• 35 34:26
    2
    Filip HEVERA

1. SC TEMPISH Vítkovice B - FBC Intevo Třinec  4:0
branky: 19. Jan Sitora, 33. Tomáš Vlček, 34. Jan Sitora, 34. Josef Slavík; rozhodčí: Jakub Lipovský - Matyáš Grzymek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Kocián ? - Václav Capko -4; po třetinách: 0:0, 1:0, 3:0
36:00 Ukončení 3. části
34:26 Vyloučen hráč #16 Filip Hevera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
33:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #45 Josef Slavík, asistoval #27 Jan Sitora (4:0)
33:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #25 Lukáš Zelina (3:0)
32:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #49 Tomáš Vlček, asistoval #95 Ondřej Pařenica (2:0)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
18:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #33 Jakub Rohel (1:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
02:00 Vyloučen hráč #17 Matěj Kováč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání