0:8
    Dalibor ŠVÉDA
    (Sládeček)

Kanonýři Kladno - TJ Znojmo LAUFEN CZ 0:8
branky: 26. Jiří Šrámek, 30. Bohumil Piskáček, 31. Vojtěch Procházka, 36. Petr Mašek, 41. Tomáš Kucharič, 49. Jonáš Kreysa, 56. Petr Mašek, 59. Dalibor Švéda; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:1 + Jan Gerža 5; využití: 0:2; diváků: 57; zásahy brankářů: Marek Macík 22 - Lukáš Bauer 30; po třetinách: 0:0, 0:4, 0:4
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:09 Momentální tlak Kladna ovoce nepřinesl a vypadá to, že se Bauerovi dostane čistého konta.
58:25 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #87 Dalibor Švéda, asistoval #50 Pavel Sládeček (0:8)
55:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #7 Bohumil Piskáček (0:7)
55:45 Mašek obehrál Macíka a chladnokrevně zakončuje.
55:15 Zatím se žádný z týmů nedostává do větších šancí.
53:56 Vyloučen hráč #19 Ondřej Riebauer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
53:56 V dnešním utkání se dočkáme i hry 4na4.
53:00 Švéda se v samostatném úniku neprosadil.
51:49 Bauer se zablýskl skvostným přesunem a zůstává dnes stoprocentní.
50:59 Vyloučen hráč #93 Jan Gerža družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 5 minuty za hrubost
48:52 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #26 Vojtěch Procházka (0:6)
48:52 Kreysa uklízí balónek z výšky za záda Macíka a prosazuje se tak v přesilové hře.
48:25 Vyloučen hráč #28 Aleš Hőffer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
47:59 Chroust nahrává Riebauerovi na mantinel, ten poloodkrytou branku míjí.
45:21 Riebauer hezky vrátil balón na Bachmaiera, jeho střela Bauerovi nezpůsobila velké potíže.
44:50 Veselý se krásnou individuální akcí dostal až břed branku, střela se mu ale vůbec nesedla.
43:57 Sládeček stříloí z poloviny hřiště, Macík byl však pozorný.
43:01 Papoušek po kličce pouze do bloku.
42:22 Stůj od mantinelu posílá prudkou střelu na Bauera.
40:30 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #26 Vojtěch Procházka (0:5)
40:30 Kucharič střelou od mantinelu posílá balónek za záda Macíka.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Znojmo a pokračuje v přesilové hře.
40:00 Střely ve 2. části: 11:12
39:48 Höffer střílel ze středu, branku Znojma vysoko přestřeluje.
39:24 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
39:24 Uvidíme i přesilovou hru v Podání Znojma.
36:05 Novák sám před brankou, Macík čape balónek nohou.
35:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #20 Jiří Šrámek (0:4)
35:05 Přívara od mantinelu pouze do Bauera.
33:36 Janda vybíhá zpoza branky před ní, trefuje pouze Bauera do hrudi.
32:34 Papouškova střela vstřelenou brankou nekončí.
30:16 Timeout Kanonýři Kladno
30:16 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #26 Vojtěch Procházka bez asistence (0:3)
30:16 Po nedůrazu Stůje před brankou vypíchává Procházka balónek a jednoruč beckhandovou střelou se trefuje za záda Macíka.
29:02 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 Bohumil Piskáček, asistoval #87 Dalibor Švéda (0:2)
29:02 Piskáček ze středu střelou tahem navyšuje vedení Znojma.
28:28 Přívara mohl střílet od mantinelu po rychlé náhře do poloprázdné branky, trefuje pouze spojnici.
27:55 Pixa před brankou trefuje vysoký balón pouze za mantinel.
26:37 Vyloučen hráč #23 Jan Novák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
26:37 Uvidíme dnes první přesilovou hru na straně Kladna.
25:47 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #26 Vojtěch Procházka (0:1)
25:47 Procházka naservíroval balónek ze středu Šrámkovi na mantinel, který se trefuje do odkryté branky.
25:00 Papoušek zadovkou nahrává balónek Bachmaierovi před branku, trefuje pouze mantinel.
24:30 Kucharič dorážkou rozezvučněl kladenskou tyč.
22:12 Piskáček střílí do dobře postaveného bloku v podání Pfaura.
21:27 Gerža zkouší z mantinelu, trefuje pouze hruď Macíka.
20:48 Šrámek vyzkoušel Macíka.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Znojmo.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:27 Piskáček zkusil stahovačku na Macíka, byl už ale moc vepředu a trefuje se pouze do bočnice.
18:21 Pixa nahrává před brankou na Chrousta, Bauer přesun stihnul a akce gólem nekončí.
17:45 Střela veselého končí pouze v náruči Bauera.
16:39 Přívara mohl střílet do odkryté branky, poskočený balónek však pouze nahrál a následná Pixova střela končí v náruči Bauera.
15:18 Pixův samostatný únik končí vysoko nad brankou Znojma.
13:49 Chroust mohl strefit balónek ze vzduchu do odkryté branky, míjí.
11:49 Skákavý balón před kladenskou brankou nemohl žádný z hráčů odpálit, situaci musel vyřešit Macík a balón chytá.
09:49 Kreysa zkouší střelu, trefuje pouze Macíkovu hruď.
08:36 Pixa se dostal ke dvoum střelám, Bauera však nepřekonal.
07:59 Ke Šrámkovi se z rohu dostala nahrávka přímo na střed, trefuje pouze mantinel.
07:09 Procházka před kladenskou brankou zachytil balónek a dostává se ke střele, Macík vyráží.
06:01 Souhra Novák-Číhal ukázala hezkou akci v podání hostů.
04:42 Höffer vysílá další prudkou střelu, Bauer si započítává první zákrok hostí.
03:15 Macík si připisuje první zákrok v utkání.
02:00 Pixa se snažil procpat před brankáře zpoza branky, byl však zastaven znojemským obráncem.
01:12 Tvrdá střela Höffera pouze do dobře postaveného bloku.
00:39 Stůj zkouší nahodit balón na Riebauera stojícího před brankou, balónek ale nakonec neprošel.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává Kladno.