35
  • 35 34:27
    Šternberk

FBC Traweko Lipník - Fbc ClientIO Šternberk 5:5
branky: 3. Daniel Stejskal, 5. Matyáš Dohnal, 8. Matyáš Dohnal, 17. Daniel Stejskal, 26. Daniel Stejskal - 2. Matias Šnorich, 12. Sophie Pallová, 16. Sophie Pallová, 18. Daniel Polzer, 20. Daniel Polzer; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Boháčik -5 - Filip Šuba ?; po třetinách: 3:2, 1:3, 1:0
36:00 Ukončení 3. části
34:27 Timeout Fbc ClientIO Šternberk
32:50 Kuba Křeček v obraně Šternberka předvádí obětavé zákroky
31:24 po závaru u branky Šternbeerka předvedla Jana Mikolajková několik pěkných zákroků v obraně a uklidila míček do bezpečí
28:00 hra se přelévá z jedné strany na druhou doprovázená pěknými individuálními akcemi
25:45 GÓL FBC Traweko Lipník! 5:5
Branku družstva FBC Traweko Lipník vstřelil #64 Daniel Stejskal bez asistence (5:5)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
19:44 GÓL Fbc ClientIO Šternberk! 4:5
Branku družstva Fbc ClientIO Šternberk vstřelil #60 Daniel Polzer, asistoval #40 Matias Šnorich (4:5)
19:44 Hráč Lipníka přestřelil prázdnou bránu
17:44 GÓL Fbc ClientIO Šternberk! 4:4
Branku družstva Fbc ClientIO Šternberk vstřelil #60 Daniel Polzer bez asistence (4:4)
17:44 Dan se zmocnil míčku a nekompromisně zavěsil
16:27 GÓL FBC Traweko Lipník! 4:3
Branku družstva FBC Traweko Lipník vstřelil #64 Daniel Stejskal, asistoval #6 Mikuláš Hanák (4:3)
15:26 GÓL Fbc ClientIO Šternberk! 3:3
Branku družstva Fbc ClientIO Šternberk vstřelil #9 Sophie Pallová z trestného střílení (3:3)
15:26 Sofi mazácky proměnila nájezd a je srovnáno
15:10 Kuba Růžička u mantinelu vybojoval míčkek, zaplatil za to ránou do hlavy a jde střídat
13:00 hosté začínají velkým tlakem, ale golman Lipníka je neprůstřelný
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:01 GÓL Fbc ClientIO Šternberk! 3:2
Branku družstva Fbc ClientIO Šternberk vstřelil #9 Sophie Pallová, asistoval #60 Daniel Polzer (3:2)
09:14 Šternberk tlačí, ale golman Lipníka drží svůj tým
07:56 GÓL FBC Traweko Lipník! 3:1
Branku družstva FBC Traweko Lipník vstřelil #4 Matyáš Dohnal bez asistence (3:1)
06:05 I Lipník byl v obrovské šanci ale golman šternberka zachránil
06:00 Vyloučen hráč #28 Petr Přidal družstva Fbc ClientIO Šternberk na 2 minuty za špatné střídání
04:14 GÓL FBC Traweko Lipník! 2:1
Branku družstva FBC Traweko Lipník vstřelil #4 Matyáš Dohnal, asistoval #64 Daniel Stejskal (2:1)
03:50 Maťa Šnorych byl v obrovské šanci před golmanem Lipníka, ale ten fantasticky šanci zlikvidoval
02:11 GÓL FBC Traweko Lipník! 1:1
Branku družstva FBC Traweko Lipník vstřelil #64 Daniel Stejskal, asistoval #4 Matyáš Dohnal (1:1)
01:30 GÓL Fbc ClientIO Šternberk! 0:1
Branku družstva Fbc ClientIO Šternberk vstřelil #40 Matias Šnorich, asistoval #60 Daniel Polzer (0:1)