2

3.

série

Sokol Rudná - FBC Slavia Praha 3:4pn
branky: 12. Lukáš Slepička, 20. Erik Varagnat, 33. Erik Varagnat - 7. Lukáš Sedláček, 23. Václav Grulich, 32. Michal Malý, N Václav Grulich; rozhodčí: Jan Bízik - Antonín Pavlíček; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Balík ? - Erik Glenda ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #99 Václav Grulich a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #49 Vojtěch Dejm , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #11 Petr Janeček a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #74 Martin Šmíd , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #21 Martin Kříček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #5 Lukáš Slepička a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
32:59 GÓL Sokol Rudná! 3:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #23 Erik Varagnat, asistoval #71 David Blažek (3:3)
31:02 GÓL FBC Slavia Praha! 2:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Michal Malý bez asistence (2:3)
24:01 Vyloučen hráč #23 Erik Varagnat družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:56 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #99 Václav Grulich, asistoval #96 Lukáš Sedláček (2:2)
19:51 GÓL Sokol Rudná! 2:1
14:15 Vyloučen hráč #42 Michael Adam Riley družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:19 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička, asistoval #24 Petr Zvědělík (1:1)
06:29 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #96 Lukáš Sedláček, asistoval #99 Václav Grulich (0:1)