8:7
    Michaela MLEJNKOVÁ
    (Pudišová)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - PSN Tatran Střešovice 8:7p
branky: 10. Veronika Káčová, 14. Malwina Zagórska, 41. Pavlína Bačová, 44. Malwina Zagórska, 49. Malwina Zagórska, 52. Pavlína Bačová, 60. Pavlína Bačová, 64. Michaela Mlejnková - 15. Kateřina Seemannová, 20. Kateřina Seemannová, 22. Simona Korbelářová, 30. Karolína Stůjová, 38. Veronika Kopecká, 40. Kateřina Seemannová, 42. Veronika Kopecká; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 24 - Eliška Drbalová 31; po třetinách: 2:2, 0:4, 5:1, 1:0
65:00 Komentáře hráček a trénerů najdete zde
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
63:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #42 Linda Pudišová (8:7)
62:54 Vyloučen hráč #87 Lucie Krýslová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
61:40 Chalupová střílí nad.
60:01 Buly pro domácí tým.
60:00 Střely ve 3. části: 20:8
59:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová bez asistence (7:7)
59:55 Bačová posílá tento zápas do prodloužení.
59:55 A MÁME VYROVNÁNO!
59:18 Domácí stále v šesti.
58:38 S pokusy Stůjové a Seemannové si Tomšová na poslední chvíli poradila.
58:30 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
57:11 Rybičkové střela sjela.
56:48 Domácí tým to zkouší v šesti.
53:03 Vachudová se přes hráčky Ostravy nedostala.
51:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (6:7)
51:00 Hostující tým v plném počtu.
50:48 Bačová z velkého brankoviště nepřidává gól.
50:26 Domácí tým v šesti.
49:54 Rybičková do tyčky.
49:39 Střelu Mlejnkové vyráží Drbalová helmou.
49:00 Vyloučen hráč #11 Karolína Stůjová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:19 Střelu od Sigmundové hostující gólmanka vykopává nohou.
48:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska bez asistence (5:7)
47:14 Býčková zblokovala pokus Pudišové.
45:05 K. Hudáková zůstává ležet na zemi, ale nakonec odchází po svých.
43:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #9 Veronika Rybičková (4:7)
42:31 Romančáková trefuje tyčku.
41:58 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #11 Karolína Stůjová (3:7)
41:58 Kopecká se opět krásně trefuje.
40:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:6
40:01 Úvodní buly 3. třetiny pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
39:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (2:6)
39:35 Semmannová dala zadovku backhandem, ale naslepo, která k Želízkové nedoputovala.
39:03 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:31 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #29 Lucie Želízková (2:5)
37:31 Na několikátý pokus to tam už padlo.
36:54 Pokus Želízkové domácí gólmanka chytá.
34:16 Myšlenkou od Glasové byl cross na Zagórskou, ale tuto myšlenku Stůjová přečetla.
32:05 Toto utkání v ČPP Aréně sleduje 60 diváků!
31:39 Zagórska pouze do bloku Stůjové.
29:17 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová bez asistence (2:4)
29:17 Stůjová se prosazuje v přesilovce.
27:53 Vyloučen hráč #7 Malwina Zagórska družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:53 Kopecká zůstala za mantinelem u své střídačky, a měla na chvíli vyražený dech.
27:53 A máme tady 2. vyloučení tohoto zápasu.
26:19 Hurníková na Bačovou, a ta z výjezdu do bloku obránkyně Tatranu.
25:11 Želízková střílí vedle.
24:49 Krásná akce domácí 2. lajny! Klubalová od mantinelu na střed na Rybičkovou, ta si balónek vyvezla a následně ho poslala na Zagórskou, ale gól z toho není.
23:32 Bačová do Drbalové.
22:07 Máme tady první vedení Tatranu v tomto zápase.
21:32 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #27 Barbora Břešťálová (2:3)
21:13 Pudišová vystřelila z půlky.
20:21 Bínová zůstala na zemi.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny opět pro hostující tým.
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:04 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová bez asistence (2:2)
19:04 Seemannová vyrovnává utkání.
18:34 Drbalová vyráží pokus Bačové.
17:35 Domácí obránkyně Klubalová udělala chybu, a byla z toho šance Kopecké, avšak stav zápasu zůstává stejný.
16:53 Domácí na míčku.
16:09 Bínová dala "housle" hostující obránkyni Hermannové.
14:52 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #11 Karolína Stůjová (2:1)
14:52 Stůjová z rozehrávky od mantinelu, ťukla Seemannové, a ta krásně zakončila do pravého víka.
13:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
13:12 Stůjová natahovala na středu hřiště, balónek ji sjel, a tuto chybu potrestala domácí Zagórska. A na ČPP Aréně slyšíme "siiiiiiiiuuuuuuu".
12:45 Stůjová na Beránkovou, ale ta střílí vedle.
12:00 Chalupová do Drbalové.
10:42 Gálová za sebe nepustila hráčky Tatranu, dokázala i zakončit, ale Drbalová její pokus chytá s přehledem.
10:05 Želízková pouze do Tomšové.
10:04 Zagórska střílí nad.
09:25 Bačová sama na gólmanku, ale nezakončila.
09:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #88 Kristina Hudáková (1:0)
08:34 Mlejnková nám teď předvedla výborný backcheck.
07:32 Bínová - Sigmundová v rozehrávce.
06:16 Domácí holky svou přesilovku nevyužily.
05:56 Vachudová si šikovně projela celé hřiště, ale chybělo tomu zakončení.
05:22 Bačová střílí vedle.
04:32 Pudišová do bloku Želízkové.
04:16 Vyloučen hráč #2 Nikola Hermannová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
04:12 Rozhodčí zvedají ruku, a budeme tady mít první vyloučení zápasu.
03:40 Želízková "obrala" domácí obránkyni Glasovou o míček, a zakončuje do opět připravené Tomšové.
03:14 Domácí v rozehrávce.
02:40 Stůjová šikovně přečetla myšlenku domácí Pudišové.
01:52 Nádeníková nahodila balón z půlky na připravenou Tomšovou.
01:09 Rybičková z rohu na Mlejnkovou, ale ta pouze mimo.
00:08 A máme tady první střelu zápasu - hráčky s číslem 10, Kateřiny Seemannové.
00:01 Úvodní buly pro tým hostí.