6:1
    Vladimír PRŠALA
    (Frýda)

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - FTC Vysoké Mýto B 6:1
branky: 11. Vojtěch Pršala, 14. Tomáš Havlík, 16. Filip Frýda, 26. Tomáš Havlík, 30. Jiří Kramer, 38. Vladimír Pršala - 15. Radim Jiráský; rozhodčí: David Richter - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Miroslav Jašík 17 - Tomáš Olejár 15; po třetinách: 2:1, 3:0, 1:0
75:00 Komentář hostů Král Tomáš (Vedoucí): Děkujeme soupeři za zápas.
75:00 Komentář domácích Havlík Tomáš (Vedoucí): Děkujeme soupeři za srdnatý výkon v sedmi lidech. Utkání nemělo příliš tempo, ale zato jsme se mohli kochat hezkými kombinace na obou stránách. Sportu zdar a čest památce Hanče a Vrbaty,
75:00 A to je konec vážení, tá dy dá dy dá.
45:00 Střely ve 3. části: 6:5
41:23 Vojtěch Pršala dostal těžkou nahrávku od Michal Skrovného, avšak do trháku. Skóre se nemění ani o chvíli později, když odraz od mantinelu před prázdnou branku promáchl Miloš Hájek.
40:03 Špindl dlouho na balonu uzavřeli soupeře v obranném pásmu, tlak v gól zatím nepřetavili.
37:10 Filip Frýda našel na levém křídle levého beka Vladimíra Pršalu a ten lišáckým zakončením pod víko uklidňuje řady Ubals.
37:09 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 6:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #13 Vladimír Pršala, asistoval #11 Filip Frýda (6:1)
34:00 Filip Frýda přehnal důraz v napadání a je vyloučen, v přesilovce sehrál skvělé obranné střídání Vojtěch Pršala!
33:51 Vyloučen hráč #11 Filip Frýda družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za držení
33:08 Vysoké Mýto se snaží ještě něco s výsledkem udělat, ale nedaří se jim proniknout poctivou obranou Ubals, kteří vyrážejí do rychlých kontrů.
30:00 Střely ve 2. části: 5:6
29:34 Jiří Kramer vybojoval za svoji brankou míček a vyjel si středem až na soupeřovu polovinu a tam vystřelil nad nohu golmana. Je z toho vedení Ubals 5:1!
29:33 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 5:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #96 Jiří Kramer, asistoval #1 Miroslav Jašík (5:1)
25:51 To byl návrat na hrací plochu! Tomáš Havlík se zapojil do hry v okamžiku, kdy Michal Skrovný zachytil přihrávku soupeře, krásně vyslal do průniku Vojtěcha Pršala, který golmanovi udělal dlouhou kličku a celou akci završil bekendovou dorážkou doběhnuvší Tomáš Havlík. From zero to hero za deset vteřin!
25:50 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 4:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #9 Tomáš Havlík, asistoval #77 Vojtěch Pršala (4:1)
23:50 Tomáš Havlík tahal za záchrannou brzdu mýtského utrženého vagonu, Vysoké Mýto má k dispozici další přesilovku.
23:40 Vyloučen hráč #9 Tomáš Havlík družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za blokování florbalky
21:18 Nádhernou akci zakončoval František Lahučký střelou do šibenice po crossové nahrávce, ovšem golman Mýta se bleskurychle přesunul a vytáhl skvělý zákrok. Následný break Mýta 2 na 1 zachránil dobrým obranným zákrokem Roman Větrovec.
16:24 Vyloučen hráč #96 Jiří Kramer družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za bránění ve hře
15:19 Filip Frýda zachytil na půlce míček, pár kroků se rozeběhl a svou oblíbenou střelou z dálky navýšil vedení Špindlu.
15:18 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda bez asistence (3:1)
15:00 Střely v 1. části: 10:7
14:04 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #17 Petr Lesák (2:1)
13:27 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:0
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #9 Tomáš Havlík, asistoval #10 František Lahučký (2:0)
10:38 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:0
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #77 Vojtěch Pršala, asistoval #29 Michal Skrovný (1:0)
08:46 Vyloučen hráč #17 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání
06:58 Špindl nyni v tlaku. Dobré sřídaní druhé formace.
01:28 Zatím je hra opatrná na obě strany.