• 55 54:02
    2
    Michaela ŽÁKOVÁ

Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:5
branky: 17. Markéta Prontekerová, 19. Magdaléna Plášková, 24. Karolína Suchá, 31. Eliška Trojánková, 50. Eliška Chudá; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 29 - Hana Ranochová 8; po třetinách: 0:2, 0:2, 0:1
60:01 Celkový počet střel: Bulldogs 8:34 Chodov
60:00  Počet střel ve třetí třetině: Bulldogs 3:11 Chodov
59:43 Zápas se nám pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Buldočky pedvedly sympatický výkon. Dámy běžte se občerstvit!
59:03 Hosté si opět ťukají na útočné polovině.
57:45 Míček poskakuje těsně před brankou, kterou stráží Dvořáčková.
57:00 Hosté napadají.
55:28 Chodov se snaží rozhodit obranu Buldogs.
54:02 Vyloučen hráč #8 Michaela Žáková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
54:02 Z tribuny se ozvalo: "Žáková to je ale zvíře."
53:39 Němcová s Bolfovou zdvojily hráčky Chodova a získávají pro svůj tým balónek.
52:40 Plášková vyslala střelu hned z první, domácí golmanka chytá.
51:14 Nebezpečná střela Halaštové.
49:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #8 Markéta Prontekerová (0:5)
49:29 Tak tohle byla paráda, dvě rychlé přihrávky z první a je to gól.
49:16 Timeout Bulldogs Brno
49:16 Vyloučen hráč #16 Kristýna Veselá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra na zemi
48:29 Chybnou rozehrávku domácích hosté netrestají.
46:57 Halaštová nepřesně poslala balónek na Žákovou, která bývala byla by mohla jít do brejku.
46:07 Standartní situace pro Brno končí střelou mimo.
45:09 Chodov má hru pod kontrolou.
44:01 Lechnerová pálí jednu střelu za druhou, dobré bloky Bulldogs nedovolují ohrozit brankářku.
43:19 Situaci tři na jednoho Chodov neproměňuje.
42:48 Štolbová střílí.
41:12 Veselá se musí durdit, poslala perfektrní nahrávku Knapové a ta promáchla před prázdnou brankou.
40:16 V obraně Bulldogs jsou celkem dvě nohy :)
40:01 Vhazovaní vyhrávají domácí.
40:00 Střely po druhé třetině: Bulldogs 1:9 Chodov
39:17 Krásná kombinace Havlíčkové se Skalíkovou E.
38:24 Pešková si koriguje svou lajnu.
37:04 Chodov tlačí, je jen otázka času, kdy jim tam ty góly napadají.
35:41 Emilie Skalíková hledala spoluhráčku před odkrytou bránou, šance nesklízí úspěch.
34:21 Prontekerová zkušeně uklidňuje situaci.
33:23 Garguláková se jako neřízená střela vrhla do útočného pásma, její pokus byl však neúspěšný.
31:45 Pospíšiloví nebezpečně ohrozila branku Chodova.
30:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Eliška Trojánková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (0:4)
30:58 Chodvské hráčky si dvakrát krosem nahrály a tato kombinace posouvá Chodov do čtyřbrankového vedení.
30:15 Halaštová zbytečně zahazuje míček za mantinel, hned velká příležitost pro Chodov, zatím nekončí gólem.
29:15 Žáková  blokem zachraňuje situaci.
28:33 Němcová předvádí své kvality na míčku.
27:44 Hra domácích v útočném pásmu nevydržela déle než pět vteřin.
26:53 Balková nahrála Suché, ta prověřila domácí golmanku.
26:04 Bolfová se skvěle vykličkovala z obraného pásma.
24:11 Chodov si opět motá domácí hráčky.
23:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #33 Kristýna Lechnerová (0:3)
22:48 Konečně se dostává do hry i obraná hvězdná lajna Bolfová s Peškovou.
21:58 Na hřišti se postupně objevují všechny juniorky, které před chvílí dohrály zápas proti Tatranu.
20:47 Skvělé vrácení Veselé, která má míček pod kontrolou.
20:01 Opět vyhrané buly pro domácí.
20:00 Střely po první třetině: Bulldogs 4:14 Chodov
18:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #55 Emilie Skalíková (0:2)
17:45 Přihrávka kapitánky Koláčkové byla tak o dva metry vedle, než měla být.
16:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #83 Hana Ranochová (0:1)
16:37 Chodov se konečně dočkal první branky.
15:09 Chodov má více ze hry, čekání na první trefu je ale delší, než si nejspíš představovaly.
14:40 Krásný blok Hroudné.
13:33 Žáková zachraňuje situaci .
12:47 Chodov překombinoval situaci dva na jednoho.
11:36 ​Na hřišti můžme vidět prudké napadání Žákové.
10:10 Dvořáčková lapí, co se dá.
09:12 Pražanky předvádějí kolotoč na útočné polovině, Buldočky se jen koukají, co Chodov vymýšlí.
08:41 Chodov opět v útočném pásmu.
07:01 Zadovka Tomanové na Spoustovou - protiútok končí v rohu hřiště.
06:13 Povedená rozehrávka Chodova končí nepřesnou střelou Suché.
05:41 Veselá se Spoustovou drží balónek a kombinují.
04:33 Chodov v obrovské šanci, Plášková netrefuje prázdnou branku
02:52 Vyloučen hráč #14 Tereza Halaštová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká florbalka
01:59 Střela plazivého charakteru od Gargulákové prošla až k brankářce soupeře.
01:40 Buldočky čarují v útočném pásmu.
00:28 Špatná rozehrávka domácích dostává do šance hosty.
00:01 Úvodní buly vyhrává celek domácích.
00:00 Přejeme hezký podvečer všem fanouškům florbalové extraligy žen a Bulldogs Brno zvláště. Domácí hostí na své palubovce v rámci 5.kola soutěže pražský FLORBAL CHODOV.