• 45 44:50
    2:6
    (Frýda)

Klub SPV Slovan Pardubice - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 2:6
branky: 27. Martin Pova, 28. Martin Pova - 4. František Lahučký, 6. Tomáš Havlík, 14. František Lahučký, 16. Michal Skrovný, 18. František Lahučký, 45. František Lahučký; rozhodčí: Filip Neumann - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Evžen Vokál 24 - Miroslav Jašík 26; po třetinách: 0:3, 2:2, 0:1
45:00 Střely ve 3. části: 11:7
44:59 domácí byli celou 3. třetinu jednoznačně lepším týmem, bohužel vyrovnat se jim nepodařilo a tak se musíme smířit s prohrou
44:50 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:6
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 František Lahučký, asistoval #11 Filip Frýda (2:6)
43:06 domácí zkouší hru bez brankáře
40:06 hráči Pardubic se s utíkajícím časem snaží leč můžou, ale gól bohužel nevstřelili
33:59 domácímu hráči Matějovi Kourkovi střela absolutně nesedla a končí pravdepodobně až v Chrudimce
30:33 Střela Dominika Řezníčka rozezněla brankovou konstrukci
30:00 Střely ve 2. části: 9:11
28:00 Klub SPV Slovan Pardubice uklidnil svou hru, a zdá se, že pomalu otáčí utkání
27:50 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:5
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #28 Matěj Kourek (2:5)
26:34 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:5
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #91 Štěpán Sochor (1:5)
25:19 Vyloučen hráč #10 František Lahučký družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
25:19 na domácí hráče dopadá zřejmě nervozita kvůli nepříznivému skóre, avšak teď jim byla nabídnuta přesilovka, podle vyloučeného hráče Lahučkého byla hra čistá
17:13 nedisciplovanost se hráčům Pardubic vymstila a ikasují v oslabení na 0:5
17:12 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:5
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 František Lahučký, asistoval #96 Jiří Kramer (0:5)
15:32 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #29 Michal Skrovný z trestného střílení (0:4)
15:32 Vyloučen hráč #33 Dominik Řezníček družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
15:01 úvodní buly vyhrávají Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
15:00 Střely v 1. části: 8:11
13:50 i přes viditelnou snahu domácích udělat něco s nepříznivým skórem, inkasují další gól, nebývá jen doufat, že v dalším průběhu utkání se bude dařit lépe
13:49 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:3
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 František Lahučký, asistoval #29 Michal Skrovný (0:3)
05:15 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Pršala družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
05:07 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:2
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #9 Tomáš Havlík, asistoval #10 František Lahučký (0:2)
03:11 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 František Lahučký, asistoval #18 Zbyněk Zejda (0:1)
02:02 krásnou individuální akci předvedl Martin Pova, bohužel neskončila gólem
00:01 úvodní buly pro Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí