45
  • 45 44:27
    2

Florbal Ústí - FbŠ Bohemians 2:9
branky: 11. Lucie Špírková, 25. Lucie Zavadilová - 15. Natálie Bartošová, 22. Gabriela Vaníčková, 23. Kateřina Strnadová, 26. Simona Pálková, 32. Kristýna Dvořáková, 32. Karolína Mezerová, 41. Gabriela Vaníčková, 42. Veronika Štajnerová, 43. Veronika Mandíková; rozhodčí: David Vosála - Josef Kubát; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Martina Zajícová ? - Karolína Červová ?, Monika Benková ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 0:5
44:59 Komentář trenérky hostů: "Dlouho nám trvalo, než jsme se dostaly do tempa, kterým bychom chtěly hrát. Třetí třetina už vypadala podle našich představ, tak doufám, že si to přeneseme do dalších zápasů. Děkujeme soupeři za férový zápas."
44:59 Vyjádření trenéra domácího týmu, Michala Wildhabera: Soupeř nám dnes ukázal prostory pro zlepšení. My jsme předvedli velmi kvalitní výkon v prvních dvou třetinách, ve kterých nám chyběla větší kvalita směrem dopředu. Poslední dějství již bylo hodně na morál a Klokanky demostrovaly svou lepší fyzickou připravenost. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za příjemnou atmosféru.
44:27 Vyloučen hráč #87 Natálie Neumanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
42:18 GÓL FbŠ Bohemians! 2:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Veronika Mandíková bez asistence (2:9)
41:16 GÓL FbŠ Bohemians! 2:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Veronika Štajnerová, asistoval #9 Karolína Mezerová (2:8)
40:14 Timeout Florbal Ústí
40:14 GÓL FbŠ Bohemians! 2:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Gabriela Vaníčková, asistoval #10 Veronika Štajnerová (2:7)
31:35 GÓL FbŠ Bohemians! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #4 Kateřina Fousová (2:6)
31:23 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #22 Kristýna Dvořáková, asistoval #23 Natálie Bartošová (2:5)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #89 Monika Benková družstva FbŠ Bohemians
29:59 Střely po 2. třetině: Ústí: 6 (11)  Bohemians: 9 (17)
27:02 Vyloučen hráč #3 Lucie Špírková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
25:43 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Simona Pálková, asistoval #18 Klára Minářová (2:4)
24:45 Vyloučen hráč #4 Kateřina Fousová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky
24:22 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Lucie Zavadilová, asistoval #87 Natálie Neumanová (2:3)
22:38 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová, asistoval #3 Simona Pálková (1:3)
21:47 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Gabriela Vaníčková, asistoval #3 Simona Pálková (1:2)
14:59 Střely po 1. třetině: Ústí: 5  Bohemians: 8
14:02 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 Natálie Bartošová, asistoval #7 Veronika Mandíková (1:1)
10:20 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Lucie Špírková, asistoval #55 Eliška Janurová (1:0)