• 45 44:31
    2
    David HROCH

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - FBC Dobruška 0:10
branky: 10. Aleš Moravec, 19. Jan Černý, 19. Jan Patrik Hanuš, 20. Marek Matějů, 27. David Janeček, 31. Jan Patrik Hanuš, 34. Jan Flegl, 39. Jan Flegl, 40. Václav Oubrecht, 41. Marek Matějů; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Neumann; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Ondřej Novotný 22 - Robert König 10; po třetinách: 0:1, 0:4, 0:5
45:00 Komentář domácích Appl Štěpán (Trenér): V dnešním utkání jsme na soupeře neměli. Je docela komické, že v poli musí nastoupit gólman, abychom měli aspoň 6 útočníků a 3 obránce. Přijeli jsme přežít. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 5:10
44:31 Vyloučen hráč #62 David Hroch družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
44:00 Dobruška v tomto utkání silně dominuje.
40:35 GÓL FBC Dobruška! 0:10
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Marek Matějů, asistoval #11 Aleš Moravec (0:10)
40:22 Vyloučen hráč #40 Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání
39:43 GÓL FBC Dobruška! 0:9
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #17 Jakub Holeček (0:9)
39:34 Dobruška Letohrad vůbec k ničemu nepustí.
38:35 GÓL FBC Dobruška! 0:8
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #11 Aleš Moravec (0:8)
33:43 Gól Dobrušky, který si Letohradský obránce omylem odrazil do brány.
33:40 GÓL FBC Dobruška! 0:7
30:50 GÓL FBC Dobruška! 0:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Jan Patrik Hanuš, asistoval #66 David Janeček (0:6)
30:00 Střely ve 2. části: 2:16
27:52 Krásný zákrok brankáře Letohradu.
26:48 GÓL FBC Dobruška! 0:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #66 David Janeček, asistoval #62 David Hroch (0:5)
26:48 Hezký gól Dobrušky.
22:48 Dobruška dominuje v utkání.
19:31 GÓL FBC Dobruška! 0:4
18:45 Vyloučen hráč #95 Jiří Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání
18:45 Uvidíme další přesilovku.
18:32 GÓL FBC Dobruška! 0:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Jan Patrik Hanuš, asistoval #90 Vít Růžička (0:3)
18:22 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #97 Matěj Grulich (0:2)
15:00 Střely v 1. části: 3:6
14:15 Dobruška je aktivnějším týmem.
09:52 Krásný gól pod břevno.
09:51 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #10 Jan Flegl (0:1)
07:48 Dobruška při své přesilovce krásně kombinuje.
06:12 Vyloučen hráč #88 Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání
05:35 Na míčku je více Dobruška.
02:34 Vyloučen hráč #11 Aleš Moravec družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
02:20 Za Letohradským gólmanem se rozezněla tyč.