• 59 58:36
    7:3
    (Valešová)

Crazy girls FBC Liberec - FBC Kutná Hora 7:3
branky: 10. Dominika Plichtová, 31. Karolína Nováková, 32. Petra Müllerová, 36. Dominika Plichtová, 41. Pavla Bárková, 50. Aneta Voříšková, 59. Karolína Nováková - 10. Sabina Labudová, 36. Denisa Drahokoupilová, 42. Lucie Spěváčková; rozhodčí: Miroslav Hnídek - Marek Pohunek; vyloučení: 0 + Kristýna Rondošová 5:1 + Martin Němec OS; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 25 - Lucie Petráková 32; po třetinách: 1:1, 3:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Rondoš Vojtěch (Trenér): Kvalitní utkání s velkým množství šancí. Divákům se muselo líbit. Nás dlouho trápila koncovka. Nevyhnuli jsme se slabším minutkám, ale ty silnější naštěští převážily a tak bereme zaslouženě tři body.
60:00 Komentář hostů Chalupa Josef (Trenér): Vědeli jsme s kým máme tu čest a stanovili jsme si před zápasem určité cíle. Chtěl bych pochválit svůj tým za jejich plnění a srdnatost, se kterou k zápasu přistoupili. Naším největším problémem byly neproměněné šance. Dále bych chtěl vyzdvihnout výkon brankářky Petrákové a premiéru Barči Forštové. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:5
58:36 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 7:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #9 Markéta Valešová (7:3)
58:36 Nováková zazářila v samostatném úniku
57:50 Šorfová utrpěla ránu do obličeje
56:00 Rondošová a přehledem rozehrává
54:02 Kutná Hora se po zápase nemusí sprchovat, protože je Valešová pokoupala
52:12 Voříšková zachraňuje situaci
49:09 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #50 Aneta Voříšková, asistoval #86 Kateřina Novotná (6:3)
42:59 Vyloučen vedoucí Martin Němec družstva FBC Kutná Hora - osobní trest
42:59 Vyloučen hráč #31 Nikola Šimůnková družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nesportovní chování
42:59 Vyloučen hráč #16 Kristýna Rondošová družstva Crazy girls FBC Liberec na 5 minuty za hrubost
42:59 Trenér hostí byl odeslán na tribunu
42:59 Dramatická situace na hřišti vyústila v pětiminutový trest Rondošové a dvouminutový trest za nesportovní chování pro trenéra hostí
41:11 GÓL FBC Kutná Hora! 5:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Lucie Spěváčková bez asistence (5:3)
41:10 Spěváčková potrestala chybu Liberce gólem po samostatném úniku
40:28 Po gólu Bárkové jsme mohli vidět originální oslavu v podání Voříškové, Novotné a Bárkové
40:27 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #22 Pavla Bárková, asistoval #13 Markéta Rumlová (5:2)
35:58 GÓL FBC Kutná Hora! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #21 Denisa Drahokoupilová, asistoval #33 Sabina Labudová (4:2)
35:17 Hostí napadají ve třech za libereckou vránou
35:16 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #17 Dominika Plichtová, asistoval #19 Aneta Foffová (4:1)
35:14 Přesný backhand Plichtové končí v bráně
33:40 Ašenbrennerová blokuje střelu domácích
31:39 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Petra Müllerová, asistoval #44 Markéta Žbánková (3:1)
31:38 Péťa střílí, davy šílí
31:11 Mullerová bojuje o míček jako o život
30:37 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #17 Dominika Plichtová (2:1)
09:42 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #17 Dominika Plichtová bez asistence (1:1)
09:42 Plichtová si přeběhla celé hřiště a vystřelila do víka
09:41 GÓL FBC Kutná Hora! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Sabina Labudová, asistoval #12 Melánie Dubská (0:1)
09:40 Labudová si s přehledem obehrála obranu Liberce a srovnává utkání
09:21 Valešová poslala Ašenbrennerovou na párek
07:24 Kutná hora teď drží Liberec v útočném pásmu hostí
05:40 Žbáňková si obehrála hostující hráčku a vystřelila, golmanka vyráží
05:30 Bárková zabránila přihrávce do prázdný brány
03:30 Domácí zamkli soupeřky v jejich obranném pásmu, ale vytěžili pouze jednu střelu, se kterou neměla hostující gólmanka velkou práci.
03:11 Samostatný únik hostující hráčky chytá Dlouhá
02:45 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu, žádný s týmů si nevytváří souvyslejší tlak.
02:22 Foffová s přehledem brání nahrávku
01:55 Kutná Hora se pokouší o vysoký pres, uvidíme jak tato taktika bude platit na domácí.
01:33 Nováková předvedla nádhernou přihrávku, hostující golmanka vyráží
01:20 Brejková situace domácích skončila na bloku bránící hráčky.
00:52 První střela zálasu z hole domácí Plichtové.
00:00 Bule pro tým hostí
00:01 Úvodní bulky pro domácí tým