• 63 62:04
    5:4
    (Černoch)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FAT PIPE Start98 Kunratice 5:4p
branky: 23. Jiří Suchomel, 29. Jakub Matula, 34. Adam Bouška, 39. Václav Černoch, 63. Jakub Matula - 1. Jan Novotný, 13. Jiří Lebeda, 32. Josef Tůma, 38. Matěj Netrefa; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Daniel Chrást 7 - Vít Lukáč 16; po třetinách: 0:2, 4:2, 0:0, 1:0
65:00 Pozýpasové rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči najdete zde.
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
62:04 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (5:4)
62:04 Jakub Matula lišácky objel branku a vstřílí vítěznou branku!!!
61:20 Po výborném zákroku Chrásta se gulls dostali do 2 na 1. Novotný bohužel netrefuje bránu
60:00 Rozhodnout bude muset až prodloužení případně samostatné nájezdy! Utkání je velmi napínavé
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:00 Foret zkušeně zastavil rozvíjejícíse akci hostů! Výborný výkon od tohoto mladíka!
57:40 Velký tlak zatím vyústil pouze v tyč!
56:42 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Doleček družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
56:42 Gulls si zahrají přesilovku! Velká šance na zvrat!
56:00 Domácí udrželi v oslabení čisté konto a můžou se zase soustředit na ofenzívu!
55:00 Napínavou třetí třetinu nyní přiosřuje vyloučení domácích. Gulls ovšem drží své brány zavřené!
54:09 Vyloučen hráč #67 Rostislav Riger družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
53:20 Gullivers teď velmi tlačí Start! Jedna velká šance za druhou!
52:00 Černoch se po krásné přihrávce Matuly ocitl sám před bránou! Velká šance není promněněna
50:10 Hra je velmi vyrovnaná a oba tými mají blízko brance! Dramatická desetiminutovka může začít!
49:00 Gulliverská obrana nyní pracuje jako švýcarské hodinky!
46:30 Brněnský brankář si připisuje důležitý zákrok!
44:50 Videman se dostal sám před bránu soupeře. Ovace si diváci musí nechat na později
43:20 Pražský Start vstoupil do třetiny velmi aktivně
42:00 Gladiátor Bílek postupuje v tažení na bránu soupeře
40:00 Druhá třetina nám přinesla spoustu šancí a branek. Ve třetí třetině nebude o drama nouze!
40:00 Střely ve 2. části: 9:2
38:50 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #15 Jakub Matula (4:4)
38:50 Střela Černocha probila vše co měla před sebou. Zápas je teď nahoru-dolů a divákům se tento styl jistě líbí!
37:34 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #20 Matěj Netrefa, asistoval #22 Josef Tůma (3:4)
37:34 Únik Netrefy se již nedal zastavit.
36:37 Ráďa Novotný vystřelil bombovku z obránné linie. Už jsme málem slavili
33:19 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška bez asistence (3:3)
33:19 Bouši málem protrhl síť po této superligové akci! Máme tu znovu vyrovnáno
32:46 Vyloučen hráč #7 Martin Fenik družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
32:46 Po sekyře dostávají gulls šanci na vyrovnání
31:15 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #22 Josef Tůma, asistoval #8 Tomáš Matoulek (2:3)
31:15 Nedáš - Dostaneš
31:00 Bouška v jasné tutovce. Objevil se sám před nekrytou branku! Velká škoda!
28:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
28:15 Po zvonící tyči bijí i zvony brankové! Jakub Matula vyrovnává skore!
27:00 Gullivers nyní ovládají čas na míčku. Očekáváme další gol kluci!
22:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #23 Václav Černoch (1:2)
22:35 Krásná teč Suchoše po razantní střele Černocha končí vytouženým golem! Skvělá práce kluci!
21:02 Vyloučen hráč #79 Jakub Kerzel družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:02 Gullivers si zahrají první přesilovku
20:00 Diváci jsou připraveni na druhou třetinu.
20:00 Střely v 1. části: 3:3
18:47 Oranžovobílé šlechtě nyní chybí efektivta. Stav neodpovídá šancím ke skorování na hřišti
17:00 Videman preferuje agresivní napadání pražské rozehrávky
16:20 Gulls si nyní dávají gentlemansky přednost před střílením do prázdné.
15:45 Brněnští Stormtroopři se po delší době dostali do šance Ulman ovšem situaci neřeší ideálně
12:38 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #43 Jan Novotný (0:2)
12:38 Po další dalekonosné střele se znovu prosazuje Start. Doufejme, že v dnešním zápase uvidíme velký zvrat
09:20 Gullivers přebírají iniciativu hvězdné války a vytváří si čím dál více šancí. Impérium vrací úder!
07:40 Pollak ukazuje své obranné prvky při řešení akce dva na jednoho.
05:25 Po chybě obrany si Šmíd omotává brankáře i s bránou. Velká šance zůstává nevyslyšena!
03:50 Hra je prozatím dosti taktická. Řekněme z jedné strany na druhou bez velké šance. Naštěstí nevybíráme vstupné
02:40 Bouška bojuje jako střihuruký Edward!
00:27 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #43 Jan Novotný bez asistence (0:1)
00:27 Po půlminutce se první střelou zápasu zpoza půle hřiště prosazuje Novotný. Řekněme, že jsem to mírně zakřikl
00:01 První vyhrané buly pro domácí věstí dobrý začátek
00:00 Souboj o sedmé místo aneb Brněnsko-Pražské derbíčko na zasněženém VUT. Připravte chipsy, čokošku a jdeme na to!