56
  • 56 55:18
    Dánsko W

Česko W - Dánsko W 7:5
branky: 15. Denisa Ratajová, 17. Eliška Chudá, 23. Eliška Trojánková, 30. Vendula Beránková, 31. Michaela Kubečková, 34. Michaela Kubečková, 52. Eliška Krupnová - 9. Sara Mainz Olsson, 20. Anna Kajsa Habersatter, 25. Laura de Fries, 33. Anna Kajsa Habersatter, 36. Cecilia di Nardo; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 296; zásahy brankářů: Lenka Remešová 12 - Mette Thorsager Jensen 21; po třetinách: 2:2, 4:3, 1:0
60:00 Střely ve 3. části: 5:4
59:59 Česká republika nakonec zvládla tenhle dramatický duel a postupuje tak do semifinále!
58:35 Velice nebezpečnou a jedovatou střelu teď vyslala jedna ze sester Olssonových! Tahle rána jen těsně minula českou branku.
56:37 Dramatické momenty se teď dějí kolem dánské branky, což se asi trenérům tohoto výběru v aktuální situaci moc nehodí. Česko však ke své smůle vedení nenavýšilo.
55:18 Timeout Dánsko W
55:18 Martina Řepková nyní přeběhla napříč celé hřiště, střelou tahem ale netrefila bránu.
51:51 GÓL Česko W! 7:5
Branku družstva Česko W vstřelil #5 Eliška Krupnová, asistoval #4 Michaela Kubečková (7:5)
51:51 Skvělá přihrávka Michaely Kubečkové znamená gól z hole kapitánky Elišky Krupnové a dvoubrankové vedení Česka!
51:36 Vyloučen hráč #5 Klara Fjorder družstva Dánsko W na 2 minuty za bránění ve hře
51:36 Přesilovou hru si zahraje také Česká republika!
51:07 Dobrým zákrokem teď přispěla také brankářka Lenka Remešová, která včas sklapla nohy.
50:26 Do slibné akce se teď dostala jedna ze sester Olssonových, Michaela Mlejnková ale skvěle defenzivně zasáhla.
48:10 Dánsko je teď pod velkým tlakem a na starosti to má znovu třetí česká formace.
45:10 Na hřišti se poprvé v tomto zápase objevují Ivana Šupáková, Denisa Kotzurová a Magdaléna Plášková. Poslední jmenovaná se navíc hned dostala do obrovské šance.
43:47 Česko právě ubránilo druhou nejúspěšnější přesilovou hru na šampionátu! Skóre se tak nemění.
43:02 Eliška Krupnová po dobrém obranném zákroku odpaluje míček do bezpečí.
41:47 Vyloučen hráč #12 Hana Uimonen družstva Česko W na 2 minuty za hra na zemi
41:47 A je tady první vyloučení zápasu. Po hře na zemi si na trestnou lavici sedá Hana Koníčková, která míček zahrála v pádu oběma koleny.
40:30 Hned v úvodu třetí periody byla ve velké šanci Pavlína Bačová, střela ze středu hřiště jí ale nesedla.
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
39:59 Na góly velice bohatá druhá třetina symbolicky skončila zhasnutím světel v celé hale.
39:50 Za poslední minuty se toho na hřišti moc nestalo, teď ale balónek podivně poskakoval po brankové čáře a Češky se tak dožadovaly videorozhodčího.
35:44 GÓL Dánsko W! 6:5
Branku družstva Dánsko W vstřelil #23 Cecilia di Nardo, asistoval #34 Frida Mainz Olsson (6:5)
35:44 Dánsko je znovu v kontaktu. Dlouhá přihrávka z dánského obranného pásma přistála na holi nebezpečné kapitánky Di Nardové, která backhendem zakončuje přesně.
34:50 Povedená kombinace celé druhé české pětky skončila střelou Karolíny Suché, která ale končí někde hluboko v hledišti.
33:04 GÓL Česko W! 6:4
Branku družstva Česko W vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #11 Marie Havlíčková (6:4)
33:04 Třetí česká formace dnes řídí utkání, MIchaela Kubečková se znovu prosazuje!
32:31 GÓL Dánsko W! 5:4
Branku družstva Dánsko W vstřelil #19 Anna Kajsa Habersatter bez asistence (5:4)
32:31 Velké zaváhání v české obraně nejprve sice gólem neskončilo, houževnatá Dánka to ale nevzdala a další ranou pod břevno snižuje na 4:5.
30:44 GÓL Česko W! 5:3
Branku družstva Česko W vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #16 Eliška Trojánková (5:3)
30:44 Ihned po reklamní pauze se prosazuje Michaela Kubečková. Po krásné přihrávce od Elišky Trojánkové mazaně zakončila do vrchních pater dánské branky.
29:27 GÓL Česko W! 4:3
Branku družstva Česko W vstřelil #10 Vendula Beránková bez asistence (4:3)
29:27 Česko jde znovu do vedení! Obránkyně Vendula Beránková si po natrefeném břevnu z první třetiny spravila chuť a tentokrát se trefila přesně.
28:11 Michaela Mlejnková po dobré akci Suché v nadějné šanci, trefila však pouze blok.
24:49 Lenka Remešová teď zachránila nerozhodný stav! Zneškodnila hned tři střelecké pokusy úplně osamocené Dánky.
24:01 GÓL Dánsko W! 3:3
Branku družstva Dánsko W vstřelil #36 Laura de Fries bez asistence (3:3)
24:01 Tak jen jsem to dopsala a už srovnáno doopravdy je. Po čistém odebrání míčku Vanesse Keprtové se prosazuje Laura de Fries.
23:10 Dánky teď mohly srovnat. Po nepřehledné standardní situaci ale jedna z jejich hráček z dorážky netrefila prázdnou bránu.
22:54 Eliška Krupnová teď u mantinelu zbourala jednu dánskou hráčku, ta už ale naštěstí znovu stojí na nohách.
22:13 GÓL Česko W! 3:2
Branku družstva Česko W vstřelil #16 Eliška Trojánková, asistoval #29 Vanessa Rebecca Keprtová (3:2)
22:13 Premiérová trefa! Eliška Trojánková si potáhla míček podobně jako předtím Pavlína Bačová, trefuje ale přesně a památeční míček tak míří na českou střídačku.
21:59 Dánky se po dlouhé minutě a půl dostaly poprvé k míčku, během půlvteřiny jej ale zase ztratily.
20:26 Bačová se teď dobře vytočila až na střed hřiště, její střela ale letí mimo.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:13 GÓL Dánsko W! 2:2
Branku družstva Dánsko W vstřelil #19 Anna Kajsa Habersatter, asistoval #55 Anne Sofie Thaarup (2:2)
19:13 A je znovu srovnáno! Střela ze střední vzdálenosti propadla až za záda brankářky Remešové.
19:05 To je škoda! Kapitánka Eliška Krupnová si vyběhla oblouk až přes osu hřiště, z čehož byla dánská brankářka tak zmatená, že už jen seděla na zemi. Krupnová ale trefila jen její masku.
17:25 Dánky jakoby ztratily všechnu sílu. Poslední minuty se jen otáčejí za přihrávkami, které chodí mezi českými hráčkami.
16:03 GÓL Česko W! 2:1
Branku družstva Česko W vstřelil #2 Eliška Chudá, asistoval #29 Vanessa Rebecca Keprtová (2:1)
16:03 A je tady obrat! Vanessa Keprtová jakoby chtěla odčinit zahození své předchozí šance, naservírovala míček Elišce Chudé, které stačilo už jen trefit prázdnou branku.
14:49 GÓL Česko W! 1:1
Branku družstva Česko W vstřelil #24 Denisa Ratajová, asistoval #6 Pavlína Bačová (1:1)
14:47 Vzápětí už ale Česko srovnává! Bačová skvěle vybojovala balónek, poslala jej před bránu a Denisa Ratajová se nemýlila.
14:37 Vanessa Keprtová teď měla na holi srovnávací branku, tři tyče ale zcela minula.
14:20 Dánská brankářka teď dlouho ležela na zemi, rozhodčí ale znovu zůstávaly v klidu. Zapískaly až ve chvíli, kdy řvala celá hala a kdy Eliška Chudá sportovně vyhodila míček ze hřiště..
13:00 Na tribuně ani dnes nechybí skalní dánský fanoušek v obleku, jenž je celý pokrytý vlajkami této země. Stav utkání se mu zatím asi velice líbí.
11:50 Jedna dánská hráčka se teď vydala pomoci s rozehrávkou českého celku, rozhodčí ale zůstávají v klidu.
10:30 Vendula Beránková teď z rohu hřiště trefuje břevno dánské brány!
08:59 A máme tady neuznaný český gól. Karolína Suchá už už bleskově odpověděla na vedení Dánek, předtím byl ale odpískán faul.
08:48 Odpovědět chtěla Michaela Mlejnková, dánská gólmanka ale dobře zasahuje.
08:41 Souhra sester Olssonových otevírá skóre tohoto zápasu! Nedůrazná obranná hra českých hráček vyústila v pohodlné zakončení dánské hráčky.
08:21 GÓL Dánsko W! 0:1
Branku družstva Dánsko W vstřelil #18 Sara Mainz Olsson, asistoval #34 Frida Mainz Olsson (0:1)
06:35 Martina Řepková zatáhla míček za sebe, prudkou střelou ale trefila pouze boční síťku.
05:50 Dánsko zatím statečně bojuje s elitní českou formací, k velkým šancím se nedostává.
04:31 Také dánská brankářka si připisuje dobré zákroky, Česko na ní zatím nenašlo recept.
03:40 Karolína Suchá secvaknutá dvěma Dánkami, píská se nedovolený zákrok.
01:52 Třetí česká formace teď mačká dánskou pětici pod velkým tlakem a vytvořila si spoustu pěkných šancí.
00:40 Lenka Remešová předvádí již ve 40. vteřině skvělý zákrok! Pohotová reakce hlavou proti úplně osamocené Dánce drží utkání v nerozhodném stavu.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrál český tým.
00:00 Dobré odpoledne všem divákům! Češká ženská reprezentace dnes nastupuje ke svému čtvrtfinálovému duelu proti Dánsku a všichni jistě pevně doufáme, že si v něm vybojuje vstupenku do semifinále. Přeji příjemnou zábavu.