10:3
    Eva ŘEHÁKOVÁ
    (Jakubkovičová)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBS Olomouc 10:3
branky: 2. Michaela Mlejnková, 10. Pavlína Bačová, 10. Pavlína Bačová, 21. Pavlína Bačová, 30. Markéta Vrlíková, 39. Pavlína Bačová, 46. Karolína Bínová, 46. Veronika Rybičková, 55. Karolína Bínová, 59. Eva Urbášková - 29. Alexandra Hegingerová, 52. Barbora Suchánková, 60. Eva Řeháková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:3; využití: 3:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 12 - Nikola Dlouhá 19; po třetinách: 3:0, 3:1, 4:2
60:00 Komentář k dnešnímu utkání nejlepších hráček a trenérů najdete zde
60:00 Střely ve 3. části: 4:4
59:01 GÓL FBS Olomouc! 10:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #21 Sára Jakubkovičová (10:3)
59:01 59 sekund před koncem třetí třetiny Řeháková koriguje na 10:3.
58:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #69 Eva Urbášková, asistoval #11 Vendula Schindlerová (10:2)
58:45 První gól Urbáškové v ženském týmu Ostravy! Gratulujeme!!!
57:49 Velkou šanci Olomouce prováhala Soušková.
54:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #71 Karolína Bínová, asistoval #14 Karolína Sigmundová (9:2)
54:53 Jako nůž máslem projela Bínová obranou Olomouce. Stačila si ještě přitom ťuknout se Sigmundovou, která následně Bínové předložila míček před nikým nekrytou bránu hostí a ta tak mohla pohodlně balónek zasunout za gólovou čáru.
53:00 Střet na středu hřiště, po kterém se ze země těžce zvedá Hašová, kterou můžeme vídat jakožto florbalovou expertu na obrazovkách České televize.
51:55 GÓL FBS Olomouc! 8:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #24 Tereza Reimerová (8:2)
51:55 Galnorové se nepodařilo prostrčit přes Reimerovou míček na své spoluhráčky, které tak mohli vyrazit do protiútoku. Reimerové toho využila, předložila míček Suchánkové a ta už neměla těžkou práci, když míček ukládala do zcela odkryté branky.
49:23 Gálová se prohnala celým hřištěm až do zakončení.
45:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #65 Radka Niemczyková (8:1)
45:39 Tentokráte vymeten druhý roh!
45:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #71 Karolína Bínová bez asistence (7:1)
45:05 Bínová vystihla rozehrávku hostujících hráček a následným vymetením pavučinky v pravém horním rohu posílá Ostravu do šestigólového trháku.
44:10 Ostrý projektil Hurníkové stačila Dlouhá vyrazit mimo dosah své brankové konstrukce.
42:15 Glasová si řekla o pozornost svým individuálním únikem. Pohledné akci chybělo pouze lepší zakončení.
40:32 Zachycená rozehrávka Bínovou, lehký prohoz kolem olomoucké obránkyně a utišená střela nadělala Dlouhé docela problémy.
40:00 Střely ve 2. části: 3:5
38:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (6:1)
38:58 Třetí využitá přesilová hra ostravy a čtvrtý gól Bačové v tomto zápase!
37:41 Vyloučen hráč #86 Michaela Kacelová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
36:05 Kacelová mohla výrazně ohrozit Tomšovou, střela se jí však na poslední chvíli svezla z čepele.
33:15 Pohlednou kombinaci předvedla dvojice Bačová-Mlejnková, druhá jmenová se snažila zakončovat do horních míst hostující svatyně. Dlouhá však vytahuje pro olomouc důležitý zákrok.
31:10 Suchánková mohla uklízet míček do prázdné brány, ale neskutečnou robinsonádu předvádí Tomšová!
30:38 Bínová podkopává nohy hostující obránkyni a pakuje se směr trestná lavice.
30:28 Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
29:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #17 Nikola Chalupová (5:1)
29:32 Ideální výběr místa a rychlou reakci předvádí Vrlíková.
28:12 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #13 Alexandra Hegingerová, asistoval #5 Eva Řeháková (4:1)
28:12 Řeháková nahodila míček před branku Ostravy, kde se nejlépe zorientovala Hegingerová a snižuje na 1:4 z pohledu Olomouce.
26:15 Šablaturová si vynikajícně naběhla ke střelbě přes osu. Naneštěstí pro ni se střela svezla mimo dosah tří ostravských tyčí.
22:33 Jako Jack a Rose na přídi Titanicu teď působila dvojice Hašová-Bačová.
20:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #65 Radka Niemczyková (4:0)
20:28 Nedáš, dostaneš. Hegingerová na jedné straně nedokázala překonat Tomšovou, na druhé straně hřiště pak z protiútoku udeřila Bačová, která tak kompletuje čistý hattrick!!!
20:00 Střely v 1. části: 3:6
18:12 Vrlíková se krásně uvolnila ke střele, ale bohužel pro Ostravu střelecký pokus končí nad brankou hostí.
16:29 Olomouc začala být trošku aktivnější v přístupu na ostravskou rozehrávku a přináší to své ovoce.
14:00 Jemná chybička v rozehrávce Ostravy a byl z toho velký závar před domácí brankou.
13:03 Zpoza branky hledala Mlejnková některou ze svých spoluhráček na velkém brankovišti Olomouce. Našla Zagórskou, které se však nepodařilo míček ideálně trefit.
09:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #14 Karolína Sigmundová (3:0)
09:46 Sigmundová našla v přesilové hře Ostravy na středu volnou Bačovou, která padajícím listem překvapuje Dlouhou.
09:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #71 Karolína Bínová (2:0)
09:23 Bačová otevírá svůj gólový účet v tomto utkání.
08:40 Vyloučen hráč #29 Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:15 Řeháková se snažila dvakrát prostřelit blok před sebou, ale oba dva pokusy skončili na těle Mlejnkové.
07:31 Vyloučen hráč #7 Malwina Zagórska družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
07:15 Krásnou idividuální akcí se prezentoval domácí Sigmundová, kdy si prohodila dvě napadající hráčky aby pak mohla do střelecké pozice dostat Bačovou.
04:20 Budoucí účastnice seniorského mistrovství světa ve florbale žen Bačová nyní trhla ženský časový rekord ve sprintu na 20 metrů. Svým soupeřkám upláchla a jen smůla stála v cestě gólu v hostující bráně.
03:25 Hegingerová se oťukem se svou spoluhráčkou dostala do slibné pozice. Proti její následné střele však Tomšová dobře zakročila.
01:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #9 Veronika Rybičková (1:0)
01:07 Dobrý vstup do utkání korunuje Mlejnková, která z ostrého úhlu prostřeluje Dlouhou. Ostrava využívá hned svou první přesilovou hru v tomto zápase.
00:58 Vyloučen hráč #29 Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
00:58 Hašová bez rozpaků naběhla na Mlejnkovou. Páni rozhodčí bez rozpaků vylučují.
00:26 Kombinaci Olomouce za domácí brankou překazila tygřím skokem Tomšová.