• 60 59:59
    2
    Petr LINC

FB Hurrican Karlovy Vary - DDQ Florbal Chomutov 8:5
branky: 9. Jiří Mutínský, 34. Michal Klápa, 40. Michal Strachota, 51. Michal Klápa, 53. Jan Lang, 55. Michal Strachota, 56. Michal Klápa, 60. Jan Lang - 32. Tomáš Novotný, 37. Erich Kellermann, 39. Petr Linc, 49. Jakub Štěrba, 52. Jakub Štěrba; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 130; zásahy brankářů: Daniel Váradi 22 - Jan Štěpánek 19; po třetinách: 1:0, 2:3, 5:2
60:00 Střely ve 3. části: 13:11
59:59 Vyloučen hráč #28 Petr Linc družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
59:47 Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za držení
59:04 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #94 Jan Lang bez asistence (8:5)
58:29 Klápa otřel míček o tyč
57:01 Vyloučen hráč #19 Jakub Štěrba družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
56:15 Novotný netrefil prázdnou branku
55:53 Už to vypadalo, že Strachota bude nahrávat na Ježka, místo toho si ovšem vybral na druhé straně Klápu, který opět nedal gólmanovi šanci
55:52 Timeout DDQ Florbal Chomutov
55:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (7:5)
54:28 Strachota teď povozil hostujícího obránce na kolotoči a poté si nic nedělal ani z gólmana a Vary vedou
54:27 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #55 Michal Klápa (6:5)
52:05 Chomutovská obrana si zápas komplikuje chybami v obraně, nyní opět nechala volného Langa, který se mohl vybrat kam to pošle a nakonec uklidil do šibenice
52:04 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #94 Jan Lang, asistoval #19 Adam Zahraj (5:5)
51:50 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:5
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #13 Tomáš Novotný (4:5)
51:30 Dobrý zákrok Váradiho
50:19 Vyloučen hráč #28 Ondřej Vašíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
50:10 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Michal Klápa, asistoval #53 Vojtěch Ježek (4:4)
49:59 Smolka na poslední chvíli sebral Melíškovi gól
48:06 Úplně volný Štěrba na pravém křídle bez problémů trefuje
48:05 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #28 Petr Linc (3:4)
46:40 Štěrba ze vzduchu trefil břevno
44:03 Strachota pálí, Štěpánek připraven
42:26 Linc v dobré pozici netrefuje branku
40:40 Domácí drží míček a zakládají útok
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:10 Ježek neotálel z rozehrávkou standartní situace a křižnou přihrávkou našel Strachotu, který se z podobných pozic nemýlí
39:09 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #53 Vojtěch Ježek (3:3)
38:29 Pěkná a rychlá kombinace Kellermanna s Lincem posílá Chomutov poprvé do vedení
38:28 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #92 Daniel Kellermann (2:3)
38:01 Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny
36:34 Špatný blok domácí obrany využívá Kellermann a opět srovnává
36:33 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #10 Erich Kellermann, asistoval #13 Tomáš Novotný (2:2)
35:23 Linc teď basebollově míří daleko od branky
33:36 Odražený míček si našel Strachota, který se neunáhlil, posunul na Klápu a ten střílí nechytatelně pod břevno
33:35 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
31:57 Nicklasovi to zatím nelepí, již odruhé mu míček sjel
31:02 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #18 Jiří Šafařovský (1:1)
29:23 Hosté hrají v plném počtu
27:23 Bernas dohrál u mantinelu Zavadila a půjde si odpočinout na trestnou lavici
27:22 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
27:08 Strachota na poslední chvíli zachránil svůj od možného gólu
26:00 Halaej vypíchl míček obránci, naštěstí Váradi byl u míčku dřív
22:45 Ježek prověřil Štěpánka
20:40 Domácí jsou v plném počtu
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:59 Strachota zavezl míček za hostující branku, kde ho dvacet vteřin udržel a nepustil tak Chomutov do nějaké šance
18:39 Vyloučen hráč #10 Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
18:10 Běží poslední dvě minuty první třetiny
16:50 Kellermann dvakrát mimo
14:34 Chomutov teď zamkl domácí, chyběla mu však přenost při střelbě
11:40 Dobrý blok Kalaše
08:20 Mutínský svůj návrat do karlovarského dresu nemohl oslavit lépe, Smolka výborně vyvezl a poté naservíroval míček před branku svému spoluhráči, který už pouze uklízel do polodkryté branky
08:19 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #27 Jiří Mutínský, asistoval #18 Tomáš Smolka (1:0)
07:25 Šarša ani Linc branku netrefili
06:19 Odražený míček za branku se snažil dorazit Šafařovský, Váradi se včas přemístil
04:30 Klápa dobře hledal Strachotu, tomu míček skočil a netrefil tak branku
03:55 Nicklas nejprve trefil tyč, následně na druhé straně tvrdou ránu Melíška likviduje Váradi
02:30 ZAtím spíše taková vyčkávaná
00:01 První se míčku zmocňuje Chomutov