5:4
    Ondřej VICHR
    ()

SOKOLI Pardubice U50/B - FbC Hradec Králové B 5:4
branky: 4. Filip Hoffman, 32. Marek Ďopan, 33. Filip Hoffman, 43. Sebastian Ševeček, 45. Ondřej Vichr - 1. Michal Rolín, 15. Lukáš Klouček, 34. Lukáš Klouček, 37. Lukáš Klouček; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:3 + Michal Rolín OS; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Martin Paukrt 10 - Filip Školník 11; po třetinách: 1:2, 0:0, 4:2
45:00 Komentář hostů Rolín Michal (Asistent trenéra): Neproměňování šancí nás stálo body, děkujeme za utkání.
45:00 Komentář domácích Hoffman Filip (Vedoucí): Děkujeme za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 6:3
44:57 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 5:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #12 Ondřej Vichr bez asistence (5:4)
44:57 Hradec i přes vyrovnaný stav zkusil hru bez brankáře, ale inkasoval.
42:35 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 4:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #84 Marek Ďopan (4:4)
42:35 Pardubice výrovnávají z dorážky.
41:00 Pardubice se snaží vyrovnat, ale Hradec se dostal díky otevřené obraně Pardubice do několika tutovek, které ale spálil.
36:46 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #99 Michael Souček (3:4)
36:46 Hradec se po přečíslení ujímá vedení.
34:20 Hrači obou týmů výrazně zvýšili svou aktivitu.
33:50 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #77 Vít Heger (3:3)
32:16 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #10 Filip Hoffman bez asistence (3:2)
32:16 Přesilovka dostala Pardubice na koně a ujímají se vedení zasunutím Hoffmana zpoza branky.
31:11 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #84 Marek Ďopan, asistoval #12 Ondřej Vichr (2:2)
31:11 I když nedobře sehraná přesilovka 5:3, tak přesto přinesla štastný gól.
30:00 Střely ve 2. části: 4:5
29:51 Vyloučen hráč #46 Daniel Kraus družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nesportovní chování
29:23 Vyloučen hráč #24 Michal Rolín družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
29:02 Nyní je hra plná nepřesností.
26:45 Pardubice se snaží vyrovnat.
23:37 Na hrišti se začínají objevovat první emoce.
21:50 Vyloučen hráč #97 Jan Cakl družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
18:50 Nyní se nic moc neděje.
16:10 Hradec gól v oslavení nakopnul a Pardubice jsou v útlumu.
15:00 Střely v 1. části: 5:6
14:50 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:2
14:50 Hradec ale vstřelil gól v oslabení.
12:59 Vyloučen hráč #2 Vojtěch Vošický družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hra rukou
10:00 Pardubice přebírají iniciativu.
07:49 Domácí forward Zatloukal pohrdl dvěma tutovými šancemi.
03:11 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #10 Filip Hoffman, asistoval #77 David Zatloukal (1:1)
03:11 Domácí vyrovnali hezkou haluzí, ale na to se historie neptá.
01:32 Hraje se zatím ve víkendovém tempu.
00:37 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #81 Michal Martinek (0:1)