• 57 56:14
    2:6
    (Vašíčková)

TJ Turnov - FBC Kutná Hora 2:6
branky: 1. Lucie Brabcová, 39. Karolína Bittnerová - 46. Lucie Vašíčková, 47. Sabina Ašenbrennerová, 52. Natálie Trpišovská, 54. Nikola Knížová, 56. Natálie Dubská, 57. Sabina Ašenbrennerová; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Natálie Hassová 44 - Lucie Petráková 16; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:6
60:00 Komentář domácích Záleský František (Trenér): V zápase nám chybělo tempo a kondice do utkání a zejména útočná část hry. Soupeře se nám dařilo dvě třetiny držet gólově naprázdno, bohužel ve třetí části tvrdě trestal naše chyby v obraně a zaslouženě si odváží tři body. Děkuji soupeři, divákům a pořadatelům
60:00 Komentář hostů Němec Martin (Trenér): Dvě třetiny jsme se trápili v koncovce. Ve třetí třetině jsme zlepšili přesnost přihrávek, důraz v brankovišti a slavili úspěch. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 5:22
56:14 GÓL FBC Kutná Hora! 2:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Sabina Ašenbrennerová, asistoval #98 Lucie Vašíčková (2:6)
55:00 GÓL FBC Kutná Hora! 2:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #33 Sabina Labudová (2:5)
53:07 Timeout TJ Turnov
53:07 GÓL FBC Kutná Hora! 2:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #47 Nikola Knížová, asistoval #9 Andrea Doležalová (2:4)
51:29 GÓL FBC Kutná Hora! 2:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #21 Denisa Drahokoupilová (2:3)
46:03 GÓL FBC Kutná Hora! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Sabina Ašenbrennerová, asistoval #9 Andrea Doležalová (2:2)
45:21 Hostující hráčky dramatizují utkání kontaktním gólem.
45:01 GÓL FBC Kutná Hora! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #98 Lucie Vašíčková, asistoval #6 Dominika Výborná (2:1)
40:00 Střely ve 2. části: 7:16
38:44 GÓL TJ Turnov! 2:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #14 Karolína Bittnerová, asistoval #11 Šárka Veselá (2:0)
30:40 Nyní sledujeme pasáž hodně chyb a zmatků nejen v útočných pásmech.
24:27 Hassová se blýskla skělými zákroky.
21:15 Kutná Hora doslova vlétla do druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 6:12
19:58 Hassová vytahuje skvělý zákrok ke konci třetiny.
15:31 Koubková nedokázala proměnit gólovku a tak je stav stále 1:0.
11:50 Volná hráčka na středu trefila pouze dobře připravenou Hassovou.
08:20 Nadějnou standartní situaci Turnova ukončuje Koubková vstupem do malého brankoviště.
07:10 Turnov se drží v útočném pásmu a stupňuje svůj tlak.
04:50 Dobrá střela Vacíkové neskončila brankou.
03:02 Hassová si připisuje důležitý zákrok a drží svůj tým v jednogólovém vedení.
00:22 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #20 Lucie Brabcová, asistoval #4 Tereza Koubková (1:0)
00:00 Vítáme vás na online zápisu z utkání 13. kola mezi týmy TJ Turnov a FBC Kutná Hora. Hráčky už jsou připravené na hrací ploše, zanedlouho utkání odstartuje.