60
  • 60 59:45
    Liberec

Crazy girls FBC Liberec - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:2
branky: 6. Markéta Žbánková, 31. Anna Kabeláková, 31. Markéta Žbánková, 41. Markéta Žbánková, 53. Karin Muchová - 44. Victoria Binědová, 47. Michaela Urbanová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 14 - Anna Urbanová 18; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Novák Petr (Vedoucí): Pěkná a dramatická série. Jsme rádi za takové zápasy. Plzeň bojovana do posledních  vteřinek. Výborná příprava do dalších zápasů. Dnes jsme nepřipustili drama a zaslouženě si šli pro druhý bod a postup. Slavíme.
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Jak zaznělo na naší střídačce, "skorogól" vám zápas neudělá. Škoda hlavně včerejška, soupeři k postupu gratulujeme. Zápasová sezona nám skončila, ale nemusíme věšet hlavy. S věkovým průměrem 20 let a vzhledem k tomu, že se poslední roky prakticky nehrálo a netrénovalo, je paráda co jsme letos předvedli. Mám už hodně za sebou, ale přesto si mnoho letošních zápasů budu dlouho pamatovat jako skvělé zážitky a těším se na další. Děkuji za celoroční práci jak holkám, tak i kolegům. Pěknou neděli všem.
56:30 Muchová před brankou velmi produktivní
55:43 Vyloučen hráč #46 Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
54:14 Hánová dnes neskutečná!!
52:42 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #18 Karin Muchová, asistoval #18 Karin Muchová (5:2)
52:42 Muchová ukázala hale že ten míček do branky dnes prostě dostane
51:37 Muchová se snažila narvat před branku, ale nezadařilo se
47:48 menší zdravotní pauza
46:46 Plzeň využila přesilovky a střílí 2. gól
46:45 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #17 Lucie Bejčková (4:2)
45:36 Vyloučen hráč #44 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
45:21 další vyloučení na dohled
43:06 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #9 Karolína Vostracká (4:1)
43:06 Plzeň střílí svůj první gól toho to utkání
41:00 Žbánkovááááá hattrick!!!
40:59 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Markéta Žbánková, asistoval #9 Markéta Valešová (4:0)
30:56 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Markéta Žbánková, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (3:0)
30:56 Žbánková pod ruku Urbanové
30:23 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #25 Anna Kabeláková, asistoval #44 Markéta Žbánková (2:0)
29:57 nepřesná nahrávka od Voříškové dostává Plzeň na míček
27:37 Liberec se v oslabení dokázal dostat před branku Plzně, bohužel bez střely
26:12 Vyloučen hráč #44 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
13:18 Bárková v šanci
12:36 další krásná kombinace Žbánkové a Valešové, chyběl kousek a dvojice by si připsala další gól
01:38 Liberec trochu zaspal a Plzeň se dostala do šance které nevyužila
01:08 Vyloučen hráč #45 Andrea Žižková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
01:08 máme tu první vyloučení zápasu
00:01 úvodní buly pro Plzeň