• 45 44:57

• 45 44:57
    4

FbC Hradec Králové B - Finance Novák FBK Jičín 7:6
branky: 2. Vojtěch Vošický, 8. Michael Souček, 9. Lukáš Klouček, 28. Michael Souček, 36. Michael Souček, 40. Ondřej Šimerda, 44. Vít Heger - 5. Tomáš Matys, 11. Jan Štál, 13. František Novák, 17. Petr Dlouhý, 28. Tomáš Ouhrabka, 35. Tomáš Valkoun; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Ondráček; vyloučení: 4:4 + Tomáš Matys OS + Tomáš Matys TDKU + 4 + František Novák TDKU + 4; využití: 3:1; diváků: 20; zásahy brankářů: David Šimeček 25 - Petr Líbal 24; po třetinách: 3:3, 1:2, 3:1
45:00 Komentář domácích Kremeník Roman (Trenér): Divoký a velmi vyrovnaný zápas, ve kterém mohly vyhrát oba týmy.. Rozhodlo naše nasazení a chuť vyhrát. Ke konci zápasu byla důležitá trpělivost a pevné nervy. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 10:7
45:00 tohle bylo fakt za trest...příště si dám pozor
44:57 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2+2 minuty za nesportovní chování
44:57 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín do konce utkání
44:42 to je drama, to je drama,,,a venku fouka
44:28 Vyloučen hráč #80 Lukáš Klouček družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování florbalky
44:21 přestřelil
44:20 Vyloučen hráč #7 Dominik Jarka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
44:20 poslední šance pro jičín..standartka a přesilovka
44:20 přerušení hry z důvodu zranění jičínského hráče... už bych se potřeboval převlékat a místo toho tady sedim
44:01 halou už zní kdy už bude konec? a my se připojujeme
43:49 Timeout Finance Novák FBK Jičín
43:49 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #77 Vít Heger bez asistence (7:6)
43:49 Tak přece jen se Hradec ujal vedení při signalizované výhodě
43:13 Hradec z 6 ti miutové přesilovky vytežil jen jeden gol
42:50 venku stále fouká
42:00 Hradec se po delší době usadil v útoku a snaží se zvrátit zápas na svou stranu
41:18 zdravíme fanoušky za mými zády! Přišel se na nás podívat i legenda pradubického florbalu Štěpán Vacík...
39:10 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #5 Ondřej Šimerda, asistoval #99 Michael Souček (6:6)
39:10 Tak hradec přece jen čas trestů ukrátil o 24 vteřin
37:34 Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
37:34 Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva Finance Novák FBK Jičín na 2+2 minuty za nesportovní chování
37:34 Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva Finance Novák FBK Jičín do konce utkání
37:34 Hráč Matys teď zavařil nejen svému týmu ale i nám na boxu časoměřiču... Jičín ted bude hrát až 6 minut v oslabení a ještě dostal červenou kartu. Škoda..už sme se tu docela u trestné lavice seznámili
37:10 Chtěl jsem vám všem napsat poděkování a popsat jake to je v roli zapisovače, což se mi poštěstilo popvé v žiovtě, ale tady to vypadá na drama a asi budu mít dost práce. Miluju vás
36:21 a Hradec přece jen stahuje náskok
35:55 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #80 Lukáš Klouček (5:6)
35:55 problémy s časomírou... nechápu, že jsou na světě tak nezodpovědní borcí, kteří toto dopustí. Hanba
34:30 A jičín poprvé v zápase odskakuje na dvě branky...zareaguje nato nějak bílý Hradecký balet (to je ten medvídek v autíčku)
34:24 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #12 Jan Klamrt (4:6)
34:18 Dějuji všem skalním fanouškům, pokud jste náš online dočetli online až sem, tak jste opravdu velcí fanoušci tohoto prapodivného sportu. Druhou stránkou mince je to že váš život asi za moc nestojí, pokud nemáte nic lepšího na práci v sobotu...i když tam fouká. Protože Tenkrát taky foukalo..na Kladně i v Děčíně
33:26 Vyloučen hráč #46 Daniel Kraus družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
32:44 Ještě jeden příspěvek a máme splněnou kvotu
32:00 velká šance Hradce...hráč vse z rohu dostal sám před golmana
31:22 hosté v plném počtu...jako Tenkrát na Kladně i v Děčíně
31:00 a máme tu závěrečnou třetinu...venku již tolik nefouká
30:00 Střely ve 2. části: 10:11
29:19 Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
28:08 Za cvhílku půjdu ven a zjistím novinky o počasí..těšíte se ně ně?
27:46 Jičín si bere vedení zpět
27:37 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #12 Jan Klamrt (4:5)
27:28 Pěkná individuální akce Hradeckého kráče, který vymýchal od mantinelu protihráče a skoroval pod břevno
27:11 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:4
25:26 Teď chvilku otěže zápasu převzal Jičín...venku stále fouká, ale svítí sluníčko
23:50 Je 8:50 tak je čas pozdravit všehny Frýbovce do dejvické nádražky! Ať žije Miloš Frýba!
22:10 Balonek teď více kontrolují Hradečtí
21:14 jaro letos přišlo rychle, že?
20:33 Tak teď mám konečně čas sem něco psát...ale nechce se mi. Venku pořád fouká
19:04 Na hřiště se vrací za zcela jiného stavu hráč č 65 z Jičína..někdo z okna kříčí ...na mě
18:20 A pamatujete jak hrál Tenkrát tenkrát na Kladně? A proč se vlastně říká na Kladně a ne v Kladně?
17:30 A když maminka Petra Tenkráta vzpomínalaa na jeho dětství, tak povídala "To bylo Tenkrát v Děčíně"
17:09 Jičín se ujímá vedení v tomto prestižním duelu
16:37 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #27 Vojtěch Haken (3:4)
16:15 Věděli jste že Petr Tenkrát je rodákem z Děčína?
15:01 Tak máme tu další část tohoto zápasu, Poslední třetina končila přeleváním akcí z jedné strany na druhé, tak uvidíme o přinese druhá třetina
15:00 Střely v 1. části: 11:13
14:15 ted je to slušné nahoru a dolu
12:12 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #2 Tomáš Houška (3:3)
10:29 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #96 František Novák (3:2)
09:06 Bohužel už ani nemám čas si stěžovat jak nestíhám
08:54 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #77 Vít Heger (3:1)
08:36 je toho na mě moc...gol z přesilovky a hned trest 2+10 pro nejlepšího hráče Jičína
07:13 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:1
07:13 Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva Finance Novák FBK Jičín - osobní trest
07:13 Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování
06:19 kdepak, tady si člověk nedopočine
05:27 Vyloučen hráč #42 Jan Schejbal družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování florbalky
05:20 Hoši...co vám budu povídat. Zase sem ho neviděl...
05:00 Jistě se ptáte jak tento gol padl...ani já vám to neřeknu, protože jsem se plně věnoval úkonům spojeným...ježiš zase gol
04:47 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (1:1)
04:00 Ještě než zaschl inkoust našeho imaginárního  a elektronického pera tak Hradec bleskově proměnil svou přesilovku.
03:00 Psát online je řehole! Jak se právě ukázalo. Hned v 2 minutě došlo k vyloučení hráče Jičína. Hradecký útočník se probíjel sám do středu hřiště přes tři hráče a jeden z nich mu nedovoleně vystavil stopku
01:42 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #2 Vojtěch Vošický, asistoval #15 Jakub Vít (1:0)
01:39 Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za zvedání florbalky
00:01 Vážení příznivci sportu, vítame vás na dnešním sportovním klání. Venku fouká. Pokud jste to dočetli až sem, pakjste opravdoví florbaloví fanoušci. gratulujeme!