2

3

4.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Z.F.K. Petrovice 3:4pn
branky: 33. Jakub Matula, 43. Michal Konrád, 43. Václav Černoch - 36. Marek Brunowski, 48. Petr Horák, 57. Petr Kašpar, N Daniel Flašar; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 20 - Petr Maláč 33; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:2, 0:0
Komentář hostů Vlček Martin (Trenér): Pozápasové rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči najdete zde.
Komentář domácích Bořecký Jiří (Vedoucí): Pozápasové rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči najdete zde.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #23 Václav Černoch , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #68 Daniel Flašar a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #21 Jiří Suchomel a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #12 Marek Šmída a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #15 Jakub Matula , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #17 Jan Daubner , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #23 Václav Černoch a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #68 Daniel Flašar a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 3:1
62:48 Přesilovka Gulliverů v prodloužení asi vystihuje celej zápas...
61:40 Gulls se s tím mazlí, jak můžou, ale že by vystřelili bez přípravy a dali gól, to ne.
60:48 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
60:48 Vyloučen hráč #9 Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za držení
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
57:30 Videman před prázdnou bránou...jak to asi dneska mohlo dopadnout? Bezgólově samozřejmě.
56:34 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #19 Jakub Nota (3:3)
56:34 To co docela dlouho viselo ve vzduchu je tady...
55:51 Fantastické střídání mladíků v bílém! Jen ten gól chyběl.
55:11 Nádherná akce juniorského útoku domácích bohužel končí nad.
53:47 Suchomel ze strany a zase nic. Obrovské trápení domácích.
52:20 Znovu výtěčný Krupa!!!
52:07 Dneska zjevně pokračuje Disneyland šílených rozhodnutí, které Gulls předvádějí.
50:10 Další šance pro Zbořila. Ten však zůstává na suchu.
47:35 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (3:2)
47:35 Nechvátal si svým arcifatálem kupuje lístek do pracovního tábora a vrací hosty do hry.
46:55 Krupa je bůh!
45:05 Vyloučen hráč #11 Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
43:51 V kabině musel proběhnout slušnej céres, protože na hřišti je teď jen jeden tým. Akce Videmana byť že neskončila dalším gólem.
42:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #15 Jakub Matula (3:1)
42:03 Bum bum! Hned po buly další gól a je veselo.
42:00 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád bez asistence (2:1)
42:00 Konrád ve svém druhém střídání bere balón a krásnou ránou o břevno posílá Gulls do vedení.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
38:50 Další práce pro Krupu, který hasí brejk hostí.
35:11 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #22 Marek Brunowski, asistoval #71 Petr Kašpar (1:1)
35:11 Brunowskiho šmudlinku Krupa přes blok vůbec neviděl a tak je srovnáno.
34:30 Ulman v další obří příležitosti domácích opět vychází na prázdno.
32:43 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (1:0)
32:43 Matula konečně prolamuje gólový půst a posílá Gulls do vedení.
32:03 Vyloučen hráč #6 Dalibor Kocur družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nesportovní chování
31:02 Obrovská šance Šmída, který po signálu netrefuje.
30:40 Zbořilovo sólo končí až na bedrech Maláče v bráně hostí.
28:36 Nalijme si čistého vína přátelé. Víc gólovek mají prostě hosté...
28:05 Krupa naprosto neuvěřitelně!!!
26:50 V první formaci od přestávky místo Boušky Kadlec.
25:10 Zbořil odkopává stylem Harry Maguire. Akorát náš Janek nestojí přes miliardu.
24:03 Matula šel zase sám, ale trefuje pouze nohy golmana. Na druhé straně za Krupou zvoní tyč.
22:32 Suchomel tak z metru vedle.
21:25 Trma vrma před petrovickou bránou, stav se nemění.
20:00 Stav utkání asi mluví za všechno, nic moc se nestalo, není se moc na co koukat, už ať jsme doma.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
17:27 Vyloučen hráč #79 Martin Karpíšek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
17:27 Karpíšek měl sice trochu smůlu, ale tohle je učebnicový.
15:50 Krupa už ležel jak po útoku Yperitem, ale ještě hmátl rukou a chytil míček směřující za čáru. Bravo!
14:57 Do Pollakovi rány ještě čepelí sáhnul Šmíd. Jeho teč vedle, ale zahučelo to.
13:02 Matula z ničeho nic sám před Maláčem, Míček skončil v jeho náruči.
10:50 Největší šanci si hosté nachystali až na konec přesilovky. Krupa pozorný.
09:33 Firda vedle.
08:51 Vyloučen hráč #19 Arnošt Nechvátal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra rukou
08:30 Foret ještě zhodil na Ulmana. Ten míjí.
08:00 Hosté zatím spoléhají na dálkové ostřelování a následný odražený balón. Krupa zatím drží.
07:22 Krtek (Novák) čistě bere kuličku.
04:43 Černoch se zjevil v zatím největší šanci dosavadního dění. Vedle.
03:52 Suchomelův pokus o obtočení brány končí na tyčce hostující svatyně.
03:20 Z šermovaečky Foreta prit kardinálově gardě nevzešlo zhola nic.
01:08 Videmanova rána zkraje dění. Golman hostí lapá.