9:1
    Adéla BUKOVSKÁ
    (Voříšková)

FBC Liberec - TJ Turnov 9:1
branky: 4. Karolína Klubalová, 5. Karolína Nováková, 10. Anna Štěpánková, 15. Markéta Šorfová, 17. Aneta Voříšková, 18. Karolína Klubalová, 21. Eliška Másílková, 30. Kateřina Jirsová, 39. Adéla Bukovská - 15. Anna Štěpánková; rozhodčí: Šimon Šteinfest - Václav Váňa; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 13 - Natálie Hassová 22; po třetinách: 3:0, 4:1, 2:0
39:00 Komentář domácích Novák Petr (Trenér): Pěkný zápas, spousta krásných akcí na obou stranách.
39:00 Střely ve 3. části: 10:4
39:00 Ukončení 3. části
38:01 GÓL FBC Liberec! 9:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #84 Adéla Bukovská, asistoval #50 Aneta Voříšková (9:1)
31:10 Vyloučen hráč #10 Petra Müllerová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:10 Liberec si zkusí oslabení
29:40 GÓL FBC Liberec! 8:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #75 Kateřina Jirsová, asistoval #18 Karolína Klubalová (8:1)
29:35 Ani ve 3.třetině se hra nezměnila,Liberec stále hraje na polovině Turnova
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Střely ve 2. části: 13:6
26:00 Ukončení 2. části
23:00 Turnov  srdnatě bojuje
20:23 GÓL FBC Liberec! 7:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #45 Eliška Másílková, asistoval #10 Petra Müllerová (7:1)
18:06 Lenfeldová krasnou střelu trefuje jen tyč
17:41 GÓL FBC Liberec! 6:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #24 Anna Kateřina Jandová (6:1)
16:56 Liberec r odpovída rychlou brankou
16:25 GÓL FBC Liberec! 5:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #50 Aneta Voříšková, asistoval #6 Markéta Šorfová (5:1)
14:56 GÓL TJ Turnov! 4:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #31 Anna Štěpánková, asistoval #19 Klára Blažková (4:1)
14:56 Bětka se v bráně nudí a Turnov ji překvapil střelou která skončila až v bráně.
14:01 GÓL FBC Liberec! 4:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #84 Adéla Bukovská (4:0)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Střely v 1. části: 8:4
13:00 Ukončení 1. části
12:36 Holcová při zakládaní utoku ztratila botu
10:00 Turnov zahrozil z ojedinělé šance,ale naše Bětka si připsala uspěšný zákrok
09:35 GÓL FBC Liberec! 3:0
Vlastní branku družstva TJ Turnov vstřelil #31 Anna Štěpánková (3:0)
05:40 Hra probíha na polovině hostu
04:56 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #10 Petra Müllerová (2:0)
03:41 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #75 Kateřina Jirsová (1:0)