34
  • 34 33:43
    Šimon MOTYKA

FBC ORCA KRNOV - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 1:0
branky: 19. Sebastian Tököli; rozhodčí: Radek Černý - Vladimír Fišara; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marián Mrukvia ? - Přemysl Krpec ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 0:0
36:00 Ukončení 3. části
36:00 Utkání bylo dramatické a zajímavé. Tři body ale zůstavají doma.
35:53 Faul na Mrukviu rozehrávka z velkého brankoviště.
35:49 Po poradě rozhodčích i s kapitány obou družstev gól neuznán.
35:48 Porada rozhodčích ohledně gólu Motyky. Udajně byl hráč ve výskoku.
35:23 Orca nastřeluje míček na polovinu soupeře, ovšem Frenštát pořád v šancích.
35:15 Po přiznání soupeře rozehrává ze svého ruhu Orca.
34:56 Orca dává Frenštátu zbytečné šance.
34:46 Mrukvia měl nyní několik perfektních slepených zákroků.
34:37 Mrukvia bez větších problémů chytá střelu Křenka.
33:44 Motyka ale utkání nedramatizuje.
33:43 Trestné střílení družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. neproměnil #6 Šimon Motyka.
33:43 Nájezd jede Motyka za hru v domácích ve svém malém brankovišti.
33:20 Utkání se blíží do konce. Je zde mnoho osobních soubojů.
32:11 Imrich vyjel s míčkem až před branku Krpce, kde přihrál na Bedaně. Tomu už se nepodařilo dostat míček do branky, fauloval pouze brankáře.
31:18 Bedaň opět vybojoval míček a Orca tak začala něco vymýšlet.
30:58 Střela Svobody do bloku a následný brejk Orcy.
30:16 Dnes to je fakt jako funkce sinus. Nahoru a dolů.
28:48 Rozehrávka Orcy přesně na půlce z důvodu faulu Frenštátu. Orca ale míček dobrovolně odevzdala.
27:41 Akce hostů 2 na 1. Motyka přihrál na Svobodu, který mohl uklízet do prázné kasy. Šance ale nevyužil.
26:31 Teď to bylo nebezpečné. Imrich přihrál na Jouzu, který tuto přihrávku nečekal. Míček získal po kontrolu Frenštát. Imrich ale jako zkušený bek, nepustil soupeře k ničemu.
25:26 Šupák šel uplně sám na branku hostů. Jeho střela se odrazila od její konstrukce.
24:14 Motyka ihned po začátku třetiny vystřelil, ale střela byla zblokována Mohylou.
24:01 Buly třetí třetiny opět pro Frenštát.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Dnes tu máme fotbalové skóre. Oba týmy mají nyní poradu na střídačkách. Poslední třetina je před námi, jdem na to.
24:00 Ukončení 2. části
23:55 Jouza perfekně sklepl míček na Petroše na středu, který bohužel nedokázal tuto přihrávku zpracovat.
23:18 Motyka úplně osamocen před brankou domácích. Naštěstí neměl seřízená mířidla.
22:16 Opět stejná akce Šupáka a Tököliho jako při první brance. Druhý zmiňovaný ale mířil kousek vedle hostujícího zařízení.
21:44 Imrich přerušil krosovou přihrávku Svobody na Píchu O.
20:57 Několik nahrávek Jurošky, Doboše a Imricha. Doboš se dostal do střely, ze které nic nebylo.
19:57 Frenštát tahal míček po mantinelu, ale nepřesnou nahrávkou Svobody tato akce skončila.
18:35 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #23 Sebastian Tököli, asistoval #71 Jan Šupák (1:0)
18:35 Šupák zachytil míček na půlce Frenštátu. Nahrál na střed Tökölimu, který z první pálil až za záda Krpce.
17:47 Standartka blízko branky Krnova, ze které se Frenštát neprosazuje.
17:20 Šupák se s výhodou dostal až k brance Krpce, ovšem nic z toho.
16:41 Mohylovu střelu zblokoval kolenem Zlý.
16:23 Frenštát z rozehrávky ve svém rohu dostal míček až do rohu Orcy, kde ho získal pod kontrolu Imrich.
15:43 Bedaň důrazně okradl Frenštát o míček a krásně přihrál dozadu.
15:07 Motyka orazítkoval břevno Mrukviovy branky.
14:55 Pícha O. odevzdal míček míček domácím nepřesnou přihrávkou.
14:00 Nahození Šupáka z rohu hřiště nedokázal Tököli zpracovat.
13:17 Mohyla z rozehrávky kousek za půlkou trefil pouze levou tyčku hostující branky.
12:51 Kombinace Orcy, která ale nemá šanci zakončit.
12:01 Druhá třetina začala výhrou byly Frenštátem.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Skóre nerozhodné. Oba týmy měli šance. Uvidíme, co ukáže druhá třetina.
12:00 Ukončení 1. části
11:51 Zdvojení hráče u mantinelu způsobillo to, že Orca ke konci první třeniny získala míček pod kontrolu.
11:37 Střela Šimka, ale Krpec s přehledem chytá.
11:09 Mohyla zamotal hlavu třem hráčům soupeře a poté vystřelil. Střelu zblokoval Pícha J.
10:22 Jouza zfaulován, míček pro Orcu.
09:09 Orca na míčku, ale nevidíme nikoho zaběhlého, a proto tento tým opakovaně míčky ztrácí na polovině hřiště.
08:28 Ťulák chtěl vystřelil, ale míček mu sjel z čepele.
07:37 Frenštát kombinoval, následnou nebezpečnou střelu zastavil Imrich.
06:42 Střela Jurošky pouze do bloku Píchy J.
05:59 Na míčku se střídají oba týmy.
05:27 Šupák sebral míček O. Píchovi a dostal se až do rohu soupeře.
05:06 Po výhodě má Orca rozehrávku ve svém rohu.
04:23 Rozehrávka Krnova v rohu Frenštátu, před brankou ale nikdo není.
04:19 Pokyny z domácí střídačky: "Pressujme!"
03:57 Nepřesnou přihrávkou Doboše získal míček Zlý.
03:13 Šimek zodpovědně vrátil míček na své beky.
02:51 Přihrávka Šupáka na střed před branku, kde nikdo nebyl.
02:35 Orca na míčku a vymýšlí co s ním.
01:31 Rozehrávka Frenštátu na jeho půlce a následná krosová přihrávka Frenštátu, kterou překazil Bedaň.
01:02 Imrich velikou rychlostí proběhl hřiště, trefil ale boční síťku branky.
00:45 Juroška překazil šanci hostům.
00:15 Petkovský vypressoval míček v rohu hřiště, kde o něj ihned přišel.
00:01 Zazněl úvodní hvizd utkání a buly vyhrál Frenštát.
00:00 Dobrý den ze sportovní haly na Janáčkově náměstí, kde se již za pár chvil odehraje utkání 2. ligy dorostenců mezi domácím Krnovem a hosty z Frenštátu p. R. Přeji příjemnou zábavu.