59
  • 59 58:41
    Traverza

BUTCHIS - FAT PIPE Traverza Mukařov 6:3
branky: 21. Jakub Černý, 33. Matyáš Kalina, 36. Tomáš Vondruška, 45. Erik Papež, 51. Štěpán Novák, 54. Jakub Černý - 26. Ivan Pergler, 37. Tomáš Vávra, 47. Petr Heřmanský; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Jan Hlinák 34 - Josef Bína 23; po třetinách: 0:0, 3:2, 3:1
60:00 Komentář hostů Jirka Martin (Trenér): Co k dnešnímu zápasu říci....snad jen, že štěstí přeje připraveným. Dlouho jsem nezažil zápas, ve kterém by jsme dostali tolik smolných golů. Historie se ale neptá, Butchis vyhrál. Odehráli jsme kvalitní vyrovnané utkání s favoritem soutěže, které nám ukázalo na čem musíme směrem k play off pracovat. Klukům díky, že to opět v +/- 10 lidech odjezdili a bojovali do poslední minuty. Soupeři Gratuluji k vítězství v základní části a věřím, že se ještě potkáme v play off. Díky pořadatelům, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář domácích Zahalka Jan (Trenér): Dnešním zápasem jsme uzavřeli náročný týden, z kterého bereme dohromady 7 bodů. Vzhledem k tomu že naše hra není momentálně úplně optimální, musíme být spokojení, škoda prodloužení v Plzni. Posledních deset minut utkání, už naše hra vypadala mnohem lépe a je to dobrý start do dalšího zápasu, na takový výkon je potřeba navázat. Traverza ukázala svojí zkušenost a trápila nás velmi nebezpečnými brejky, velká pochvala pro našeho brankáře.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
58:41 Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
53:20 GÓL BUTCHIS! 6:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #21 Matyáš Kalina (6:3)
53:20 Jakub Černý vymetl z půlky hřiště pavučiny v šibenici.
50:06 GÓL BUTCHIS! 5:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #74 Erik Papež (5:3)
50:06 Štěpán Novák posouvá Butchis zpět do dvoubrankového vedení.
46:57 Diváci jsou konečně slyšet.
46:11 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #7 Petr Heřmanský, asistoval #4 Tomáš Vávra (4:3)
45:25 Vyloučen hráč #77 Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře
44:50 Traverza hraje velice důrazně.
44:14 GÓL BUTCHIS! 4:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #19 Štěpán Čejka (4:2)
42:30 Traverza je pod tlakem.
40:00 Střely ve 2. části: 11:15
38:31 Vyloučen hráč #77 Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za zvedání florbalky
38:00 Střídačka hostů zpochybňuje verdikty rozhodčích.
36:40 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #4 Tomáš Vávra, asistoval #55 Jan Pudich (3:2)
35:06 GÓL BUTCHIS! 3:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #4 Adam Drastich (3:1)
32:33 GÓL BUTCHIS! 2:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina bez asistence (2:1)
32:33 Brankář hostů ztečoval Kalinovu střelu ze standartky z rohu hřiště a Butchis jde do vedení.
31:04 Utkání je vyhrocené.
25:21 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #14 Ivan Pergler bez asistence (1:1)
25:11 Trestné střílení družstva BUTCHIS neproměnil #21 Matyáš Kalina.
23:56 Butchis úspěšně odehrál oslabení a stále drží nulu.
21:56 Vyloučen hráč #88 Jan Wald družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
21:38 Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil #59 Jakub Noha.
20:39 GÓL BUTCHIS! 1:0
20:39 Jakub Černý střelou ze středu otevírá skóre utkání.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
18:50 Traverza je střelecky aktivnější než Butchis, ale výborného Hlináka zatím nepřekonala.
15:20 Šance na obou stranách, skóre ale zůstává stejné.
08:20 Čejka byl volný na středu, ale šanci neproměnil.
06:07 Rozhodčí nechávají hru plynout.
01:45 Zápas začal ve vysokém tempu.