15 Jakub Matula (0:1)