Petra MÜLLEROVÁ
  • 58 57:50
    Liberec

FBC Kutná Hora - Crazy girls FBC Liberec 5:7
branky: 13. Natálie Dubská, 24. Natálie Beranová, 29. Andrea Doležalová, 36. Kateřina Moravcová, 54. Kateřina Moravcová - 1. Kateřina Novotná, 12. Pavla Bárková, 16. Markéta Rumlová, 23. Pavla Bárková, 29. Aneta Foffová, 50. Markéta Lenfeldová, 57. Pavla Bárková; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Lucie Petráková 21 - Alžběta Hánová 25; po třetinách: 1:3, 3:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Chalupa Josef (Trenér): K dnešnímu výkonu chybělo trochu toho štěstíčka v koncovce. Jinak předvedenou hrou jsme se přinejmenším vyrovnaly soupeři, který předváděl vyrovnanější výkony po celou sezónu. Po dnešním zápase mohu říct, že jsem na holky pyšný a patří jim velké díky za celou sezónu jak z mojí strany, tak i od zbytku realizačnímu týmu. Věřím, že další sezónu budou holky pokračovat v nasazení tam, kde dnes skončily. Holkám DÍKY!!! a soupeři gratulujeme k vítězství. n
60:00 Komentář hostů Novák Petr (Vedoucí): Nebudem se pitvat v detailech. Dali jsme ryhlý gól a udržovali si lehký náskok až do konce. Domácí odmakali celý zápas, zadarmo nám to nedali. Postup je tam a budeme čekat kdo si s námi zahraje příští týden. Pěkná hala a pěkná kulisa zde. Pěkný večer.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:59 Máme tu konec dnešního utkání, které bohužel dopadlo v neprospěch domácích v poměru 5:7. Musíme však uznat, že se za dnešní předvedenou hru nemusí vůbec stydět, ba naopak! Na první vystoupení play-off v ženské klubové historii zanechaly velmi dobrý dojem, na kterém mohou stavět do přístích let. Děkujeme všem aktérům a hlavně aktérkám dnešního utkání, skvělým divákům i ostatním účastníkům. Gratulujeme soupeři k výhře a postupu do dalších vyřazovacích bojů i šťastnou cestu domů. Za kutnorhoské ženy DÍKY a přejeme hezký zbytek večera!
59:45 Čas teď letí jak splašená mrcha - bohužel v neprospěch domácích.
59:20 Liberec zpět v 5 a ještě s rozehrou za domácí brankou.
59:00 6 na 4 se snaží domácí hráčky přehrát obranu Liberce.
57:50 Timeout Crazy girls FBC Liberec
57:50 Něco málo přes 2 minuty mají domácí hráčky na vyrovnání a tím alespoň poslat tento zápas do prodloužení.
57:15 Timeout FBC Kutná Hora
57:15 Vyloučen hráč #10 Petra Müllerová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
57:15 Domácí tým hraje bez brakářky v šesti lidech.
57:15 Začí ná se přiostřovat!!! A nejen na hřišti - ale také i za našimi zády v hledišti. Ach ty ženy....
56:45 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:7
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #22 Pavla Bárková, asistoval #17 Dominika Plichtová (5:7)
56:45 "Dis is not gud!".
53:42 No tak to byla slast. Po ose Doležalová - Beranová - Moravcová poslední jmenovaná krásně z první napálila míček přízemním "volejem" do branky!
53:41 GÓL FBC Kutná Hora! 5:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #38 Kateřina Moravcová, asistoval #7 Natálie Beranová (5:6)
51:55 Tři hráčky domácích teď marně naháněly libereckou útočnici a trestuhodně zapomněly na útočnici u své branky. Ta naštěstí z tutovky minula.
50:47 Střely a celkově šance z pohledu domácích na vyrovnání jsou. A není jich málo - ale ty mířidla se musí lépe seřídit!
49:32 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:6
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #18 Karin Muchová (4:6)
49:32 To je škody, to je škody. Tohle bude stát domácí hráčky hodně sil na vyrovnání.
48:22 Teď krátká série nepřesností na obou stranách. Uvidíme, zda se obraz hry opět srovná a potěší tak oko nejednoho diváka.
46:03 Natka Trpišovská má v nohách dynamity - to je neskutečné, co ta holka odběhá!
44:00 Dnešní utkání sleduje 101 fantastických diváků. Děkujeme!
43:20 "Máme čas!" zní z lavičky domácích, ten se ovšem nezadržitelně krátí!
41:51 Vyloučen hráč #18 Karin Muchová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:51 Domácí hráčka kouká nahoru a hostující hráčka porovnala lopatky. Tak by se dala nazvat situace s vyloučením.
41:29 Branka domácích dobře postavená - střela nám jen lehce olízla tyčku.
40:01 Let's go! Jdeme do 3. třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
39:59 Kutnohorské ženy ve 2. třetině zvýšily na produktivitě a misky vah se přiklonily na jejich stranu, čímž svědčí výhra ve 2. třetina 3:2. Snad si roduktivitu přenesou i do 3. třetiny a jednobrankové manko bude co nejdříve smazáno.
39:39 Kutnohorská obrana teď chtěla profesorsky dohrát třetinu za vlastní brankou a najednou je z toho rozehra pro hosty.
37:16 Jak střela se vyřítila na hřiště hostující hráčka Markéta Lenfeldová a svou rychlostí přesprintovala všechny hráčky domácích a velmi nebezpečně ohrozila Petrákovou. Ta bez problémů vyrazila maskou do autu.
36:15 Atmosféra domácí haly teď žene hráčky Kutné Hory kupředu za vyrovnáním.
35:16 GÓL FBC Kutná Hora! 4:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #38 Kateřina Moravcová bez asistence (4:5)
35:16 Když nevíš co s míčkem, tak vystřel. Tak se zachovala Kačka Moravcová, která dostala náhru na mantinel a nahodila míček na branku. A světe div se - pár šťastných odrazů a máme tu skóre 4:5!
32:06 Domácí hráčky stále aktivně napadají rozehru soupeře a vyplácí se! Nakonec domácí útočnice jen ohrozila podavače míčků za bránou.
29:00 Ale tohle byla hrubice v domácí obraně. "Den otevřených dveří" teď poskytla pro hráčky Liberce domácí obrana a bohužel ženy Liberce zametly míček až do kuchyně.
28:51 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (3:5)
28:32 GÓL FBC Kutná Hora! 3:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Andrea Doležalová bez asistence (3:4)
28:32 Parádní "námaz" teď předvedly hráčky Liberce. Míček si našla Andy Doležalová a nekompromisně napálila do levého víka hostující branky.
27:21 Hra se začíná přiostřovat. Fyzická stránka hry teď převažuje nad tou technickou.
23:46 Dá se říct "pokropeni živou vodou" teď domácí hráčky zabraly a přeply z jedničky na trojku a rázem se tlak hned vyplatil vstřelením kontaktní branky.
23:30 GÓL FBC Kutná Hora! 2:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Natálie Beranová, asistoval #12 Melánie Dubská (2:4)
22:10 No, co k tomu dodat..... domácí hráčky budou muset zabrat!
22:08 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #22 Pavla Bárková bez asistence (1:4)
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:59 Obraz hry v 1. třetině je celkem vyrovnaný a plný osobních soubojů. Bohužel jen pár nedůsledných pokrytí na velkém brankovišti zapříčinily, že Kutná Hora musela třikrát lovit míček z vlastní sítě. Na druhý gól naštěstí domácí ženy stihly ještě rychle zareagovat - bohužel výsledný rozdíl je o dva góly a budeme doufat, že se domácím hráčkám podaří manko smazat a otočit vývoj na svou stranu.
19:56 1. třetina končí vysokým lobem ze strany Liberce...
17:25 Beranová teď vystihla rozehrávku hostí a pohotovou ranou prověřila postavení brankářky.
15:20 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #13 Markéta Rumlová bez asistence (1:3)
15:20 Hostující hráčka na středu hriště v obležení třech hráček domácích - i to bylo málo a o tyčku poslala míček za záda domácí brankářky.
12:35 Zaváhání domácí obrany teď nabídlo "nájezd" pro hostující útočnici, která trefila masku Petrákové. Rána jak z děla - skóre stále 1:2.
12:00 GÓL FBC Kutná Hora! 1:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #9 Andrea Doležalová (1:2)
12:00 Rychlá odpověď domácích!!! Skvělé!!!
11:35 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:2
11:35 Nepozornost před brankou domácích končí gólem hostů.
11:10 Pro oko diváka teď pasáž plná drobných soubojů u mantinelu a nepřesných nahrávek na středu hřiště.
07:47 Beranová s Doležalovou teď 2x za sebou prověřily pozornost hostující brankářky - bohužel zatím bez gólové tečky.
06:37 Trpišovská teď skvělým napadáním vybojovala míček pro Forštovou, která jen těsně z výběhu minula branku hostující brankářky.
05:36 Skvělým zákrokem teď Petráková zlikvidovala protiútok hostí. Rozehra z rohu pro Liberec.
04:41 Trochu nepřeností v domácí obraně. Naštěstí nic hrozného pro branku domácích.
03:15 Hned od začátku velmi svižné tempo z obou stran. Je vidět, že jde dnes o hodně.
00:12 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #86 Kateřina Novotná, asistoval #17 Dominika Plichtová (0:1)
00:12 Tak tohle je studená sprcha pro domácí. Hned po první akci se prosazují hostující hráčky Liberce.
00:00 První osmifinálové utkání play-off vyhrál tým Crazy girls FBC Liberec na domácí palubovce poměrem 3:1 a proto věříme, že po dnešním utkání bude stav vyrovnaný 1:1 a o rozhodující bod se ženy porvou v úterý 8. 3. opět na palubovce Liberce.
00:00 Važení diváci, vítáme Vás u dnešního nedělního osmifinálového utkání mezi domácím týmem FBC Kutná Hora a hostujícím týmem Crazy girls FBC Liberec.