• 34 33:58
    2:6
    ()

FBC Mohelnice - FBC ZŠ Uničov 2:6
branky: 1. David Horák, 28. Tobiáš Svozil - 4. Karel Kamberský, 8. Jan Zajíček, 11. Tomáš Frgál, 31. Tomáš Frgál, 34. Martin Majda, 34. Ondřej Juračka; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Holátko -6 - Viktor Sova ?; po třetinách: 1:3, 0:0, 1:3
36:00 Ukončení 3. části
33:58 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:6
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #16 Ondřej Juračka bez asistence (2:6)
33:58 Juračka odčiňuje svůj faul nejlepším možným způsobem
33:13 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #11 Martin Majda, asistoval #82 Karel Kamberský (2:5)
33:13 Uničov se v přesilovce dostal do úniku, Kamberský přihrál Majdovi a ten se prosazuje
31:50 Vyloučen hráč #16 Ondřej Juračka družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
31:50 Druhá přesilovka pro Mohel po faulu Juračky
30:41 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #59 Tomáš Frgál, asistoval #11 Martin Majda (2:4)
30:41 Frgál si sklepl míček o Majdu a po vytočení do šance se prosazuje
30:15 Mohel se úspěšně ubránila
29:42 Kamberský svým zátahem ze středu minul zařízení
28:15 Vyloučen hráč #50 Jakub Skopal družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře
28:15 Přesilovka pro Uničov po faulu Skopala
27:17 GÓL FBC Mohelnice! 2:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #79 Tobiáš Svozil, asistoval #68 Josef Mekyska (2:3)
27:17 Mohel snižuje, Svozil prostřelil vše co mu stálo v cestě
26:58 Filip v šanci trefuje pouze břevno házenkářské brány
25:14 Kamberský v šanci, jenže přestřelil
24:01 Buly pro Mohel
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:10 Horké chvilky pro Uničov, Sova vytáhl vysokou střelu, míček pak poskakoval kolem čáry, tu však nepřekročil
20:32 Svozil se vytočil ke střele, Sova připraven
15:36 Majda dostal přihrávku před prázdnou bránu, jenže trestuhodně minul
14:19 Uničov se úspěšně ubránil
13:03 Mohelnice vstřelila gól, ten však nemohl být uznán pro postavení jejího hráče v brankovišti
12:19 Vyloučen hráč #45 Samuel Kotas družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
12:19 První přesilovka pro Mohel
12:01 Buly pro Mohel
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:34 Bednář nahrával před bránu, bohužel pro něj nenašel nikoho ve žlutých barvách
10:36 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:3
10:36 Uničov rozehrával z rohu, Majda přihrál Frgálovi a ten se prosazuje střelou do horních pater branky
10:15 Mohelnice vyhazuje
09:03 Vyloučen hráč #68 Josef Mekyska družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:03 Máme tu první vyloučení dnešního zápasu, Mekyska poslal Kotase přes mantinel a dostal za to 2 minuty
07:50 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #31 Jan Zajíček, asistoval #11 Martin Majda (1:2)
07:50 Zajíček vybojoval míček, přihrál Majdovi, ten mu nahrávku vrátil a Zajíček se úspěšně prosazuje
03:14 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #82 Karel Kamberský, asistoval #77 Michal Filip (1:1)
03:14 Máme vyrovnáno, Kamberský si vzal poskakující míček a přízemní střelou vyrovnává stav tohoto utkání
01:53 Majdův zátah Holátkovi propadl, bohužel pro Uničov míček šel mimo
00:22 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák bez asistence (1:0)
00:22 Na první gól jsme nemuseli čekat dlouho, Frgál ztratil míček, ten si sebral Horák D. a skrytou střelou prostřeluje Sovu
00:01 Buly pro Mohelnici
00:00 Hráči jsou připraveni, rozhodčí taky, tak můžeme jít na to
00:00 Uničov si zatím jasně jde za svým předsezonním cílem a sice, postupem do 1. ligy, v tabulce se nachází na druhém místě, jediná porážka zatím přišla právě s dnešním soupeřem
00:00 Mohelnice se průběžně nachází na prvním místě tabulky, vyhrála všech 10 zápasů, a je tak posledním neporaženým týmem
00:00 Dámy a pánové, vítejte u dnešního ranního zápasu mezi Uničovem a Mohelnicí