6:1
    Jan SMÉKAL
    (Bukovan)

FBC Playmakers Prostějov - FBC TJ TATRAN LITOVEL 6:1
branky: 6. Vítězslav Krajča, 15. Zbyněk Mráček, 30. Vítězslav Krajča, 31. Bohuslav Mikulecký, 32. Zbyněk Mráček, 39. Jan Smékal - 37. Milan Přidal; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Miroslav Klimeš ? - Ondřej Vařeka ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 4:1
39:00 Ukončení 3. části
38:48 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 6:1
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #18 Jan Smékal, asistoval #33 Miroslav Bukovan (6:1)
36:43 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 5:1
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #29 Milan Přidal, asistoval #10 Martin Bauer (5:1)
31:59 Timeout FBC TJ TATRAN LITOVEL
31:59 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 5:0
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #10 Zbyněk Mráček, asistoval #96 Martin Pekař (5:0)
30:22 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 4:0
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #79 Bohuslav Mikulecký, asistoval #33 Miroslav Bukovan (4:0)
29:46 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 3:0
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #12 Vítězslav Krajča, asistoval #30 Denis Mikulecký (3:0)
29:20 Vyloučen hráč #13 Karel Mikulka družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za sekání
27:25 Trestné střílení družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL neproměnil #77 David Zima.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
23:54 Vyloučen hráč #44 Lukáš Lachnit družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za vysoká florbalka
14:34 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 2:0
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #10 Zbyněk Mráček, asistoval #16 Martin Bouda (2:0)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
05:55 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 1:0
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #12 Vítězslav Krajča, asistoval #8 Michal Závodný (1:0)