Turnov
  • 55 54:26
    2

TJ Turnov - FBC Česká Lípa 5:4
branky: 4. Adéla Kyselová, 9. Adéla Kyselová, 29. Kateřina Vacíková, 50. Adéla Kyselová, 50. Lucie Brabcová - 6. Petra Pavlíková, 27. Tereza Seifrtová, 40. Tereza Seifrtová, 51. Petra Pavlíková; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Natálie Hassová 19 - Nikola Soukupová 14; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:1
60:00 Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér): Soupeř vyhrál díky šesti rychlým protiútokům, kterým jsme nedokázaly zabránit. Z toho dal pět gólů. My jsme hrály dobře, bojovaly jsme, ale daly jsme málo gólů. Soupeři gratulujeme.
60:00 Komentář domácích Veselá Lucie (Trenér): Tři body jsou doma, to je to podstatné. Utkání jsme zvládly odehrát i v malém počtu, bohužel na úkor kvality. Hra byla dost nahoru dolů, soupeřkám se dařilo nás dostávat pod tlak a díky tomu skórovaly. My jsme těžily z rychlých brejků, které byly postupem času nepřesné a nepodařilo se nám dát tolik branek. S velkým štěstím jsme udržely vedení a vyhrály. Děkujeme soupeřkám za dobrý zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:01 Lípa v 6 v poli, to jsou nervy!
54:26 Timeout TJ Turnov
54:26 Vyloučen hráč #88 Petra Pavlíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:48 Koubková ve 100% příležitosti minula balónek.
52:23 Dočkáme se ještě drama v podobě prodloužení nebo si Turnov pohlídá vedení?
50:22 GÓL FBC Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #28 Leona Lahoda (5:4)
49:49 Timeout FBC Česká Lípa
49:49 GÓL TJ Turnov! 5:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #20 Lucie Brabcová, asistoval #33 Adéla Kyselová (5:3)
49:12 GÓL TJ Turnov! 4:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Adéla Kyselová, asistoval #23 Kateřina Vlková (4:3)
47:30 Dalekonosná střela Vacíkové skončila těsně vedle.
41:45 Fišerová skvělým návratem zastavila Seifertovou.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:46 GÓL FBC Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #13 Tereza Seifrtová, asistoval #88 Petra Pavlíková (3:3)
39:46 Seifertová ve výhodě prostřeluje Hassovou na zadní tyč.
38:44 Kyselová neukličkovala Pokornou.
34:11 Seifertová přestřeluje ve slibné příležitosti.
33:20 Závar před Hassovou končí odpalem Veselé.
32:31 Vyloučen hráč #23 Kateřina Vlková družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:31 Vlková si u mantinelu nevybíravým zákrokem vyšlápla na jednu ze svých soupeřek.
28:02 GÓL TJ Turnov! 3:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Kateřina Vacíková, asistoval #23 Kateřina Vlková (3:2)
28:02 Dalekonosná střela Vacíkové doplachtila až za záda Soukupové.
26:54 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
26:54 Seifertová jakožto jednoznačně nejnebezpečnější hráčka České Lípy si našla míček a dostala ho za záda Hassové.
25:55 Brilantní zákrok Hassové proti Pokorné.
25:13 Hassová vyrazila před sebe, míčku se ujala Vlková která své solo přes celé hřiště zakončila nepřesnou střelou.
24:10 Fišerová se rve jako lev.
20:26 Od úvodu na míčku Česká Lípa, pozornost Hassové vyzkoušela Pokorná.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:39 Soukupová si našla i ukrytou střelu Vacíkové a zalepila ji v rukavicích.
19:00 Soukupová vykryla střelu Veselé na bližší tyč.
17:44 Seifrtová znovu ve velké příležitosti netrefila ideálně balonek.
16:26 Vlková teď pomohla Hassové s odklizením míčku z předbrankového prostoru.
14:35 Minářová krásným zákrokem zastavila protiútok 2 na 1.
11:32 Koubková zpět na hřišti, Turnov skvěle odbránil oslabení ve kterém hosty k ničemu nepustil.
09:32 Vyloučen hráč #4 Tereza Koubková družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
09:32 Zákrok za hranou nezůstal bez povšimnutí rozhodčích.
08:37 GÓL TJ Turnov! 2:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Adéla Kyselová, asistoval #10 Kateřina Vacíková (2:1)
08:37 Výstavní rána značky Kyselová pod horní tyčku vrací domácím vedení.
07:11 Seifrtová ve 100% příležitosti minula balonek.
05:28 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #13 Tereza Seifrtová (1:1)
05:28 Po zmatečné situaci v brankovišti domácích se k odrazu dostala Pavlíková a překonává ležící Hassovou.
03:22 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Adéla Kyselová, asistoval #20 Lucie Brabcová (1:0)
03:22 Konečně to tam spadlo! Kyselová krásnou střelou překonává Soukupovou.
03:07 Veselé ve slibné příležitosti sjela střela z čepele.
01:42 Kyselová šly s Brabcovou samy na Soukupovou. Kyselová to vzala na sebe, ale Soukupová její zaměr vystihla a chytá skvělým zákrokem.
00:42 Seifrtová a její pokus sražený Vacíkovou mimo ohrožení Hassové.
00:01 Utkání bylo ve velmi komorné atmosféře zahájeno, buly pro domácí.