8:2
    Tereza PLÁNKOVÁ
    (Hamplová)

Prague Tigers Nehvizdy - TJ Turnov 8:2
branky: 4. Mariia Zimina, 13. Petra Šebestová, 33. Petra Šusterová, 39. Petra Šebestová, 45. Petra Šebestová, 45. Nikola Bursová, 54. Eliška Dvořáková, 57. Tereza Plánková - 9. Dominika Hančová, 42. Adéla Kyselová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 14 - Kateřina Vacíková 12; po třetinách: 2:1, 2:0, 4:1
60:00 Komentář vedoucí hostujícího týmu: Proti minulému zápasu v Liberci jsme předvedly úplně jiný výkon, proto bych chtěla pochválit svůj tým. Domácí nám ukázaly, že jim po právu patří první místo tabulky a my, že se máme stále v čem zlepšovat.
59:59 Komentář trenéra domácích: Dnes se zataženou ruční brzdou. Pozitivní je produktivita obránkyň. Hra odpovídala novým věcem, které požadujeme. Vše bude mít stoupající tendenci. Mrzí nás zranění Míši, doufáme, že bude brzy zpět. Gratulujeme jim k vítězství a děkujeme za férový zápas.
59:59 Je tu konec utkání
59:41 Vyrovnají hosté?
58:00 Jsou tu poslední dvě minutky třetí třetiny.
56:26 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 8:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #6 Kateřina Hamplová (8:2)
55:55 Přesilovka týmu Turnov nám branku nepřinesla.
53:54 Vyloučen hráč #36 Kristýna Viktorová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
53:53 Fauly hokejkou.... To se nedělá.
53:05 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 7:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #7 Laura-Elena Voštiarová (7:2)
51:02 Hráčka s čislem 33 z týmu Turnov je s míčkem nebezpečná.
49:29 Hra je v tempu.
47:58 Přečíslení tři na jednoho v podání Prague Tigers končí malou domů.
47:27 Hra začína být zajímavá.
44:45 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 6:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #8 Martina Lamblová (6:2)
44:11 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová, asistoval #85 Eliška Horáková (5:2)
44:10 Nádherná kombinace dvou hráček Prague Tigers končí brankou
41:11 GÓL TJ Turnov! 4:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Adéla Kyselová, asistoval #4 Tereza Koubková (4:2)
41:10 Hráčka Turnova vymetla ŠIBENICI.
40:01 Třetí třetina je tu.
39:59 Druhá třetina nám přinesla pouze dvě branky, ale ukázala nám jasného favorita.
38:19 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:1
36:30 Přijde mi, že hráčky Prague Tigers trénují přesilovku při hře pět na pět.
33:00 Nebudete mi věřit, ale Turnov se dostal ke střele.
32:37 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #6 Kateřina Hamplová (3:1)
30:00 Brankářka týmu Prague Tigers se v této části zápasu musí nehorázně nudit.
29:30 Hráčky Prague Tigers nepolevují.
27:15 Hráčka s číslem 46 z týmu Prague Tigers si věří a vrohu hřiště dělá zorro!
23:23 Turnov nemá ze hry v tuto chvíli NIC.
22:00 Tigers nastoupil do druhé třetiny s neuvěřitelným tempem.
20:01 Jdeme na druhou třetinu.
17:58 Hráčky Tigers mají tlak a je z toho jenom TYČ.
13:30 Vyloučen hráč #10 Kateřina Vacíková družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
12:30 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová, asistoval #6 Kateřina Hamplová (2:1)
11:40 Zajímavá šance hráček Prague Tigers končí na boční síti.
09:03 Hraje se na obě strany.
08:22 GÓL TJ Turnov! 1:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Dominika Hančová, asistoval #27 Kateřina Brabcová (1:1)
05:30 Nebezpečná standartní situace hráček Prague Tigers, končí nebezpečným protiůtokem ze strany Turnova.
03:02 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #12 Mariia Zimina, asistoval #27 Nikola Bursová (1:0)
01:15 Hráčky Prague Tigers zatím mají více ze hry.
00:01 Máme tady začátek utkání