• 58 57:22
    3:5
    (Hukalová)

MITEL Florbalová akademie MB - Panthers Praha 3:5
branky: 4. Petra Beránková, 45. Petra Beránková, 58. Petra Beránková - 1. Dominika Tůmová, 37. Anna Bartušková, 40. Karolína Vlachová, 42. Kristýna Gocová, 48. Lenka Faltusová; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Adéla Malkusová 32 - Tea Mažáryová 21; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:05 Domácí se ještě snaží protlačit do branky soupeře, zatím bez úspěchu.
57:23 A máme tu změnu stavu po gólu Beránkové.
57:22 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:5
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #17 Klára Hukalová (3:5)
57:12 Necelé tři minuty zbývají do konce utkání a domácí se tlačí do branky soupeře.
55:42 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
55:42 Domácí si vzali timeout, uvidíme zda dokáží změnit stav utkání.
52:56 Vyloučen hráč #77 Barbora Pelcová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání
52:56 Domácí jdou do oslabení, po špatném střídání.
52:10 Hosté v plném počtu.
50:47 Vyloučen hráč #44 Viktorie Vacardová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
50:47 Přesilová hra domácích nevydržela moc dlouho, po sekání byla vyloučena Vacardova.
50:07 Vyloučen hráč #19 Anna Bartušková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
50:07 Domácí si opět zahrají přesilovou hru.
49:28 Střela Beránkové byla zablokována soupeřkami.
48:21 Hostující hráčky se po výběhu Faltusové dostávají do tříbrankového vedení.
47:59 GÓL Panthers Praha! 2:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #86 Lenka Faltusová bez asistence (2:5)
46:28 Pelcová se uvolnila a vybídla Bártovou ke skórování, ale té míček uskočil v poslední chvíli.
45:51 Kvapilová byla velmi aktivní na brankovišti, nicméně bez gólového efektu.
45:15 Domácí snižují na rozdíl dvou branek zásluhou Beránkové.
44:45 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #24 Kateřina Kvapilová (2:4)
44:40 Vyloučen hráč #88 Karolína Vlachová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
43:09 V krátkém sledu střílí tyč Urbanová i Pelcová.
42:33 Faltusová v rohu vymíchala Bártovou a tlak Panthers pokračuje.
41:59 Hostující hráčky odskakují díky Gocové do tříbrankového vedení.
41:19 GÓL Panthers Praha! 1:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #2 Kristýna Gocová, asistoval #18 Dominika Tůmová (1:4)
40:57 Teď jsme byli svědky tvrdého souboje u hrazení, které lépe zvládla domácí Beránková.
40:01 Utkání míří do třetí části. Dočkáme se ještě dramatu?
40:00 Střely ve 2. části: 5:12
39:33 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Karolína Vlachová, asistoval #78 Markéta Valešová (1:3)
39:33 Hosté si před koncem druhé třetiny zařídili dvougóloivý náskok.
36:38 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Anna Bartušková, asistoval #76 Markéta Žbánková (1:2)
36:38 Bartušková teď posílá svůj tým do vedení. Stav utkání 1:2.
36:09 Malkusová teď dvakrát chytá nebezpečnou střelu hostů.
34:33 Hosté se přihrávkami dostaly až k bráně domácích. Střela skončila za mantinelem.
33:08 Bártová šikovně otřela míček o soupeřku a vybojovala rozhrávku ve prospěch svého týmu.
31:36 Hosté v plném počtu.
30:45 Kombinace domácích na útočné polovině končí za bránou.
29:36 Domácí si teď zahrají přesilovou hru.
28:42 Střela hostů z první končí za bránou.
28:39 Hosté teď pro změnu kombinují na půlce domácích.
27:42 Domácí teď budou hrát na půlce hostů.
24:55 Domácí úspěšně ustáli oslabení.
24:25 Hosté kombinují a střílí na bránu domácích. Zatím bez změny skóre.
22:55 Hosté si dnes zahrají jako první přesilovou hru.
22:00 Po dvou minutách hry je skóre stále stejné, oba týmy se snaží hrát bez větších chyb.
20:00 Střely v 1. části: 9:13
19:49 Domácí teď mohli dát "gól do šatny", ale bohužel se tak nestalo.
19:15 Urbanová drží míček v rohu.
16:57 Domácí teď před bránou hostů, bohužel s faulem na brankáře.
16:17 Hosté se dostali až ke střele, střela ovšem letěla mimo hřiště.
14:40 Hráčka hostů teď nepotrestala chybu domácích.
11:11 Nahození na bránu domácích efektivně zneškodnila obránkyně.
10:29 Krásná kombinace na straně domácích končí za bránou.
09:08 Hra se na obou stranách značně uklidnila, nyní ovšem z půlky rozehrávají hosté.
06:59 Chyba v obraně domácích, ale bez potrestání.
05:33 Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Ovšem zatím bez žádné změny skóre.
04:25 Hosté se tlačí do brány, ale zatím bez dalších gólů.
03:19 V čase 3:18 FA Mladá Boleslav dostává hru do dorovnaného stavu.
03:18 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #63 Barbora Doležálková (1:1)
00:54 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #18 Dominika Tůmová, asistoval #67 Nikola Křemenáková (0:1)
00:54 Máme tu první branku o kterou se postarala hráčka hostů Dominika Tůmová.
00:29 Hosté vyvíjejí tlak.
00:01 Úvodní bule pro domácí.
00:00 Zdravíme všechny fanoušky u online přenosu zápasu FA Mladá Boleslav proti Panthers Praha.