• 60 59:57
    5
    Matěj STŮJ

Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary 7:3
branky: 11. Marek Veselý, 13. Jakub Bohuslávek, 21. Marek Veselý, 45. Marek Veselý, 46. Filip Kučera, 58. Matyáš Bachmaier, 60. Miroslav Šnajdr - 40. Daniel Nicklas, 51. Tomáš Nushart, 59. Tomáš Nushart; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2 + Matěj Stůj 5:4; využití: 2:0; diváků: 133; zásahy brankářů: Marek Macík 21 - Václav Zavadil 11; po třetinách: 2:0, 1:1, 4:2
60:00 Střely ve 3. části: 6:15
59:57 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 5 minuty za hrubost
59:49 Timeout Kanonýři Kladno
59:22 GÓL Kanonýři Kladno! 7:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #63 Miroslav Šnajdr z trestného střílení (7:3)
59:22 Míra Šnajdr vymíchal golmana a přidává sedmý kladenský gol.
58:20 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Tomáš Nushart, asistoval #44 Michal Klápa (6:3)
58:20 Po několika neúspěšných pokusech se prosazuje Tomáš Nushart a přidává třetí branku hostů.
57:15 GÓL Kanonýři Kladno! 6:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #23 Ondřej Papoušek (6:2)
57:15 Janda ziskal balonek, posunul na Papouška, který nahrál Bachmaierovi a ten neměl problém se střelou do prázdné branky.
56:06 Nushart z otočky tvrdou ranou trefuje Macíka.
55:15 Nicklas při hře v 6 trefuje boční síťku.
54:40 Macík teď nadvakrát zlikvidoval střelecké pokusy z karlovarských hokejek.
53:48 Klápa nahrával na dobíhajícího Tyla, míček končí vysoko nad.
53:32 Veselý mohl přidat čtvrtý gol, jeho pokusu ale tentokrát chyběla přesnost.
51:01 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:00 Kalaš od mantinelu trefuje pouze bránícího Stůje.
50:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:2
50:17 Nushart využívá přesilovou hru. Hosté snižují na rozdím tří branek.
49:40 Vary si stáhli Kladno až na brankoviště, střela Strachoty ale nebyla přesná.
47:41 První karlovarská formace si teď vylámala zuby na neskutečne chytajícím Macíkovi.
46:50 Hurt z brankoviště nepropálil Macíka.
45:15 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
45:15 GÓL Kanonýři Kladno! 5:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #27 Filip Kučera, asistoval #63 Miroslav Šnajdr (5:1)
45:15 Kučera si prohodil jednoho z obránců, doběhl si balonek a následně zakončil na zadní tyč.
44:46 GÓL Kanonýři Kladno! 4:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (4:1)
44:46 Veselý proměňuje přesilovou hru a kompletuje hattrick.
44:15 Vyloučen hráč #4 Tomáš Nushart družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zvedání florbalky
43:40 Macík v poslední chvíli vyráží střelu Jana Zavadila.
42:10 Klápa dorážel střelu Strachoty, Macík uspěšnější.
40:25 Bachmaier přihrával na Jandu, jeho střelu blokuje Nushart.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají Vary.
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:32 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #44 Michal Klápa (3:1)
39:32 Vary snižují zásluhou Daniela Nicklase.
39:05 Pokus Nusharta z poloviny hřiště chytá Macík.
35:56 Ani v této přesilové hře se domácí neměli možnost radovat.
35:10 Pixova ztečovaná střela orazítkovala břevno.
33:56 Vyloučen hráč #7 Miloš Tyl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
33:56 Sotva skončila jedna přesilová hra, usedá na trestnou lavici Miloš Tyl.
33:00 Nushart se v oslabení natlačil až do brankoviště, míček však za záda Macíka nedostal.
32:30 Po rychlé kombinaci se Kladno dostalo ke střele, bohužel byla nepřesná.
31:44 Vyloučen hráč #44 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
31:44 Klápa se provinil proti pravidlům a následuje další přesilová hra domácích.
30:05 Hübner se pokoušel najít Šnajdra na brankovišti, balonek odpalili hostující obrácni.
28:40 Bachmaierovu střelu se podařilo hostujícím hráčům zblokovat.
27:25 Nicklasova táhlá střela končí na Macíkově hrudi.
26:40 Hübner z úniku trefuje Zavadila do helmy.
26:10 Hurt v šanci obešel Papouška, ale následný manévr ho už k brance nepustil.
25:20 Klápa našel Strachotu na brankovišti, Macík jeho střelu vyráží nohama.
22:50 Další z výborných zákroků Zavadila, tentokrát si na něm vylámal zuby Pixa.
22:20 Kučera vzduchem nabíjem Pfaurovi, branku neohrozili.
20:38 GÓL Kanonýři Kladno! 3:0
20:38 Využitá přesilovka po ose Bachmaier - Veselý. Zavadil se marně natahoval po přesné střele do šibenice.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají Vary a Kladno pokračuje v přesilové hře.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
19:58 Vyloučen hráč #4 Tomáš Nushart družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:45 Odložené vyloučení po faulu Nusharta.
17:05 Bachmaier úplně sám před brankou naproměňuje, skvělý zákrok Zavadila.
16:35 Dobrý zákrok Macíka proti prudké střele Klápy.
15:58 Přesilovka hostů zatím bez žádné nebezpečnější šance.
14:42 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:20 Bachmaier od mantinelu do golmana.
12:35 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #29 Jakub Bohuslávek, asistoval #23 Ondřej Papoušek (2:0)
12:35 Bohuslávek dorážkou zahrál na housle Zavadilovi a posouvá domácí do dvoubrankového vedení.
11:40 Šnajdrovo podklouznutí na útočné polovině mohl potrestat Ježek, naštěstí pro Kladno se tak nestalo.
10:24 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #72 Dominik Janda (1:0)
10:24 Janda našel na středu Veselého a ten se nemílil.
10:05 Střelecký pokus Tyla se pokoušel dorazil Zavadil, ale míček ze vzduchu netrefil ideálně.
08:50 Klápa narýsoval cross na Nicklase, ten míjí.
07:27 Druhá karlovarská formace zamkla Kladno na své obranné polovině, domácí se osvobodili až faulem.
05:52 Strachotovu střelu blokuje Janda.
04:13 Papoušek na středu našel uplně volného Veselého, Zavadil si připisuje další zákrok.
02:20 Prudil získal v souboji na mantinelu balonek, následnou střela z hokejky Šnajdra vyrazil golman.
00:36 Po zblokované střele hostů vyrazil rychle do útoku Bachmaier, ale balonek do branky nenasměroval.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají Vary.