4:6
    Jan NOVÁK
    (Šrámek)

FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:6
branky: 16. Tomáš Hanzlík, 45. Daniel Filip, 48. Jiří Šrámek, 48. Jan Hranický - 13. Jan Novák, 13. Štěpán Blažek, 24. Jan Novák, 36. Jan Novák, 59. Petr Mašek, 60. Jan Novák; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Petr 31 - Lukáš Bauer 30; po třetinách: 1:2, 0:2, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 17:7
59:57 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #20 Jiří Šrámek (4:6)
59:55 Letka v šesti
58:28 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
58:28 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #20 Jiří Šrámek (4:5)
57:11 Kahánek backhandem nezametl míček do odkryté brány, tak toto byla velká šance a škoda
56:15 Síťka se zavlnila, naštěstí jen ta boční, to měli domácí štěstí
54:33 Hranický z první střílel po zemi, tan však Bauer stihl zareagovat a vystřelil svou nohu.
54:00 A vlastní gól si mohli dát i domácí, hráli v šesti lidech a ta přihrávka mířila na územi nikoho směr brána domácí, naštěstí míček o centrimetry minul bránu.
53:19 Vyloučen hráč #7 Štěpán Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
52:55 Krupa vystihl rouehrávku a byl atakován ze zadu, tady není o čem dvě minuty
52:20 Málem vlastní gól, který si mohli vstřelit hosté, naštěstí brankář Bauer zareagoval včas.
51:00 Číhal dostával volnou přihrávku, ale Smrčka v poslední chvíli zabránil tomuto hrozícímu nebezpečí
50:22 Hra je mnohem živější, hraje se ve vysokem tempu, oba týmy chcou urvat pro svůj tým tři body, času je však ještě dost. Petr opět fantasticky zachránil Letku
50:15 Na druhé straně Bauer si zašel pro vysoký míček, nechtěl nic riskovat
48:44 Tak nakonec se domácí vrátili do zápasu a ještě bude drama, hlavně neusnou na vavřínech
47:51 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
47:51 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #10 Dominik Hubl (4:4)
47:36 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #93 Jiří Šrámek, asistoval #55 Daniel Filip (3:4)
46:44 Tyč a ven - takhle jednoduše bych to napsal protože toto dělilo od změny skóre bohužel by se navyšovalo u domácích
45:44 Domácí jsou na koni a teď jich je po hřišti všude plno. Hubl dělá jednu kličku za druhou a snaží se seč mu síly stačí.
44:44 Krásná střela od Filipa, kdy vystřelil v ideální moment mezi nohama jednoho o obránců, na tuto skrytou střelu nemohl nijak reagovat brankář hostů Bauer
44:28 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #55 Daniel Filip, asistoval #12 Jan Hranický (2:4)
43:33 Domácí musí teď v této přesilovce skórovat, aby pomyšleli na bodíky, trefili tyč. Hosté však zatím dobře brání. Chtělo by to od domácíh nějakou nečekanou přihrávku
42:35 Vyloučen hráč #39 Petr Mašek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře
42:33 Kahánek tvrdě atakován u mantinelu a domácí tedy budou mít rozehrávku k dobru.
41:33 Hubl krásně utaženou a skrytou střelou mířil do horního růžku brány, ale bohužel
41:00 Domácí v druhé části měli domácí pouze čtyři střely na bránu, to je velice málo, budou muset to ve třetí třetině rozhodně zlepšit
40:00 Střely ve 2. části: 4:13
39:59 Více už se toho naštěstí pro domácí v této třetině nestane. Pokud však nezapnou ve třetí části, tak toto utkání skončí špatně
37:33 Hubl napravil svou chybu, protože nejprve špatně přihrál z rozehrávky, nakonec se však vrátil.
36:22 Smrčka se nechal lajdáckou chybou obelhat kolem mantinelu, a pak už to bylo velmi snadné pro dvojici Novák,Číhal..
35:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #14 Petr Číhal (1:4)
35:00 Skvělý Petr drží Letku, protože domácím se stále nedaří podržet míček na delší dobu. Hosté mají mnohem více šancí,
33:00 Hra se nám lehce přiostřila, oba týmy cítí že v této fázi hry by se mohl lámat chleba, takže se začíná hrát více do těla.
31:22 Zach zabránil nebezpečí. Domácím se v druhé třetině nedaří na delší chvíli podržet míček a připravit si nějakou lepší šanci. Hosté jsou momentálně všude dříve
28:33 Zmatky před brankářem domácích. uŽ Už to vypadalo, že jeden z obránců vyhodí míček do bezpečí, ale vyhodil na hokejku z řad Znojma. V Obrovské šanci byl Novák(Znojmo) kdy z velké blízkosti už nedokázal obelstít Petra, ten však předvedl skvělý zákrok
24:44 Smrčka si obhodil svého obránného strážce a vystřelil, ovšem brankář hostí s touto střelou neměl potíže, šla mu přímo na střed těla.
23:40 Hosté vstoupili do druhé třetiny určitě aktivněji. Naopak je teď Letka ta, která není moc na míčku. A vypadá to, že už i domácí to stáhli na dvě lajny.
23:02 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:3
22:33 Číhal(Znojmo) číhal na šanci kterou měl na své holi, ale rána letěla mimo bránu
20:13 Vzhůru do druhé části. Hosté se do ní pustili ze. vší vervou, hráč s číslem 7 Blážek prchl kolem mantinelu, ale domácí obránce mu byl celou dobu na zádech, takže ho nakonec vytlačil až za bránu a tam už nic kloudného nevymyslel
20:00 Střely v 1. části: 13:17
19:59 Více už se toho nestane v této třetině
19:22 Ďuriška(Znojmo) pálil z velké dálky, rána mu vůbec nesedla, takže domácí brankář Petr neměl starosti
18:33 Hanzlík(Letka) z otočky před bránou zkusil vystřelit nebo spíše najít někoho volného před bránou, ale svou kličkou vlastně zmátl všechny, míček proletěl kolem brankoviště do rohu
17:22 Znojmo přidalo na tempu po vstřelených gólech. Avšak na míčku jsou pořád více domácí
15:44 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #7 Tomáš Hanzlík, asistoval #93 Jiří Šrámek (1:2)
15:00 Hráči znojma se zhruba 10 minut tvářili, že dopředu neumí skoro nic a najednou už vedou o 2 branky. Domácí může ten nevstřelený gól v přesilovce mrzet
14:44 Toman mířil na vzdálenější tyč tzv. dvacet nad ledem, ale brankář hostí Bauer byl dobře postavený
12:57 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 Štěpán Blažek, asistoval #20 Jiří Šrámek (0:2)
12:45 Dorážka z velké blízkosti, kdy domácí brankář nestihl už zareagovat
12:43 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
12:22 Hubl krásnou kličkou obelhal nejprve jednoho, a pak druhé hráče a ještě stihl nahrát Westovi, ten sice vystřelil ale brankář hostí byl dobře postaveny a kryje tuto ránu. Je potřeba objektivně napsat, že Znojmo nám toho směrem dopředu moc nepředvedlo.
10:00 Domácí nedokázali přetavit v gól dvě obrovské příležitosti, domácí trenér už už se radoval, ale bohužel chyběly milimetry. Takže nakone Letka nevyužila první přesilovou hru v zápase. Hraje se tedy opět pět na pět
08:33 Tuto výhodu domácí nevyužili, ale budu mít k dispozici přesilovku. Novák(Znojmo) vystihl nepřesnou rozehrávku Letky a pelášil směr brána.
07:29 Vyloučen hráč #93 Jan Gerža družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
07:13 Domácí mají výhodu v šesti lidech
04:44 Toman spálil obrovkou příležitost, dostal od Westa parádní přihrávku přímo na brankoviště, domácí borec však netrefil zařízení. Zatím největší šance zápasu. Hosté se zatím nedostali k větší šanci, takže domácí brankář zatím neměl moc práce
03:33 Rozehrávka z rohu pro domácí, Hubl dával na Jurdzina - ten posílal míček směr brána, ale tam nikdo nebyl, kdo by ránu tečoval
02:44 Kahánek na Hubla, tomu chvíli trvalo než si míček zpracoval, nakonec však vystřelil, ale rána letěla mimo bránu
02:00 Šrámek podél mantinelu na Hanzlíka, ten byl však v přesila proti třem hráčům, takž neměl šanci se prosadiit
01:00 Znojmo bude hrát po celou dobu na dvě lajny. Více jich nepřijelo. Pokud Letka nasadí vysoké tempo, uvidíme jak dlouho se bude Znojmo držet
00:01 Vážení divácí, vítejte u dnešního utkání. úvodní buly vyhrál tým hostí