• 60 59:39
    2
    Vít FRIEDL

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Ústí 10:5
branky: 2. Jan Poncar, 5. Jiří Dědič, 9. Matyáš Kouba, 29. Jakub Niček, 42. Adam Severin, 47. Matyáš Kouba, 56. Jan Poncar, 58. Jan Poncar, 58. Adam Severin, 60. Matyáš Kouba - 34. Jan Dobosz, 39. Jan Sattler, 42. Jan Dobosz, 50. Adam Závěrka, 57. Filip Šedivý; rozhodčí: Kamil Vraspír - Lukáš Teska; vyloučení: 4:6 + Adam Závěrka 5 + Filip Šedivý OS; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Hanousek 34 - Lukáš Landa 13, Vojtěch Pražák 26; po třetinách: 3:0, 1:2, 6:3
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): V první třetině jsme využili šance a šli do vedení, Ústí nás ale dál trápilo a hra byl vyrovnaná. Zhruba od polovinu zápasu si někteří hráči hostů na nás začali vybíjet vztek z toho, že jim to nejde a začali praktikovat spíše bojový sport, což vyvrcholilo v samotném závěru utkání. Jsme rádi za 3 body, ale ještě víc za to, že se nikdo nezranil.
60:00 Komentář hostů Merta David (Trenér): Dnes jsme odehráli dobře pouze druhou třetinu utkání, kde jsme se dokázali dostat zpět do zápasu, ale bohužel nás sráželi vyloučení ve třetí třetině a bohužel odjíždíme bez bodů..
60:00 Střely ve 3. části: 18:12
59:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 10:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #4 Tomáš Drobiš (10:5)
59:39 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
59:24 Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí - osobní trest
59:24 Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
59:24 Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování
57:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #79 Matyáš Kouba (9:5)
57:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jan Poncar, asistoval #32 Karel Uhlíř (8:5)
56:46 GÓL Florbal Ústí! 7:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #74 Filip Šedivý, asistoval #63 Jan Dobosz (7:5)
56:38 Vyloučen hráč #88 Adam Závěrka družstva Florbal Ústí na 5 minuty za hrubost
55:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jan Poncar, asistoval #98 Jakub Niček (7:4)
52:20 Drobiš přečetl velmi dobře soupeřovo přihrávku.A poté vybojoval výhodu na soupeřovo obranné polovině.
49:21 GÓL Florbal Ústí! 6:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Adam Závěrka, asistoval #66 Štěpán Malý (6:4)
47:57 Na hřišti je vidět,že ze soupeře stříkájí emoce.Jen zápas je zbytečně vyhrocený z mojí strany jako zapisovatel.
46:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba bez asistence (6:3)
46:34 Zápas je velice emotivní.
45:52 Vyloučen hráč #94 Šimon Kaluža družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:44 Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:49 Drobiš promáchl hokejkou a míček se odrazil do rohu,kde následně byl atackován Fišer,ale hra běží bez vyloučení.
43:03 Vyloučen hráč #65 Jan Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování
43:03 Po menším peskovaní a kecání na ústecké straně mají Štíři přesilovou hru.
42:34 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #79 Matyáš Kouba.
42:34 Po signalizovaném trestném střílení se Matyáš Kouba neprosazuje.
41:23 Štíři rychle odpovědeli na branku Ústí.
41:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:3
41:03 GÓL Florbal Ústí! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #13 Šimon Secký (4:3)
40:01 Poslední úvodní bule pro tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 15:19
39:01 Beží poslední minuta druhé třetiny.
38:52 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #63 Jan Dobosz (4:2)
36:16 Štíři vybojovali první přesilovou hru.A snaží prostřelit Pražáka.
35:39 Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování
33:58 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #21 Vít Friedl (4:1)
33:42 Vyloučen hráč #18 Jan Poncar družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
33:26 Ústí využilo přesilovku po několika pokusech a vyloučení na domácí straně.
33:13 Vyloučen hráč #98 Jakub Niček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
31:27 Vyloučen hráč #45 Vojtěch Míchal družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za vysoká florbalka
31:27 Ústí si vybojovalo přesilovou hru tak uvidíme jak si s tím poradí.
28:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #98 Jakub Niček, asistoval #18 Jan Poncar (4:0)
28:13 Jakub Niček přechytračil brankáře Ústí a přidává další branku do štírské kasičky.
25:40 Menší nešvar před Hanouskovo kasou,ale obešlo se bez zranění.
25:15 Fišerovo snaha vydolovat míček zpoza brankáře.
23:55 Poncarův samostatný únik,ale Pražák byl připraven.
21:14 Hra nabrala vysoké tempo na obou stranách.
20:43 Matyáš Kouba rychle vystřelil ale trefil jen golmana Ústí.
20:01 Úvodní bule druhé třetiny pro tým domácích.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vojtěch Pražák družstva Florbal Ústí
20:00 Střely v 1. části: 16:8
19:10 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:03 Krásný blok ukázal Šimon Kaluža,tudíž se skóre ukání nemění.
17:32 Tým hostí trošku dramatizuje hru.
15:59 Fišer sám na golmana,kde brankář ležel v tzv.kapří poloze ho Fišer nedokázal překonat .
11:44 Štíři se snaží vytvořit smrtelnou kombinaci,ale nedaří se jim .
09:09 Štíři ukazují svoji bojácnost a chtějí rychle poslat Ústí přes celou republiku domů.
08:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #94 Šimon Kaluža (3:0)
07:25 Velice napínavý zápas.
07:11 Uhlíř na Dědiče.Dědič minul branku.
06:28 Drobiš se pokusil o střelu,ale trefuje pouze hráče.
04:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #18 Jan Poncar (2:0)
04:26 Jirka Dědič se ocitl sám před brankářem hostů avšak ho uviděl Jan Poncar a přihrál mu,a tak Jirka trefuje střelu do prázdného prostoru.A Štíři odskakují už od dvě branky.
03:49 Na hřišti je vidět energie obou týmů.
02:55 Ústeclý celek se snaží prolomit obranu Štírů,ale po všech snahách se jim nedaří to prolomit .
02:28 Jiří Dědič si pohrál s ústeckou obranou,mohl vystřelit bihužel mu střela sjela z čepele.
02:07 Drobišova nebezpečná střela.Golman Ústí vyráží.
01:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
01:17 Tým domácí otevírá skóre utkaní,kde se trefuje Jan Poncar a asistoval mu Kája Uhlíř.
00:28 Nebezpečná střela na straně Ústí,střela trefuje pouze brankovou konstrukci.
00:01 Úvodní bule pro tým Ústí.