5:2
    Václav HEJPLÍK
    (Žáček)

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Slovan Havířov 5:2
branky: 6. Michael Kudláček, 17. Ondřej Veselý, 33. Daniel Drobiš, 51. Marek Slepička, 59. Václav Hejplík - 42. Jakub Molin, 43. Ondřej Murín; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Josef Macek 20 - Ivo Sikora 28; po třetinách: 2:0, 1:0, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:05 Probíhá poslední minuta zápasu
58:21 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #12 Václav Hejplík, asistoval #21 Petr Žáček (5:2)
57:05 Hosté zkouší hrát v šesti
56:43 Timeout TJ Slovan Havířov
52:17 Kozelský skvělě ubránoil přihrávku před brankou
50:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Marek Slepička z trestného střílení (4:2)
50:41 Tak teď celá hala viděla neuvěřitelný nájezd, Slepička si snad nalepil míček na čepel a zamotal hlavu nám i golmanovi
49:03 Hra se zhoršila a je to hrozný zmatek a sekaná
46:11 Drobiš si sice dokáže prokličkovat celé hřiště, ale dneska mu to nějak sjíždí z hokejky
45:25 tak tohle vyloučení by mohlo domácím docela zavařit
45:17 Vyloučen hráč #75 Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
45:03 Gregor se snažil vyrovnat, ale nepovedlo se
44:17 Hra je docela nezáživná a jakoby hráči ztratili chuť hrát a vyhrát
42:11 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #26 Ondřej Murín, asistoval #25 Pavel Lasota (3:2)
42:11 Před bránou vzniknul zmatek a hned z toho byl gól, začíná se nám to tady zajímavě otáčet
41:28 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #86 Jakub Molin bez asistence (3:1)
41:28 Ani jsem nepostřehla, jak se míček dostal za záda Macka, ale hlvní je, že hosté vstřelili svůj dnešní první gol
40:01 Úvodní bule poslední třeniny pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:00 Probíha poslední minuta 2. třetiny.
38:01 Camrdova střela si svůj cíl nenašla
37:22 Hra se přelévá ze strany na stranu
35:02 Hra je velmi vyrovnaná.
32:54 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #6 Jan Králík (3:0)
30:18 Drobiš si rychlostí blesku doběhl před bránu pro přihrávku, ale míček mu sjel z hokejky
28:42 Erbsovu střelu z otočky Macek vychytal
26:10 Drobiš svojí rychlostí dokázal proběhnout celé hřište, ale golman ho skvělým zákrokem zastavil
25:38 Vyloučen hráč #40 Dalibor Baláš družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
25:38 Vyloučen hráč #39 David Camrda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
23:31 Střela od Havířova jenom těsně minula bránu
22:02 Vyloučen hráč #38 Michal Matějček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
22:02 Hosté mají možnost vstřelit jejich první dnešní gól při přesilovce, tak uvidíme, zda to za dvě minuty stihnou
20:01 Úvodní bule 2. třetiný pro domácí
20:00 Sřely 1. třetiny: domácí- 12, hosté- 5
20:00 Střely v 1. části: 12:5
17:51 Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
17:51 A máme tady dnešní první vyloučení, uvidíme, zda se domácím povede proměnit
16:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Ondřej Veselý, asistoval #9 Zdeněk Valdauf (2:0)
16:14 Sirotek si prošel přes celé hřiště, ale dostal se pak do špatného střeleckého úhlu a neprostřelil golamana
15:38 David se snažil tvrdou střelou prostřelit Macka, ale střela šla mimo
13:52 Hra se trochu zklidnila
11:30 Dokonalý zákrok hostujícího golmana, jeho rychlá ruka teď zachránila tým
10:11 Camrda si udělal místo na hřišti a prošel přes dva hráče, ale zakončit se mu už nepovedlo
08:15 štíři si nenechali vzít míček za bránou, ale žádná akce z toho nevznikla
05:54 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Michael Kudláček, asistoval #40 Daniel Drobiš (1:0)
05:54 A dnešní utkání otevírají štíři, uvidíme, jak to bude pokračovat
04:36 Hra je zatím docela vyrovnaná
03:06 Hosté se z uvodního tlaku domácích přesouvají do utočného pásma.
02:09 Strouhal se snažil ještě doklepnout míček do brány, ale nepovedlo se
01:02 Hráči se pustili dop hry z plných sil.
00:01 Úvodní bule 1. třetiony pro domácí
00:00 Omlouváme se za TVcom, nejde z technických důvodů.