• 60 59:59
    2:11
    (Brabcová)

FBC Česká Lípa - TJ Turnov 2:11
branky: 21. Kateřina Boleslavová, 37. Lenka Ševčíková - 6. Kateřina Vacíková, 17. Adéla Kyselová, 21. Kateřina Vacíková, 24. Lucie Veselá, 30. Adéla Kyselová, 35. Lucie Brabcová, 35. Lucie Veselá, 39. Lucie Brabcová, 47. Dominika Hančová, 57. Šárka Veselá, 60. Adéla Kyselová; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 9 - Natálie Hassová 19; po třetinách: 0:2, 2:6, 0:3
65:00 Vyjádření trenérky hostí, paní Lucie Veselé: „I přes malý počet hrajících se nám povedlo vsítit dostatek branek k výhře. Opět nás podržela gólmanka, vezeme domů tři body. Děkujeme soupeřům, pořadatelům i rozhodčím.“
60:00 Střely po třetí třetině: 6 - 8.
59:59 GÓL TJ Turnov! 2:11
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Adéla Kyselová, asistoval #20 Lucie Brabcová (2:11)
59:22 Třetí třetina už se spíše dohrává, utkání je prakticky rozhodnuto.
56:06 Vyžádaný oddechový čas domácím příliš nepomohl a krátce po něm inkasují další branku,
56:04 GÓL TJ Turnov! 2:10
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #11 Šárka Veselá, asistoval #95 Lucie Veselá (2:10)
56:00 Timeout FBC Česká Lípa
55:25 Další pokus Ševčíkové, opět neúspěšný.
48:32 Ševčíková pálí nad bránu.
46:03 GÓL TJ Turnov! 2:9
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Dominika Hančová, asistoval #10 Kateřina Vacíková (2:9)
45:23 Povedený zákrok Hassové.
42:49 Šárka Veselá teď předvedla povedený blok střely Ševčíkové.
40:00 Střely po druhé třetině: 9 - 9.
38:34 GÓL TJ Turnov! 2:8
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #20 Lucie Brabcová, asistoval #10 Kateřina Vacíková (2:8)
36:05 Turnov uzavírá třetinu kombinací na vlastní polovině hřiště.
36:00 GÓL FBC Česká Lípa! 2:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #5 Kateřina Boleslavová (2:7)
34:54 GÓL TJ Turnov! 1:7
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #95 Lucie Veselá, asistoval #11 Šárka Veselá (1:7)
34:33 GÓL TJ Turnov! 1:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #20 Lucie Brabcová, asistoval #33 Adéla Kyselová (1:6)
32:24 Minářová předvedla dobrou střelu, potřebná razance pro překonání hostující gólmanky ale chyběla.
31:53 Kyselová stříli, domácí obrana dobře zafungovala a střelu blokuje.
29:27 GÓL TJ Turnov! 1:5
24:35 Tým Turnova se ale po povedené útočné akci opět vzdaluje, zásluhou Lucie Veselé vedou hosté již o tři branky.
23:42 GÓL TJ Turnov! 1:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #95 Lucie Veselá, asistoval #14 Karolína Bittnerová (1:4)
22:25 Nakonec se útočnou šanci nepodařilo dotáhnout do konce a tak je na balonku opět soupeř.
22:19 Volný úder ze slibné pozice rozehrává Meďášová.
21:01 Druhá třetina se nám rozjíždí ve velkém stylu, necelou minutu po úvodním hvizdu už sttihly skórovat oba týmy.
20:40 GÓL TJ Turnov! 1:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Kateřina Vacíková, asistoval #14 Karolína Bittnerová (1:3)
20:15 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Kateřina Boleslavová, asistoval #36 Martina Gembecová (1:2)
20:00 Střely po první třetině: 6 - 3.
19:20 Pořadatelský stolek je pro svou nevýhodnou polohu ostřelován nahazovanými balony.
18:03 Vyloučen hráč #17 Dominika Hančová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
17:40 Ševčíková se příliš přiblížila hostující gólmance a byla udělena výhoda.
16:15 GÓL TJ Turnov! 0:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Adéla Kyselová, asistoval #95 Lucie Veselá (0:2)
14:53 Vyloučen hráč #14 Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
12:52 Bittnerová blokuje další českolipskou střelu.
12:10 Ševčíková pálí, Hassová má plné ruce práce se zkrocením střely.
08:36 Bohatá trefila tyčku.
07:13 Meďášová hlasitě vyzývá své spoluhráčky k návratu do obrany.
06:44 Seifrtová pálí na bránu, Vacíková ve správný čas na správném místě střelu blokuje.
06:30 Gembecová rozehrává volný úder střelou na bránu, Hassová zasahovat nemusela.
05:08 GÓL TJ Turnov! 0:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Kateřina Vacíková, asistoval #81 Natálie Hassová (0:1)
05:07 Hassová posílá dlouhý výhoz až k Vacíkové a ta osamocená z pravého křídla skóruje.
04:05 První pokus Kyselové míří mimo bránu.
02:02 Meďášová zastavila průnik Turnova.
01:22 Po dobrém začátku se k balonku dostávají hosté.