• 39 38:53
    2
    Jakub BERAN

FBC Vikings Kopřivnice B - S.K. P.E.M.A. OPAVA B 3:3
branky: 11. Václav Štefánek, 13. René Libiger, 21. Tomáš Kusz - 7. Tomáš Repka, 24. Tomáš Repka, 34. Daniel Kružel; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Šárka Vávrová ? - Matěj Martínek ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:1
39:00 Ukončení 3. části
39:00 Napjatý zápas končí remízou.
38:53 Vyloučen hráč #16 Jakub Beran družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za hrubost
37:02 Vyloučen hráč #15 Dalibor Repček družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání
36:26 Kopřivnická golmanka drží tým v nebezpečných situacích.
34:40 Atmosféra zápasu graduje.
33:26 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 3:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #64 Daniel Kružel, asistoval #29 Robin Wozniak (3:3)
33:26 Opava využil svou standartní situaci z rohu a srovnává skóre.
31:35 Vašek Štefánek se prokličkoval mezi třemi hráči, bohužel koncovka nevyšla.
28:22 Jakub Kuffer chodí do soubojů tak nebojácně že už musel být dvakrát ošetřen naším zdravotníkem Benjamínem Jankem. :)
27:32 Kopřivnice nevyužila svou početní výhodu.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:28 Vyloučen hráč #64 Daniel Kružel družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání
25:06 Vyloučen hráč #29 Robin Wozniak družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za bránění ve hře
24:45 Kopřivnice je pod velkým tlakem.
24:05 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Frýdl družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
23:45 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 3:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #19 Tomáš Repka, asistoval #11 Lukáš Rychlý (3:2)
23:28 Vyloučen hráč #15 Radim Vavřík družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za sekání
21:40 Jakub Kuffer v rohu domácích obalamutil hráče Opavy, který následně skončil na zemi.
20:09 GÓL FBC Vikings Kopřivnice B! 3:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #7 Tomáš Kusz, asistoval #6 Jan Baďura (3:1)
19:18 Golmanka domácích nedává Opavě žádnou šanci.
17:15 Dalšího z Monsportů vychytal golman Opavy.
16:17 Ondřej Monsport sřílí pouze do brankové konstrukce.
14:25 Popala blokuje jak jen může.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:46 GÓL FBC Vikings Kopřivnice B! 2:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #10 René Libiger, asistoval #19 Mojmír Jahoda (2:1)
12:04 Jan Simper klasicky pálí jednu šanci za druhou.
10:21 GÓL FBC Vikings Kopřivnice B! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #3 Václav Štefánek bez asistence (1:1)
06:55 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #19 Tomáš Repka bez asistence (0:1)