Tomáš DROBIŠ
  • 60 59:31

osobní trest

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Plzeň 8:7
branky: 6. Matyáš Sirotek, 7. Jiří Dědič, 25. Matyáš Kouba, 28. Vojtěch Fišer, 50. Matyáš Kouba, 55. Vojtěch Fišer, 56. Jiří Dědič, 57. Matyáš Kouba - 6. David Kozelka, 20. David Kozelka, 35. Vojtěch Mrvík, 36. David Kozelka, 40. Jan Baštýn, 47. Josef Váchal, 54. David Kozelka; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3 + Marek Kouba OS:2; využití: 2:2; zásahy brankářů: Martin Hanousek 19 - Martin Štochl 31; po třetinách: 2:2, 2:3, 4:2
60:00 Kmentář trenéra domácích Jakuba Junga: Z naší strany takové zvlaštní utkání. Chvílemi naše hra měla parametry, jaké bychom si představovali a v těchto pasážích jsme nejenom že stříleli branky, ale na hřišti i jasně dominovali. Bohužel jsme zahráli i pasáže pod naše možnosti, proto jsme se o výsledek tahali do poslední vteřiny. Mrzí nás zbytečně vyostřený závěr zápasu, který ale podle mého názoru souvisel s obratem ve skóre, nikoliv špatným charakterem našich hráčů. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů Václava Michálka: Dnešních 10 statečných předvedlo heorecký výkon, který bohužel poznamenalo moc individuálních chyb. Já jsem na svůj tým pyšný a děkuji za zápas. Byl bych rád, aby se někteří aktéři v hale zamysleli nad svým chováním, protože některé věci do sportu absolutně nepatří.
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:31 Vyloučen vedoucí Marek Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice - osobní trest
59:31 Vyloučen hráč #4 Tomáš Drobiš družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
58:03 Hra se stala velmi atraktivní pro oko diváka
56:41 Štíři se snaží hru uklidnit,tým z plzně ale bojuje usilovně o vyrovnání
56:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba bez asistence (8:7)
55:27 Timeout FbC Plzeň
55:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #78 Vojtěch Fišer (7:7)
54:07 Fišer byl sražen mimo hru ale rozhodčí tento zákrok přehlédli,u srdce ho můze ale hřát pocit ze snížení krásným gólem na 6:7
54:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #38 Jiří Dědič (6:7)
53:01 Kouba se usilovně snaží o změnu verdiktu rozhodčího , ten však na svém slově stále trvá a branka se hostům uznává
53:00 GÓL FbC Plzeň! 5:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #58 Matěj Sobek (5:7)
51:38 Časoměřička polevila a vydíme hněv na tvářích domácích
50:00 Kouba se znovu důležitě prosazuje a přibližuje Štíry vyrovnání
49:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #38 Jiří Dědič (5:6)
48:31 Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FbC Plzeň na 2 minuty za držení
47:25 Štíři se stále snaží o vyrovnání , ale soupeř je ve 3 třetině jako vyměněný a pro domácí celek bude vyrovnání opravdu obtížný úkol
46:38 GÓL FbC Plzeň! 4:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #76 Josef Váchal bez asistence (4:6)
45:47 Z technických důvodů jsme nuceni ukončit stream na TVcom , pro zájemce bude stream pokračovat na instagramu Štírů
44:11 Tempo hry je dnes poravdu vysoké
42:33 Štíři nestrácejí naději a bojují o vyrovnání zuby,nechty
40:01 První buly 3 části vyhrávají Štíři
40:00 Střely ve 2. části: 12:12
39:57 GÓL FbC Plzeň! 4:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn bez asistence (4:5)
39:46 Vyloučen hráč #94 Šimon Kaluža družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:23 Plzeň zlepšuje svou hru a stále se přibližuje blíže a blíže ujmutí vedení
35:39 Po nešťastné teči pro domácí se zápas vyrovnal na 4:4
35:38 GÓL FbC Plzeň! 4:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (4:4)
34:55 GÓL FbC Plzeň! 4:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #7 Jiří Varta (4:3)
33:53 Kouba se rozběhl dříve než je povoleno a jde si sednout na 2 min za nedovolenou vzdálenost,dává tak šanci soupeři na snížení
33:52 Vyloučen hráč #79 Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
31:03 Stále vidíme plno akcí domácích,gólman hostí však svojí branku brání statečně a drží naděje na výhru hostů
28:35 Štíří stále drží míček na svých hokejkách a nepouští soupeře do žádných akcí
27:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #79 Matyáš Kouba (4:2)
26:11 Vyčíchlo posílá Fišera na zem a jde si nedobrovolně odsedět 2 minuty na trestnou lavici
26:10 Vyloučen hráč #32 Vítek Vyčíchlo družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:31 Kouba znovu ukazuje svou nepostradatelnost v domácím celku a posílá Budějovické Štíry do vedení 3:2
24:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #94 Šimon Kaluža (3:2)
22:34 Basík pokulhává po hřišti , ale stále je platným členem domácího celku
21:26 Sirotek bere střelu na sebe,bohužel pro domácí branku netrefuje
20:01 První buly druhé části vhrávají Štíři
20:00 Střely v 1. části: 14:6
19:21 Tempo hry je na obou stranách opravdu vysoké
19:20 GÓL FbC Plzeň! 2:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #53 Martin Štochl (2:2)
13:21 Sobek se utrhl domácí obraně ale trefuje jen brankovou konstrukci
11:54 Basík se vysmekl ale trefuje po své akci jen helmu brankáře hostů
10:34 Sirotek ukazuje své kvality a už po několikáté vybojovává míček pro domácí tým
07:40 Mrvík po střetu s Kalužou padá a vybojoval tím míček pro hosty
06:56 Štíři se dostávají znovu do vedení zásluhou krásné akce Dědiče s Míchalem
06:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #45 Vojtěch Míchal (2:1)
05:24 GÓL FbC Plzeň! 1:1
05:02 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #79 Matyáš Kouba (1:0)
02:15 Štíři už od prvních minut kanonádují branku soupeře
00:47 Míček se od začátku zápasu drží na hokejkách domácích
00:01 první buly vyhrávají hráči Štírů