Ústí
  • 60 59:35
    2

Florbal Ústí - TJ Turnov 2:4
branky: 39. Barbora Gabrielová, 42. Kateřina Šímová - 12. Adéla Kyselová, 27. Lucie Brabcová, 41. Adéla Kyselová, 58. Karolína Bittnerová; rozhodčí: Josef Kubát - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 6:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Martina Zajícová 27 - Natálie Hassová 32; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:2
59:59 Vyjádření trenéra hostí: Na první zápas jsme bohužel nebyli v kompletní sestavě, ale i přes to jsme s velkou dávkou štěstí dokázali zvítězit, děkujeme soupeři
59:59 Vyjádření trenéra domácích:Dnes nám do celé mozaiky nezapadlo pár kamínků. Na zítra se musíme z výsledku oklepat a jít do utkání od nuly. Děkuji soupeři za zápas a lekci z produktivity.
59:59 střely ve 3 třetině 13-12 pro Ústí
59:35 Vyloučen hráč #85 Kateřina Šímová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
59:16 Ústí v závěrečném tlaku
59:07 Timeout Florbal Ústí
58:20 dvě minuty do konce a pro Ústí to nevypadá dobře
57:25 kousek po skončení Ústecké přesilovky se Turnov dostává do dvou brankového vedení
57:15 GÓL TJ Turnov! 2:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #14 Karolína Bittnerová, asistoval #17 Dominika Hančová (2:4)
55:32 Přesilovku teď dostalo Ústí a na 100% se bude snažit o to vyrovnat dnešní zápas
55:08 Vyloučen hráč #33 Adéla Kyselová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
54:45 5 minut do konce a stále je to o jednu branku pro hostující hráčky Turnova
53:14 zatím se brání odvážně a úspěšně, dokonce si hráčky Ústí vytvářejí šance
52:41 a Ústí hraje dokonce ve třech
52:30 Vyloučen hráč #87 Natálie Neumanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
52:08 Ústí jde hrát další oslabení, a čas na vyrovnání se zkracuje
51:54 Timeout TJ Turnov
51:54 Vyloučen hráč #38 Barbora Gabrielová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
51:13 Ústí úspěšně ubránilo oslabení a může se tak znovu pokusit vyrazit na cestu k vyrovnání
49:40 Půlka přesilovky hostů je za námi a zatím se Ústí drží
48:50 Šímová hasila brejk hostí na poslední chvíli a musela faulovat
48:49 Vyloučen hráč #85 Kateřina Šímová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
47:35 obraz zápasu napovídá že tohle bude boj do posledních minut
45:05 Bratscheadlová se trefuje pouze do spojnice dvou tyček hostující branky, ale vyrovnání je blízko!!
44:09 Gabrielová z otočky těsně míjí branku hostí
43:17 Ústí tlačí dál a dál, uvidíme jestli z toho bude vyrovnávací branka
41:47 opět jsem to ani nestihl dopsat a Ústí snižuje
41:38 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Kateřina Šímová, asistoval #5 Eliška Poláková (2:3)
41:23 Ústí se po obdržené brance opět usilovně snaží
40:33 GÓL TJ Turnov! 1:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Adéla Kyselová, asistoval #20 Lucie Brabcová (1:3)
40:33 ani jsem nestačil nic napsat a Turnov odskakuje o 2 branky Ústí se bude muset hodně snažit aby vyrovnalo
39:59 na střely ve druhé třetině vyrovnáno 9-9
38:20 psal jsem o smůle Ústeckých  vypadá to že se jich smůla už nedrží a snižují na rozdíl jedné branky
38:07 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #38 Barbora Gabrielová bez asistence (1:2)
36:58 Poláková míjí prázdnou branku, to je škody, Ústí teď provází strašná smůla na florbalkách
36:18 Krytá střela Zavadilové vylekala hostující brankářku a málem z toho byla branka
35:14 Egermaierové se před čepelí z ničeho nic objevil míček a tak zkusila střelu, která skončila opět na tělu brankářky hostí
34:22 Kročáková měla před sebou úplně prázdnou branku, bohužel pro Ústecké její střela končí pouze na levé tyči
32:00 Egermaierová střílela nádherně ale míček se odrazil pouze od břevna, to je velká škoda pro Ústí
31:22 oslabení ubráněno, teď snad uvidíme Ústecké hráčky pořádně pohrozit bránu hostí
30:18 Závar před Ústeckou bránou vyřešila Janurová skvělým odpálením za půlku
29:15 další přesilovka hostí, snad to neskončí další brankou
29:08 Vyloučen hráč #5 Eliška Poláková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
28:21 po brance hostí jakoby začal bobřík mlčení, a v zápase se nic zajímavého neděje
26:21 GÓL TJ Turnov! 0:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #20 Lucie Brabcová, asistoval #11 Šárka Veselá (0:2)
26:21 nedáš dostaneš, tohle pravidlo platí asi skoro pořád, a teď se jen potvrdilo
25:52 Bratscheadlová byla úplně sama před hostující brankářkou ale její střela minula branku o dobrý metr
25:22 Ústí se snaží ale ne a ne prostřelit hostující brankářku
23:34 střela Kociánové pouze do brankářky hostí
22:35 Po pár nepřesnostech na obou stranách se hra kouskuje a přelévá ze strany na stranu
21:16 Opakuje se nám situace ze začátku prvni třetiny, Ústí se snaží držet míček seč jen to jde
20:10 Ústí se po buly vydalo do útoku ale jejich akce skončila dřív než začala
19:59 Střely 12-10 pro ÚSTÍ
19:10 Probíhá poslední minuta 1 třetiny
18:25 Poláková nastřelila míček před hostující branku ale nic z toho nebylo
17:12 střela Mrázové pouze do hostující brankářky
15:24 Zavadilová poslala míček mezi nohama hostující obránkyně ale střela neměla takovou razanci a tak brankářka hostí neměla problém chytit střelu
14:19 Zajícová teď podržela Ústí a pohotově zakročila proti střele Turnovské hráčky
13:01 střela Vacíkové těsně nad branku domácích, rozehra pro Ústí
12:10 Ústí jakoby po brance zaplo motor a ze všech sil se snaží vyrovnat
11:26 A máme tu využitou přesilovku
11:24 GÓL TJ Turnov! 0:1
10:37 Vyloučen hráč #17 Lucie Mrázová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
10:37 Mrázová si počínala nedovoleně a máme tu první hru v oslabení pro Ústí
09:24 střela Kročákové minula Turnovskou branku
08:12 jak Ústecké tak Turnovské hráčky se snaží dostat blíž k brance, obrana obou týmů je ale zatím téměř neprostupná
06:30 Turnov měl rozehrávku na své útočné půlce ale míček jim moc dlouho nevydržel díky skvělé obraně
05:57 Polákové ukrytá střela byla na poslední chvíli zablokovaná
04:28 střela zápěstím Špírkové jen se štěstím neskončila brankou
03:19 Šímová v obraně je velká jistota, zabránila další velké šanci hostů
01:56 Standartní situace Turnovských hráček málem skončila brankou, míček se odrazil od levé tyčky ven z branky domácích
01:26 Turnov si míček zatím moc neužil
00:05 Buly pro Ústecké hráčky vypadalo nadějně, hned po buly totiž vyrazili do útoku