• 45 44:22
    2
    Matěj GRULICH

FBC Trutnov (DTJ) A - FBC Dobruška 8:4
branky: 5. Matěj Strnad, 10. Filip Vymlátil, 11. Martin Mečíř, 17. Pavel Bartoš, 17. Petr Bartoš, 21. Filip Srna, 24. Martin Mečíř, 31. Matyáš Ioanidis - 9. Aleš Moravec, 16. Jan Černý, 41. David Kollert, 42. Aleš Moravec; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Neumann; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Charouz 20 - Vladislav Jiroud 14; po třetinách: 3:1, 4:1, 1:2
45:00 Komentář domácích Meduna Tomáš (Trenér): Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 6:10
44:22 Vyloučen hráč #97 Matěj Grulich družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
44:22 Vyloučen hráč #12 Filip Vymlátil družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za hrubost
44:22 Začíname mít pomalu plno na trestných lavičkách.
43:29 Vyloučen hráč #88 Matěj Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za blokování florbalky
41:25 Rána jako z děla končí za zády Trutnovského brankáře.
41:24 GÓL FBC Dobruška! 8:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #62 David Hroch (8:4)
40:57 Timeout FBC Dobruška
40:57 GÓL FBC Dobruška! 8:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 David Kollert, asistoval #10 Jan Flegl (8:3)
34:59 Dobruška je teď aktivnější ve hře.
30:19 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 8:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #78 Matyáš Ioanidis bez asistence (8:2)
30:00 Střely ve 2. části: 10:6
28:07 Vyloučen hráč #4 Václav Oubrecht družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
26:05 Dobruška se nemůže dostat do větší šance, Trutnov ji skoro k ničemu nepustí.
23:50 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 7:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #7 Petr Bartoš (7:2)
23:50 Nádherně umístěný příklep Mečíře, končí za zády Dobrušského brankáře.
22:01 Brankář Trutnova dnes chytá opravdu fantasticky.
20:31 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 6:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #23 Pavel Bartoš (6:2)
18:09 Trutnov je aktivnější ve hře, když už se k něčemu Dobruška dostane vše likviduje brankář Trutnova.
16:44 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 5:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #76 Martin Mečíř (5:2)
16:07 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 4:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #3 Tomáš Haufer (4:2)
15:41 GÓL FBC Dobruška! 3:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #48 David Kollert (3:2)
15:00 Střely v 1. části: 6:8
14:59 Oba brankáři předvedli v první části solidní výkon, doufejme že to tak bude pokračovat.
12:16 Trutnov si vede v oslabení velice dobře.
11:18 Vyloučen hráč #7 Petr Bartoš družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za hra na zemi
10:09 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 3:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #74 Jan Charouz (3:1)
09:22 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 2:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #12 Filip Vymlátil, asistoval #88 Matěj Strnad (2:1)
08:10 Krásná střela pod břevno končí za brankovou čarou.
08:09 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (1:1)
05:22 Trutnov měl teď sérii hezkých šancí, proměnil z nich jednu.
04:52 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #23 Pavel Bartoš (1:0)