4:1
    Kateřina SEEMANNOVÁ
    ()

PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:1
branky: 22. Karolína Stůjová, 36. Michaela Mechlová, 40. Lucie Želízková, 60. Kateřina Seemannová - 4. Magdaléna Plášková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 264; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 17 - Jana Christianová 12; po třetinách: 0:1, 3:0, 1:0
60:00 Komentář trenérky Tatranu. Komentář nejlepší hráčky Tatranu. Komentář trenéra Chodova. Komentář nejlepší hráčky Chodova.
60:00 Střely ve 3. části: 4:7
59:58 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová bez asistence (4:1)
59:58 Seemanová střelou do prázdné branky posílá Tatran do sedmého rozhodujícího zápasu!!
58:56 Beránková si jako správná kapitánka brání svojí golmanku vlastním tělem!!
57:45 Chodov zvládl druhé olsabení.
57:44 Chodov v šesti!
57:18 Tatranky si zatím nevytvořily velkou šanci.
56:00 využije Tatran další přesilovou hru?
55:33 Vyloučen hráč #18 Magdaléna Plášková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká florbalka
55:11 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
55:11 zajímavá standartní situace pro Chodov
53:37 Želízková netrefuje prázdnou branku
51:22 Vachudová s přehledem prošla chodovskou obranou, Korbelářová R. poté netrefuje branku
49:27 golmanky obou týmu předvádí skvělé zákroky!!
48:33 Trojánková si z Kopečké míchačky až sedla na zadek.
47:22 Atmosféra na hale je neskutečná a žene tatranské ženy dopředu!!
46:34 Drbalovou neskutečně vychytala Keprtovou v samostatném úniku!!!
46:20 Drbalová vytáhla další ze sbírky svých zákroku.
45:25 Christiánová fotbalově vykopla střelu Stůjové.
43:06 Mechlová si vykoupala Lechnerovou, ta se nebude muset sprchovat.
41:50 Drbalová ze začátku třetiny předvedla skvělý zákrok!
40:01 Úvodní bule třetí třetiny pro Tatran!!!
40:00 Střely ve 2. části: 7:4
39:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #94 Michaela Mechlová (3:1)
39:36 Mechlová krosovou náhrávkou přes celé hřiště našla Želízkovou a ta vymetla bližší šibenici a posílá Tatran do vedení o dvě branky.
38:00 Štolbová posílá Býčkovou na zem, snad bude v pořádku!!
37:07 Beránková si hraje s Belicovou za brankou
35:37 Beránková střilela od půloviny hřiště, Christiánová balónek vyrazila a Mechlová ze vzduchu do pravé šibenice využívá přesilovku a posíla Tatran do vedení!!!
35:27 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #15 Vendula Beránková (2:1)
35:04 Vyloučen hráč #55 Emilie Skalíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
35:03 a máme tady první vyloučení, domácí si zahrají přesilovku.
33:50 Lecherová po souboji s Mechlovou skončila na zemi a je velmi otřesená, ale snad bude v pořádku!!
33:06 Výbornou střelu Mechlové ještě lepším zákrokem chytá Christiánová
32:16 Korbelářová R. si na mantinelu pochutnalal na kapitánce Chodova.
31:00 Beránková ztratila na půlce, poté však ubránila akci Chodova a ještě založila další útočnou šanci pro své spoluhráčky, Želízková však na konci celé akce nedokázala dostat balónek do branky.
29:56 Hermanová nepustila za svá záda Prontekerovou.
28:53 Kubová blokuje jako o život!!!
27:21 Seemanová ve velké šanci, ale Christiánová nepustila střelu za svá záda
26:46 druhá lajna Tatranu do druhé třetiny vlétla s velkou střeleckou chutí
24:07 Korbelářová S. osamocená na středu, připravená Christianová však chytá.
22:30 Kubová se pere s Lechnerovou u mantinelu o balón
21:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #7 Simona Korbelářová (1:1)
21:39 Stůjová na bližší tyč a vyrovnává!!!!
20:10 Úvodní bule pro Tatran.
20:00 Střely v 1. části: 4:7
17:39 kombinace Tatranu skončila pouze v rukách Christianové
16:25 Neskutečná Matějková nyní ubránila velkou šanci Chodova.
15:06 zajímává standartní situace Tatranu málem skončila gólem
13:41 Střelu Beránkové blokuje Chudá
11:41 Velká šance Chodova naštěstí pro domácí neskončila v brance.
11:08 Vachudová si prošla celé hřiště, ale poté ztratila za bránou.
08:32 Kopecká ve velké šanci promáchla a netrefuje balón.
07:13 Hermanová blokuje střelu Keprtové, Drbalová poté lapí dorážku!
05:05 Chodov po vstřeleném gólu hrajé více na balónku.
03:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #92 Vanessa Rebecca Keprtová (0:1)
03:51 Keprtová zachytila rozehrávku Tatranu a poslala na volnou Pláškovou do prázdné branky.
02:23 Tatran vlétnul do utkání dravě a už po čtvrté ohrozil branku hostí.
01:43 Hermaanová vybojovala míček za bránou a posílá dopředu Beránkovou.
00:50 Drbalová skákající balónek na brankovišti radši lapila a uklidnila hru.
00:01 Úvodní bule pro Chodov.
00:00 Krásný páteční večer ze Stodoly, dnes se zde odehraje 6. utkání semifinále playoff, mezi domácím Tatranem a hostujícím Chodovem. V úterý se odehrál zápas na Jižním Městě, který došel až do prodloužení ve kterém byl štastnější Chodov, tím tak získal matchball a je blíž k postupu do superfinále. Domácí Tatranky budou chtít, ale posunout rozhodující zápas až neděli na Jižní Město. Troufám si říct, že dnes uvidíme velmi vyrovnaný a emotivní zápas