(Derka)
  • 45 44:02
    2

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - SOKOLI Pardubice U50/B 1:5
branky: 45. Maxim Kubelka - 2. Filip Hoffman, 15. Adam Šťastný, 34. Jan Cakl, 35. Adam Plachý, 38. Adam Plachý; rozhodčí: Filip Neumann - Tomáš Jelínek; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Ondřej Novotný 10 - Martin Paukrt 18; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:3
45:00 Komentář domácích Appl Štěpán (Trenér): Proti betonu a brejkům jsme nenašli recept. Děkujeme soupeři za utkání
45:00 Komentář hostů Hoffman Filip (Vedoucí): Děkujeme soupeři za utkání
45:00 Střely ve 3. části: 8:4
44:30 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #92 David Derka (1:5)
44:02 Vyloučen hráč #10 Filip Hoffman družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání
42:11 Vyloučen hráč #88 Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:11 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 0:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #55 Adam Plachý, asistoval #54 Jan Brychta (0:5)
37:11 Máme tu i gól nohou, smůla pro domácí.
35:19 Vyloučen hráč #42 Bajarchuslen Munch-Erdene družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:31 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 0:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #55 Adam Plachý, asistoval #11 Jiří Smolík (0:4)
34:30 Pardubice navyšují své vedení.
33:42 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 0:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #97 Jan Cakl, asistoval #54 Jan Brychta (0:3)
30:50 Domácí se snaží vymyslet jak prostřelit golmana Pardubic, ale zatím marně.
30:00 Střely ve 2. části: 9:6
29:30 Tlak Letohradu se zvyšuje.
27:20 Vyloučen hráč #12 Ondřej Vichr družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání
23:52 Druhá třetina se nám vyhrotila.
22:23 Hosté provedli krásnou kombinaci, golman domácích chytá tuto šanci velmi elegantně.
20:09 Hráč sokolů strefuje tyčku, Ondra Novotný se jen ohlédl.
16:45 Letohrad skvěle blokuje střely.
15:00 Střely v 1. části: 2:5
14:36 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #7 Adam Šťastný, asistoval #14 Karel Brychta (0:2)
14:27 Zatím bída ze strany domácích.
14:25 Vyloučen hráč #89 Jakub Rajnštajn družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za blokování florbalky
09:10 Letohrad zatím nevystřelil na branku.
05:08 Vyloučen hráč #99 Ondřej Novotný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za hra na zemi
05:08 Ondra Novotný chytil míček mimo brankoviště.
03:40 Zatím sledujeme zápas plný chyb.
01:48 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #10 Filip Hoffman, asistoval #12 Ondřej Vichr (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.